WWE Tuesday Night SmackDown #961 – 16.01.2018
Laredo Energy Arena – Laredo, TX

Gale komentują: Corey Graves, Byron Saxton, Tom Phillips

Show rozpoczyna The New Day. Dzisiaj Woods zmierzy się z The Modern Day Maharrrrrrraja (dźwięk Malucha) Jinderem Mahalem. Głos na Xaviera jest głosem na ich całą trójkę. Wraz z fanami mogą pokonać Jindera Mahala.

WWE Photo

WWE United States Title Tournament match 
Jinder Mahal def. Xavier Woods

Przed RAW oficjalnie ogłoszono, że Goldberg zostanie wprowadzony do WWE Hall of Fame.

WWE Champion AJ Styles jest na backstage’u z Renee Young. AJ twierdzi, że pojedynek z Kevinem Owensem i Samim Zaynem nie jest sprawiedliwy, ale nie martwi się, bo wygra z Samim i Owensem, których teraz będzie nazywał Kami. Styles jest obecnie tu, bo pokonał wszystkie przeszkody i zrobi wszystko, aby ten ruch “Yep!” dobiegł końca. SmackDown to nie The Kami Show, to jest dom, który zbudował AJ Styles.

WWE United States Title Tournament match
Bobby Roode def. Mojo Rawley
Po walce Roode zaatakowali The Singh Brothers. Na stage’u Jinder powiedział, że w następnym tygodniu zostanie nowym mistrzem United States. Roode wziął mikrofon i zaproponował, żeby walka odbyła się już dzisiaj. Mahal nie zgodził się. Później pojawił się GM SmackDown Daniel Bryan, który ogłosił, że walka odbędzie się dzisiaj.

Suddenly, The Singh Brothers blindside Roode!The Modern Day Maharaja isn't having it...... but Daniel Bryan hits the scene and announces that Roode and Mahal will indeed battle for the United States Championship tonight!

Six-Women Tag Team match
The Riott Squad def. Charlotte Flair, Becky Lynch & Naomi

WWE Photo

Dasha Fuentes jest na backstage’u z Braćmi Usos. Usosi obrażali Gable i Benjamina nazywając ich “durniami”. Chwilę póxniej Shelton i Chad zaatakowali ich od tyłu.

W następnym tygodniu Rusev i Aiden English zmierzą się z The Ascension.

WWE United States Championship match
Bobby Roode def. Jinder Mahal
NOWY MISTRZ WWE UNITED STATES: Bobby Roode

Shane McMahon and Daniel Bryan keep a close eye on the all-important title bout.Roode celebrates as the WWE Universe erupts in excitement!

———————————
Zdjęcia – WWE.com