WWE Tuesday Night SmackDown #960 – 09.01.2018
Birmingham-Jefferson Convention Complex – Birmingham, Alabama

Gale komentują: Corey Graves, Byron Saxton, Tom Phillips

Show rozpoczyna WWE Champion AJ Styles, a w ringu jest Renee Young. Renee pyta AJ’a o Handicap match na Royal Rumble. Styles mówi, że jego wspomnienie o tej walce było sarkazmem. Jednakże nie będzie on uciekał, stanie do walki, a jego taktyka jest prosta – uderzaj szybko, uderzaj mocno. Kevin i Sami to profesjonaliści, a logika mówi mu, że im dłuższy pojedynek, tym większa szansa dla nich. Renee pyta się AJ’a czy uważa, iż to była sprawiedliwa decyzja. Styles odpowiada, mówiąc, że nie, ale trzeba żyć dalej. Young pyta się AJ’a czy według niego Daniel faworyzuje ich. AJ mówi, że nie wie, ale na to wygląda. Styles spróbuje zrobić wszystko, aby obronić mistrzostwo, bo wtedy nie będzie miał wątpliwości, że SmackDown jest … przerywa im Kevin Owens i Sami Zayn. Kevin nazywa AJ’a żałosnym i mówi, że na Royal Rumble będą pierwszymi współwłaścicielami mistrzostwa WWE … Yep! Przerywa im Shane McMahon, który nie zgadza się z decyzją Daniela Bryana. Dzisiaj odbędzie się inny Handicap match … Sami & Owens vs. Shinsuke Nakamura, Randy Orton & AJ.

Singles match
Becky Lynch def. Ruby Riott

WWE Photo

Sami Zayn i Becky Lynch będą partnerami w Mixed Match Challenge.

Tag Team match
The Bludgeon Brothers def. The Ascension
Po walce Bludgeon Brothers dali wejść na ring Konnorowi, ale po chwili również go zaatakowali.

WWE United States Title Tournament match
Mojo Rawley def. Zack Ryder
Bobby Roode był podczas walki przy stole komentatorskim. Po walce pojawił się w ringu, gdzie wymienił wzrok z Mojo.

Jinder Mahal jest na backstage’u z The Singh Brothers. Jinder mówi, że rok 2017 był jego rokiem. W 2018 chce zostać mistrzem United States. W przyszłym tygodniu zmierzy się z Woodsem, ale Xavier tak samo, jak The New Day są modą, a on jest The Modern Day Maharają na zawsze.

Natalya i Shinsuke Nakamura będą partnerami w Mixed Match Challenge.

W ringu jest Chad Gable & Shelton Benjamin. Chad Gable pyta się fanów, czy któryś z nich wie, czego potrzeba, aby zostać mistrzem – godziny treningu, zaniedbując rodzinę i przyjaciół, aby zdobyć jeden cel. Benjamin wspomina o zwycięstwie Alabama’s College’u i obrabowaniu tym samym Georgii przez złą decyzję sędziego. To samo spotkało ich, ale dzisiaj chcą sprawiedliwości. Pojawia się Daniel Bryan, który mówi, że istnieje zimna, twarda zasada, którą roster musi w końcu zrozumieć – decyzja sędziego jest ostateczna. Shelton zgadza się i przypomina, że według decyzji sędziego wygrali walkę. Daniel mówi, że nie wygrali, bo przypięli niewłaściwego Uso. Gable wyrzuca z siebie, co czuje i pyta Bryana, czy chce, aby przypięli Usosów dwa razy w ciągu jednej nocy. Daniel mówi, że to znakomity pomysł i ustalił, że na Royal Rumble obie drużyny zmierzą się w 2 of 3 Falls matchu.

Na backstage’u Randy Orton ostrzegł AJ’a, że zamierza wygrać Royal Rumble, a potem wykorzystać title shot na WrestleManii. Przychodzi Shinsuke Nakamura, który również zamierza iść po tytuł.

Tag Team match
Breezango def. Rusev Day

WWE Photo

Daniel Bryan jest na backstage’u z Shanem McMahonem. Shane nie jest zadowolony z decyzji Daniela dotyczącej Handicap matchu oraz 2 of 3 Falls matchu na Royal Rumble. McMahon nazywa Daniela „niestabilnym”, ale Bryan może powiedzieć to samo o nim. Shane na koniec mówi, że oboje zgadzają się, że nie zgadzają się i odchodzi.

2-on-3 Handicap match
AJ Styles, Randy Orton & Shinsuke Nakamura def. Kevin Owens & Sami Zayn via DQ
Kevin uderzył krzesełkiem swoich rywali. Potem pojawił się Shane McMahon, który ogłosił No Count Out, No DQ match …. który odbędzie się już teraz.

... but Shane comes back and restarts the bout as a No Disqualification Match!

2-on-3 Handicap match
AJ Styles, Randy Orton & Shinsuke Nakamura def. Kevin Owens & Sami Zayn

RKO!

———————————
Zdjęcia – WWE.com