WWE Monday Night RAW #1281 – 11.12.2017
Quicken Loans Arena – Cleveland, Ohio

Gale komentują: Michale Cole, Corey Graves, Booker T

Show rozpoczął Samoa Joe, który mówił o tym, że nie jest pod wrażeniem Setha Rollinsa, Romana Reignsa i Deana Ambrose’a. Joe dodał, że ma przewagę nad wszystkimi trzema, a dzisiaj poradzi sobie z Deanem … jednakże teraz i tu chce zakończyć to, co zaczął z Romanem. Samoa ostrzegł, że chce tylko Reignsa, bez jego psów. Na backstage’u Seth poinformował Ambrose’a, aby ten poszedł po mistrza Interkontynentalnego. Przez minutę lub dwie Joe obrażał Reigns’a, dopóki ten nie pojawił się na backstage’u i następnie przyszedł na ring. Nagle do walki dołączyli mistrzowie Tag Team The Bar, a potem oczywiście Seth i Dean. W ringu Samoa zapiął Coquina Clutch, ale na pomoc przybyło The Shield, które ostatecznie zostało zniszczone przez Samoa oraz mistrzów Tag Team RAW The Bar.

Samoa Joe kicks off Raw... Reigns and Joe slug it out...Joe and The Bar stand tall.

Tag Team Match
Absolution (Mandy Rose & Paige) (w/Sonya Deville) def. Bayley & Mickie James (w/Sasha Banks) (8:19)
Przed walką Absolution obrazili rywalki, a Paige dodała, że ich drużyna jest przyszłością, a ring to jej dom.

WWE Photo

Ponownie mieszane promo Matta Hardy’ego i Braya Wyatta. Bray powiedział, że Matt jest “obudzony”, ale czeka na niego jak Ying na Yanga. Matt skomentował siostrę Abigail, a Bray ostrzegł go, że tylko jeden z nich może to przetrwać. Matt na koniec dodaje “delete!” i otrzymujemy mieszankę śmiechów.

Na backstage’u jest Enzo Amore oraz Drew Gulak. Drew mówi, że WWE odwołało szansę Rich Swanna i dzisiaj odbędzie się ponownie Fatal 4 Way, który wyłoni dla niego rywala. Enzo mówi, że ważne kto będzie jego rywalem i przez przypadek wspomniał Nię Jax. Gulak uważa, że to ma być lekcja, iż musi być przygotowany na każdego.

Singles Match
Finn Balor def. Curtis Axel (w/Bo Dallas) (1:39)
Przed walką Balor został zaatakowany przez Bo Dallasa i Curtisa.

Kane pojawił się na telebimie i powiedział, że po raz pierwszy zmierzy się z Brockiem Lesnarem o mistrzostwo Universal. Demon dodał, że na Royal Rumble zostanie nowym mistrzem Universal.

Singles Match
Seth Rollins def. Sheamus (13:48)
Po walce Dean na backstage’u powiedział, że jest rozgrzany i gotowy na Joe.

WWE Photo

Fatal Four Way Match
Cedric Alexander def. Ariya Daivari, Mustafa Ali, Tony Nese (13:02)
Po walce Cedric powiedział, że kolejnym jest Drew Gulak, a potem zostanie mistrzem Cruiserweightów.

WWE Photo

Gulak podchodzi do Enzo Amore i wspomniał, że zostanie mistrzem Cruiserweight. Enzo zdziwił się i powiedział, iż Gulak pracuje dla niego w The Zo Train. Amore nazywa prezentacje “SAWFT”, a nagle pojawia się Nia Jax, która po chwili powiedziała, że powinni porozmawiać, w pewnym momencie na osobności, kiedy nie będzie zajęty.

WWE Intercontinental Title Match
Roman Reigns (c) def. Cesaro (16:53)

WWE Photo

Singles match
Asuka vs. Alicia Fox – Walka się nie rozpoczęła
Przed walką pojawiła się Paige, Mandy Rose oraz Sonya Deville. Paige pozwoliła odejść Asuke z ringu, bo inaczej to one sprawią, że wyjdzie z tego ringu. Nagle Asuka rozpoczęła walkę z Absolution, ale po chwili cała trójka skupiła się na niej. Nagle na pomoc przybiegła Sasha Banks, Bayley, Dana Brooke, Nia Jax, Alexa Bliss, Mickie James oraz ALicia Fox, które zaatakowały Absolution.

Kurt Angle jest na backstage’u z Jasonem Jordanem, któremu jest przykro z powodu zeszłego tygodnia. Jason nie chce dzisiaj walki, ale jest zaskoczony, dlaczego Kurt nie ustalił mu walki z Samoa Joe. Kurt mówi, że prócz bycia ojcem, jest również GM’em RAW, a Jordan nie jest jedyny. Jason powiedział Ok, tato … ale może zamiast tego powinien nazwać go Kurtem.

Singles Match
Samoa Joe def. Dean Ambrose (10:53)
Podczas walki pojawił się Jason Jordan, który w pewnym momencie próbował zaatakować Deana, ale przeszkodził mu Samoa Joe.

WWE PhotoWWE Photo

Na backstage’u Dana Brooke dołączyła do Titus Worldwide. Nagle pojawił się The Club, który wyśmiał Titus Worldwide, nazywając ich nerdami. Chwilę później każdy był wystraszony, bo obok nich przeszedł Braun Strowman.

WWE Universal Title #1 Contendership Match
Braun Strowman vs. Kane – Double Count Out (4:33)
Po zakończeniu walki, można powiedzieć, że rozpoczęła się jej część druga. W ruch poszły schody, krzesła, stoły. Na koniec tym ostatecznym na nogach był Braun Strowman, który wykonał running powerslam z Kanem na stół komentatorski.

WWE PhotoWWE Photo... and so does Strowman!... and drives Kane through the table with a Running Powerslam!

——————————
Zdjęcia – WWE.com