WWE Tuesday Night SmackDown #956 – 12.12.2017
U.S. Bank Arena – Cincinnati, Ohio

Gale komentują: Corey Graves, Byron Saxton, Tom Phillips

Show rozpoczyna Kevin Owens oraz Sami Zayn, którzy na backstage’u rozdają ulotki, aby dołączyć do przejęcia dzisiejszego SmackDown.

W drodze na ring jest WWE Champion AJ Styles. AJ mówi o obronie mistrzostwa na Clash of Champions z Jinderem Mahalem. Styles nie chce stracić mistrzostwa, które dopiero co odzyskał. AJ przedstawia kilka pozytywów Jindera jako mistrz WWE, ale wszystko robił z pomocą Singh Brothers. Nagle przerywają właśnie bracia Singh, którzy dzisiaj nie zapowiedzą The Modern Day Maharaja ze względu na to, co stało się tydzień temu. Styles zaprasza na ring, aby przytulić się z AJem. Singh Brothers chcą być przy narożniku AJ’a, gdyż Jinder już nie jest z nimi. Samir Singh nazwał Mahala hańbą dla 1,3 miliona ludzi w Indiach, a Sunil mówił o tym, jak źle Mahal ich traktował. AJ pyta się ich, dlaczego w takim razie byli obecni podczas live eventu w Indiach. Singh Brothers przyznają, że teraz już skończyli z Jinderem. AJ podaje rękę Sunil, a nagle pojawia się Mahal. Styles powiedział, że podoba mu się to, co wcześniej powiedział i na Clash of Champions Jinder będzie sam … nagle mistrz WWE atakuje Samira i Sunila. Segment kończymy widokiem kłócącego się Mahala z AJ Stylesem.

The Phenomenal One is fired up to defend his title Sunday against Jinder Mahal.... and he will challenge Styles this Sunday at WWE Clash of Champions!

Singles match
Charlotte Flair def. Ruby Riott via DQ
Podczas walki Natalya zaatakowała Charlotte. Następnie Riott Squad rozpoczęli zniszczenie Charlotte, ale na pomoc przybiegła Naomi, która poradziła sobie z rywalkami. Logan i Liv zabrały z ringu Ruby, ale na stage’u zaatakowała ich Lana, Tamina oraz Carmella.

Daniel Bryan rozmawia przez telefon ze Shanem McMahonem. Nagle podchodzi Sami oraz Kevin. Bryan mówi Shane’owi, że Clash of Champions jest jego głównym priorytetem.

Singles match
Dolph Ziggler def. Baron Corbin via DQ
Podczas walki Bobby Roode wszedł do ringu i zaatakował Dolpha Zigglera, wykonując Glorious DDT, a potem wykonał ten sam atak na Corbinie. GLORIOUS!

WWE Photo

W tym tygodniu The Fashion Files jest dostępny na stronie >>>WWE.com<<< Na Clash of Champions Breezango zmierzą się z The Bludgeon Brothers.

Tag Team match
The Bludgeon Brothers def. Colin Delaney & Joe Monroe

W drodze na ring Sami Zayn i Kevin Owens w koszulkach „Yep!” (są to koszulki Daniela Bryana „Yes!”, ale z nalepionym P zamiast S). Owens mówi, że ruch yep przybył. Sami dodał, że całe WWE Universe dołączyło do nich, przeciwko zarządowi WWE. Widzimy powtórkę z ostatniego SmackDown i Kevin mówi, że Shane jest najgorszym z rodziny McMahonów. Nadszedł czas, aby pokazać, że ten biznes jest większy niż Shane i jego vendetta. Kevin powiedział, że nadszedł czas, aby zająć SmackDown. Niestety nikt nie przychodzi i nagle pojawia się Daniel Bryan. Po wejściu Daniela na ring Sami powiedział, że sądzili, iż tysiące ludzi przyłączy się do nich, ale wystarczy sam Daniel Bryan. Owens mówi, że zrobili to, bo chcą być tacy jak Daniel Bryan. Daniel przerywa im i mówi, że Ruch Yes był dla WWE Universe, a nie dla niego. Oboje twierdzą, że Shane chce zrujnować ich karierę. Bryan mówi, że sam twierdzi, iż są bardzo utalentowani, ale na Clash of Champions chce, aby była sprawiedliwość. Bryan ogłasza, że będzie drugim sędzią specjalnym na CoC!

Tag Team match
Rusev & Aiden English def. The Usos
Przed walką doszło do wymiany słów między Usosami i Chadem Gable & Sheltonem Benjaminem.

WWE PhotoWWE Photo

The Singh Brothers oraz Jinder Mahal zaatakowali AJ Stylesa na backstage’u.

W ringu jest Randy Orton oraz Shinsuke Nakamura. Randy powiedział, że nie lubi ani Owensa & Sami, bo są okropni i ma nadzieje, iż po Clash of Champions stracą pracę. Renee pyta się Nakamury, jakie jest jego zdanie … Shinsuke mówi … yep.

Singles match
Kevin Owens def. Shinsuke Nakamura
Podczas walki sędzia został przez przypadek uderzony przez sędziego … od razu jego miejsce zajął Daniel Bryan! Sami wszedł do ringu, ale zaatakował go Orton. Chwilę później Sami wsadził palca w oko Ortona i wrzucił go w narożnik. Następnie Sami stanął za linami, a Nakamura pobiegł na niego. Rozproszenie wykorzystał Kevin Owens, który wykonał Pop-Up Powerbomb, a Daniel zakończył walkę. Po walce Kevin Owens powiedział, że są najlepsi w całym WWE.

WWE PhotoA distraction by Zayn allows KO to hit the devastating Pop-up Powerbomb, and Bryan counts the 1-2-3!Owens is victorious!

———————————
Zdjęcia – WWE.com