Jim Johnson oficjalnie pożegnał się z WWE. Jim był odpowiedzialny za stworzenie theme songów dla np. Undertakera, Stone Colda Steve Austina, The Rocka, Ultimate Warriora, D-Generation X, Vince McMahona, Chrisa Jericho czy Brocka Lesnara.

Bokser Tyson Fury chciałby zmierzyć się z WWE Hall of Famer Stevem Austinem na WrestleManii 34. Fury jest aktualnie bez licencji bokserskiej, ale obiecał fanom wystąpić w przyszłym roku przynajmniej 3 razy.

Poniedziałkowe RAW obejrzało 2.759 milinów widzów. Jest to spadek o 10% w porównaniu do poprzedniego tygodnia. SmackDown Live oglądało 2.680 milionów widzów, jest to niewielki wzrost do poprzedniego tygodnia (2.662 milionów widzów).

John Cena aktualnie promuje film “Ferdinand” w Dubaju.

Gwiazda WWE UK Wolfgang wkrótce ma wrócić do ringu.

Sheamus został odesłany na kilkudniowy urlop do Irlandii, gdzie przechodzi dodatkową rehabilitację szyi. Na najbliższsym RAW Sheamus i Cesaro będą bronić swoich pasów przeciwko The Shield.

Pojawiły się pogłoski, że Brock Lesnar stoczy tylko non-title match na Royal Rumble.

Atak Jindera Mahala na The Singh Brothers mógł być spowodowany planami na nowych ochroniarzy dla Maharaja.

WWE ostatnio utworzyło nową ankietę, której temat brzmiał “Który atak był najbardziej brutalny?” Na pierwszym miejscu (39%) znajduje się atak The Riot Squad na Naomi, a potem kolejno – 27% atak Mojo na Zacka, 22% atak Samiego krzesełkiem na Ortona, 12% atak Jindera na The Singh Brothers.

John Cena został pozwany przez Forda za sprzedaż samochodu tej marki, który posiadał. Cena kupując go, podpisał umowę, że nie będzie mógł sprzedać samochodu przez przynajmniej dwa lata, co marka Ford zarzuca gwiazdorowi.

Zapowiedź filmu dokumentarnego o WWE Hall of Famerze Andre the Giant’cie. Film zadebiutuje na HBK w 2018 roku.
https://www.youtube.com/watch?v=vlIr1QkJ1SY

Na koniec najnowszy nabytek SmackDown Live – Liv Morgan.