Jim Johnson oficjalnie pożegnał się z WWE. Jim był odpowiedzialny za stworzenie theme songów dla np. Undertakera, Stone Colda Steve Austina, The Rocka, Ultimate Warriora, D-Generation X, Vince McMahona, Chrisa Jericho czy Brocka Lesnara.

Bokser Tyson Fury chciałby zmierzyć się z WWE Hall of Famer Stevem Austinem na WrestleManii 34. Fury jest aktualnie bez licencji bokserskiej, ale obiecał fanom wystąpić w przyszłym roku przynajmniej 3 razy.

Poniedziałkowe RAW obejrzało 2.759 milinów widzów. Jest to spadek o 10% w porównaniu do poprzedniego tygodnia. SmackDown Live oglądało 2.680 milionów widzów, jest to niewielki wzrost do poprzedniego tygodnia (2.662 milionów widzów).

John Cena aktualnie promuje film “Ferdinand” w Dubaju.

Gwiazda WWE UK Wolfgang wkrótce ma wrócić do ringu.

Sheamus został odesłany na kilkudniowy urlop do Irlandii, gdzie przechodzi dodatkową rehabilitację szyi. Na najbliższsym RAW Sheamus i Cesaro będą bronić swoich pasów przeciwko The Shield.

Pojawiły się pogłoski, że Brock Lesnar stoczy tylko non-title match na Royal Rumble.

Atak Jindera Mahala na The Singh Brothers mógł być spowodowany planami na nowych ochroniarzy dla Maharaja.

WWE ostatnio utworzyło nową ankietę, której temat brzmiał “Który atak był najbardziej brutalny?” Na pierwszym miejscu (39%) znajduje się atak The Riot Squad na Naomi, a potem kolejno – 27% atak Mojo na Zacka, 22% atak Samiego krzesełkiem na Ortona, 12% atak Jindera na The Singh Brothers.

John Cena został pozwany przez Forda za sprzedaż samochodu tej marki, który posiadał. Cena kupując go, podpisał umowę, że nie będzie mógł sprzedać samochodu przez przynajmniej dwa lata, co marka Ford zarzuca gwiazdorowi.

Zapowiedź filmu dokumentarnego o WWE Hall of Famerze Andre the Giant’cie. Film zadebiutuje na HBK w 2018 roku.
https://www.youtube.com/watch?v=vlIr1QkJ1SY

Na koniec najnowszy nabytek SmackDown Live – Liv Morgan. • Szejkerr

  Tak apropo, ciekawe w jaki sposób rozpadnie się Shield tym razem XD

  • IncarnatioNN

   Roman zacznie co raz bardziej skupiać się na solowej karierze i mniej ingerując w interesy shield i zapewne shield będzie pasy posiadac i przegrają je bo ktoś spinuje Rollinsa i wtedy Ambrose przejdzie heel turn .

 • Wkrótce będziemy płakać, jak na Clash of Champions nowymi “Michałkami” Mahala okażą się Authors of Pain i Maharaja znów sięgnie po pas

  • IncarnatioNN

   Fantasy booking mode on : Tak będzie a potem na RR w rewanżu z lesnarem AJ go pokona czysto i na takiej podbudowie odbierze pas wykonując po 20 spearów na Aop i Maharadży ……………… i teraz sie zatrzymamy bo nie spodziewałeś się tutaj Romana Reignsa który wykonuje Monster Samon 900 anoa’i arrow.

   • Sheamus fan

    Gdyby wykonał 900 wylądowałby na głupim ryju a dokładniej karku.

  • Seba

   Tez od razu o tym pomyslalem.

  • Mateusz Skazaniec

   To jest świetne rozwiązanie. Zaarówno dla Mahala jak i 2MW V2. Wreszcie jakaś innowacja w oklepanych, nużących debiutach.

  • Radley

   szczerze? Wolałbym żeby same AoP walczyło jako TT bez Mahala. Po prostu nie widzę tego gościa z kolejnym pasem, nie kupuje go i tyle. Już bym wolał aby Drew przeszedł na sd wraz z Slaterem i tam reaktywowali stajnie pod nazwą 2mb i tam powalczyli o pasy

 • Paffcio

  Nie dość że Brock nie broni pasa na każdym PPV to jeśli na jednym z największych gal wrzucą go do Non-title meczu, to będzie bullsh*t na skale światową.