WWE Tuesday Night SmackDown #957 – 19.12.2017
Prudential Center – Newark, New Jersey

Gale komentują: Corey Graves, Byron Saxton, Tom Phillips

Show rozpoczyna Generalny Menadżer SmackDown Daniel Bryan, który mówi o ogłoszeniu Stephanie McMahon z RAW. Daniel potwierdził, że kobiety ze SmackDown również będą uczestniczyć w pierwszym Royal Rumble. Następnie GM ogłosił, że w main evencie Kevin Owens, Sami Zayn oraz Jinder Mahal zmierzą się z Shinsuke Nakamurą, Randym Ortonem i AJ Stylesem. Przerywa mu Komisarz SmackDown Shane McMahon. Shane zgadza się co do Royal Rumble matchu kobiet, ale chce porozmawiać na temat Clash of Champions. McMahon mówi, że wszystko wyglądało pięknie, nawet RKO na Samim było jednym z najpiękniejszych, jakie widział. Shane jako sędzia mógłby odliczyć Samiego nawet do 50, ale Bryan przerwał przyjęcie. Daniel odpowiada mu, że to przez przypadek, bo się przewrócił. O’Mac teraz to wie, ale nie zmienia to faktu, iż Bryan potem szybko odliczył Ortona. Nie rozumie on, dlaczego Daniel zrobił to, po tym wszystkim, co Sami i Kevin zrobili mu oraz niebieskiej drużynie. Bryan mówi, że w ten sposób chce bronić Shane przed samym sobą. O’Mac odpowiada, mówiąc, że z całym szacunkiem, ale nie potrzebuje pomocy. Według Daniela ochrony nie potrzebuje tylko McMahon, ale ich idea na SmackDown ? aby SmackDown, było szansą dla wszystkich, a nie tylko tych, których Shane lubi. McMahon ostrzega go, że gdy Owens i Zayn skończą się z nim bawić, to wbiją mu nóż w plecy. Daniel sugeruje, iż O’Mac chce kogoś zwolnić, to właśnie go, gdyż nie chce widzieć, jak Shane zmienia się w Vince’a. McMahon szanuje i ufa Danielowi, na koniec życzy mu dobrego show i odchodzi.

Tag Team match
Shelton Benjamin & Chad Gable def. The Usos

WWE Photo

W ringu jest SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair. Mistrzyni mówi o Royal Rumble matchu kobiet i dziękuję fanom, gdyż bez ich pomocy nie byłoby to możliwe. Następnie Charlotte dodaje, że bez względu na to, kto wygra, będzie czekała na WrestleManii. Przerywa jej Noami, która ogłosiła, iż będzie pierwszą kobietą z drużyny SmackDown, która wystąpi w Royal Rumble kobiet. Przerwali jej The Riott Squad, cała trójka naśmiewała się z nich. Naomi wyzwała dwójkę z nich do walki.

Before they can get a word out, Naomi challenges any two of them to a tag team match!WWE Photo

Tag Team match
Naomi & Charlotte Flair def. Ruby Riott & Sarah Logan

WWE Photo

Segment na backstage’u z udziałem The New Day, którzy są ubrani jako renifer, elf oraz człowiek piernik. Nagle pojawia się Rusev jako Święty Mikołaj oraz English jako bałwan. Rusev mówi, że każdy z nich jest na liście niegrzecznych chłopców. Między grupami dochodzi do sprzeczki.

W ringu jest nowy mistrz United States Dolph Ziggler, który dissuje fanów za ich poparcie. Dolph pokazuje wideo z wygrania mistrzostw w ciągu 12 lat oraz wygrania walizki MitB. Ziggler mówi, że dzień w dzień pokazywał, iż jest jednym z najlepszych zawodników WWE. Dolph dodaje, że żaden z fanów nie zasługuje na niego i zostawia swoje mistrzostwo na ringu, a następnie opuszcza ring. Wygląda na to, że Ziggler zrzekł się mistrzostwa United States.

WWE Photo

Na backstage’u jest Kevin Owena, Sami Zayn oraz Daniel Bryan. Kevin i Sami dziękują za pomoc na Clash of Champions. Daniel odpowiada, że nie pomógł im, pomógł całemu SmackDown. Kevin przypomina o walce Daniela z Authority, którego członkiem był Randy Orton. Według nich Shane chce zrobić, to samo im. Daniel nie wierzy w to i każe przygotowywać się do Main Eventu.

Tag Team match
The New Day def. Rusev & Aiden English

WWE PhotoWWE PhotoWWE Photo

Six-Man Tag Team match
AJ Styles, Shinsuke Nakamura, Randy Orton def. Kevin Owens, Sami Zayn & Jinder Mahal

The King of Strong Style picked up the win for his team after drilling Zayn with a stinging Kinshasa!

———————————
Zdjęcia – WWE.com