WWE Tuesday Night SmackDown #955 – 05.12.2017
Rupp Arena – Lexington, Kentucky

Gale komentują: Corey Graves, Byron Saxton, Tom Phillips

Show rozpoczyna Sami Zayn oraz Kevin Owens. Kevin powiedział, że niedawno dowiedzieliśmy się, że rodzina McMahonów nie powstrzyma ich od celu. Tak działo się z Danielem Bryanem, Bretem Hartem i Stevem Austinem. Jednak prawda jest taka, że oni są lepsi niż wymienieni faceci. To dlatego są obiektem gniewu rodziny McMahonów. Sami mówi o Ortonie, który niedawno był “podwładnym” komisarza RAW Stephanie McMahon. Kevin w zeszłym tygodniu pokazał, że nie obawia się Ortona ani wendety Shane’a, ale żeby to zrobić, musiał ich przechytrzyć. Następnie Sami wychodzi z ringu i obraża różnych pracowników WWE, a potem tłumaczy co stało się w zeszłym tygodniu. Sami wytłumaczył, że przechytrzyli Shane’a, bo ten źle sprecyzował warunki walki … nagle w ringu pojawia się Orton, który wykonuje RKO na Kevinie! Na stage’u pojawia się Shane McMahon, który ustalił, że na Clash of Champions Sami i Kevin zmierzą się z Ortonem i rywalem, którego Randy sobie wybierze. Jednakże dzisiaj Sami Zayn zmierzy się z … The Viperem Randym Ortonem … podczas walki Kevin Owens będzie przypięty kajdankami do lin.

KO and Sami believe they are ?the latest objects of the McMahon family?s wrath.?Suddenly, Randy Orton slithers into the ring and drops Owens with an RKO outta nowhere!Shane McMahon hits the scene and says Zayn & Owens will be featured at WWE Clash of Champions when they take on the duo of The Viper, Randy Orton, and a partner of his choosing.

Na backstage’u Kevin Owens chce, aby Sami wytłumaczył mu, co powiedział Shane. Kevin nie jest zadowolony z warunku walki, ale spróbuje naprawić to, rozmawiając z Danielem Bryanem.

Tag Team match
Rusev & Aiden English def. The New Day
Przed walką Aiden English śpiewał piosenkę o Dniu Ruseva, ale przerwało mu New Day.

WWE Photo

Na backstage’u jest Mojo Rawley, który mówi o ataku na nim Zacka Rydera. Mojo powiedział, że bez Rydera jego kariera uległa poprawie i przypomina, że wygrał Andre the Giant Memoral Battle Royal. Na koniec Rawley powiedział, że nie potrzebuje żadnego partnera, aby udowodnić, iż jest poważnym konkurentem.

Na backstage’u jest Daniel Bryan z Carmellą, Laną i Taminą Snuką. Carmella chce walki na Clash of Champion, jak i każda z wcześniej wymienionych pań. Bryan odpowiada im, że Charlotte ma już swoją rywalkę … do pokoju wchodzi The Riott Squad. Dochodzi do kłótni między nimi, a Bryan ustalił, że walka Charlotte i Natalyi odbędzie się w Lumberjack matchu.

Ponownie jesteśmy na backstage’u. Bobby Roode jest w pokoju z mistrzem United States Baronem Corbinem. Do pokoju wchodzi Dolph Ziggler, który mówi, że jest tak dobry, że został dodany do ich walki. Dolph wyśmiewa nieudane wykorzystanie kontraktu i dodał, że szanse Corbina i Roode’a spadły do 0.

Tag Team match
The Bludgeon Brothers def. Adam James & Josh Carr

Kevin Owens poinformował, że Daniel zastanowi się nad zmianą stypulacji.

Singles match
Bobby Roode def. Baron Corbin via DQ
Podczas walki pojawił się Dolph Ziggler, który wykonał Zig Zag na Roode. Po walce Ziggler wykonał Zig Zag również na Corbinie.

Natalya jest na backstage’u i rozmawia z Taminą, Laną i Carmellą na temat bycia “drwalami” na Clash of Champions. Nagle pojawia się The Riott Squad, a Natalya podlizuje się im.

Singles match
Charlotte Flair def. Tamina Snuka
Po walce pojawiła się Ruby Riott, Sarah Logan oraz Liv Morgan. Po kilku słowach Tamina zaatakowała Logan. Wkrótce jednak Carmella, Lana, Ruby i Liv powstrzymały swoje przyjaciółki.

WWE Photo

Daniel Bryan zdecydował się, że nie zmienia decyzji Komisarza SmackDown Shane’a McMahona.

Singles match, Kevin Owens jedną rękę miał przypiętą do liny.
Randy Orton def. Sami Zayn
Podczas walki Kevin Owens rozciął kajdanki, ale Orton i tak wygrał walkę. Po zakończeniu pojedynku Owens zaatakował Randy’ego, ale na pomoc przybiegł Shinsuke Nakamura. Nakamura wykonał Kinshasę na Owensie, a Orton RKO na Zaynie. Na koniec oboje wykonali jeszcze po finisherze.

WWE PhotoWWE PhotoThe King of Strong Style will team with The Viper against Owens & Zayn at WWE Clash of Champions on Sunday, Dec. 17!

Na backstage’u Shane McMahon zdecydował, że będzie sędzią specjalnym walki Samiego Zayna & Kevina Owensa z Randym Ortonem & Shinsuke Nakamurą na Clash of Champions. Jeżeli Owens i Sami przegrają, to zostaną zwolnieni … nie tylko ze SmackDown, ale i z całego WWE.

———————————
Zdjęcia – WWE.com