WWE Tuesday Night SmackDown #959 – 02.01.2018
Amway Center – Orlando na Florydzie

Gale komentują: Corey Graves, Byron Saxton, Tom Phillips

Show rozpoczyna WWE Champion AJ Styles, który życzy nam szczęśliwego Nowego Roku i wita nas w domu, który zbudował. Mistrz WWE ma noworoczne postanowienia i mówi o Royal Rumble matchu i WrestleManii 34, którą opuści nadal jako mistrz WWE. Drugim jego postanowieniem jest Sami Zayn. AJ zaprasza na ring Generalnego Menadżera SmackDown Daniela Bryana. Danielowi przerywa Komisarz SmackDown Shane McMahon, który mówi o walce Kevina z AJem z zeszłego tygodnia i przeprasza mistrza WWE za sytuację z tej walki. Shane pyta się Daniela dlaczego pozwolił Samiemu być przy ringu … ale ma dużo większe pytanie – czy Bryan zmienia Ruch Yes! w Ruch Yep? W dzisiejszym main evencie AJ zmierzy się z Samim, a przy ringu będzie Shane McMahon, Kevin Owens … oraz Daniel Bryan.

SmackDown Tag Team Title match
Shelton Benjamin & Chad Gable def. The Usos
NOWI MISTRZOWIE TAG TEAM: SHELTON BENJAMIN I CHAD GABLE
Podczas walki doszło do pomyłki, gdyż Jimmy nie był tym, który powinien być oficjalnie w ringu. Wkrótce potem pojawił się drugi sędzia, który potwierdził, że to Jey był tym, który powinien być w ringu, więc walka nie mogła się zakończyć przez przypięcie Jimmy’ego. Sędzia stwierdził restart walki.

SmackDown Tag Team Title match
The Usos def. Shelton Benjamin & Chad Gable

WWE Photo

Sami Zayn jest na backstage’u z Kevinem Owensem. Podchodzi do nich Renee Young, która pyta ich o main event. Owens mówi o tym, że w życiu wszystko jest inne, ale wynik main eventu będzie prawie taki sam jak w zeszłym tygodniu – Sami Zayn pokona AJ Stylesa … YEP!

Tag Team match
Breezango vs. The Bludgeon Brothers
Podczas walki pojawiło się The Ascension, ale 2B wyszło zwycięsko z tego ataku.

Na backstage’u Xavier Woods mówi o tym, jak zostanie mistrzem United States. Nagle pojawia się Aiden English oraz …. RUSEV. Na koniec Rusev zdmuchnął świeczki, kradnąc życzenie Woodsowi.

WWE United States Title Tournament match
Xavier Woods def. Aiden English
Przed walką to Rusev zaśpiewał utwór.

WWE Photo

Six-Women Tag Team match
The Riott Squad def. Natalya, Tamina Snuka & Carmella
Po walce Ruby powiedziała, że magia nie jest prawdziwa. Ruby ogłasza, że cała ich trójka wystąpi w Royal Rumble matchu kobiet. Później przerywa jej WWE SmackDown Womens Champion Charlotte Flair, która powiedziała, że jest marzycielką i wierzy w moc i magie swoich marzeń. Ruby wierzy w rzeczywistość, a w rzeczywistości wszystkie działania mają swoje konsekwencje. Nadszedł czas, aby nauczyć całą trójkę lekcji. Obok Charlotte pojawia się Naomi … oraz Becky Lynch! Charlotte, Becky oraz Naomi niszczą Riott Squad.

Singles match
Sami Zayn def. AJ Styles
Podczas walki Kevin Owens miał opuścić ringside, ale Daniel powiedział spytał się dlaczego Shane nie opuści areny wraz z nim. Kevin próbował rozproszyć AJ’a, ale został uderzony przez mistrza WWE. Jednakże Sami wykorzystał to i wykonał Helluva Kick. Po walce AJ AJ po porażce powiedział, że skoro żaden z nich nie umie wygrać samemu, to dlaczego Daniel nie utworzy Handicap matchu? Daniel ogłosił, że na Royal Rumble AJ Styles zmierzy się z Samim i Owensem w Handicap matchu … gdzie będzie bronił swojego mistrzostwa!

———————————
Zdjęcia – WWE.com