WWE Tuesday Night SmackDown #954 – 28.11.2017
Rupp Arena – Lexington, Kentucky

Gale komentują: Corey Graves, Byron Saxton, Tom Phillips

Show rozpoczyna Komisarz SmackDown Shane McMahon. Shane mówi o Owensie i Zaynie, mówiąc, że zdradzili całą drużynę SmackDown. Nie mają też szacunku dla WWE, rosteru oraz fanów. McMahon chciał ich zwolnić, ale Daniel Bryan miał inny pomysł. Lumberjack Match – na papierze pomysł znakomity. Shane wiedział, że Bryan chciał zwolnić zdrajców, ale nie zrobił tego. Oboje prowadzili wiele rozmów, ale powinniśmy usłyszeć je z ust Generalnego Menadżera SmackDown Daniela Bryana. Daniel powiedział, że według niego nie powinni się ingerować w Survivor Series, ale temperament Shane’a dał się w znaki. McMahon wspomina, jak Owens pobił jego ojca Vince’a oraz o tym, jak Sami ingerował w walkę z Owensem. Bryan mówi, że nie jest chłopcem na posyłki, ale człowiekiem, który widzi prawdziwy talent w Samim i Owensie. Jeżeli ich zwolnią, to trafią na RAW. Shane mówi, że to będzie wtedy problem jego siostry. Shane ustalił walkę Randy Orton vs. Kevin Owens w No DQ, a Sami nie będzie mógł być przy ringu.

Sami i Kevin chcą, aby Daniel zniósł warunki walki z Ortonem, ale GM się nie zgadza.

Tag Team match
The New Day def. Shelton Benjamin & Chad Gable

WWE Photo

Naomi, Charlotte Flair oraz Natalya rozmawiają o ich walce z Ruby Riot, Liv Morgan i Sarah Logan.

Tag Team match
The Bludgeon Brothers def. The Hype Bros
Po walce Zack powiedział, że coś muszą zmienić … Mojo atakuje od tyłu Rydera!

Mojo na backstage’u powiedział, że zaatakował Rydera, gdyż krajobraz się zmienił.

Dasha Fuentes jest na backstage’u z Bobbym Roodem. Bobby powiedział, że Corbin wie, iż jest ktoś mądrzejszy, lepszy i ten ktoś odbierze mu mistrzostwo Stanów Zjednoczonych. Nagle pojawia się Baron, który mówi, że nie obawia się Roode’a. Bobby mówi, że skoro nie obawia się, to wyzywa go do walki o mistrzostwo United Statates. Corbin … nie akceptuje wyzwania.

2-on-1 Handicap match
AJ Styles def. The Singh Brothers
Mahal przed walką zaatakował AJ’a. Po walce natomiast to Jinder zaatakował The Singh Brothers.

WWE PhotoWWE Photo

Na backstage’u Dasha jest z Ruby Riot, Sarah Logan & Liv Morgan. Ruby ujawniła, że ich grupa nazywa się The Riot Squad. One nie przybyły tutaj, aby się zaprzyjaźnić. Są po to, aby wywrócić dywizję kobiet do góry nogami.

Six-Women Tag Team match
Ruby Riot, Liv Morgan & Sarah Logan def. Natalya, Naomi & Charlotte Flair

The Fashion Files o tematyce filmu Piła. Każdy został przypięty metalowym łańcuchem. Lalka z wideo poinformowała ich, że dzisiaj zapłacą za żarty z dywizji Tag Team. Mają 60 sekund na opuszczenie pomieszczenia, zanim pokój wypełni się gazem. Klucz do łańcuchów znajdował się w głowie ich “zmarłego” konia. Breezango uciekli, ale The Ascension zostali w pokoju.

No DQ match
Kevin Owens def. Randy Orton
Gdy walka przeniosła się na stage, pojawił się Sami Zayn z krzesełkiem, który zaatakował Ortona.

The Viper attacks with the steel steps...The Apex Predators wallops KO with a Kendo stick!Orton drops KO onto the announce table!Shane McMahon had barred Zayn from ringside, so Zayn technically isn't breaking any rules during the No Disqualification Match.Owens is victorious!

——————————————–
Zdjęcia: WWE.com  • Sławek Słoń Wawrzkowicz

    Niech autor popracuje nad artykułem, żeby to nie było bezmyślne tłumaczenie słowo w słowo z angielskiego.
    Wszystko się to czyta jak z tłumacza google :”)

    • Powiem tak – kiedyś pisałem inną formą, ale czytelnicy pisali, abym wrócił do tej, co jest obecnie. Nie da rady wszystkim doradzić :/

  • Kamil J

    Początkowy segment miał być prawdopodobnie dalszym budowaniem jakiejś historii na linii Shane/Bryan,na razie historia nieco stoi w miejscu ale widać że raczej będą to przeciągać w czasie,New Day/Chad&Shelton było dobrą walką,czysta porażka pretendentów może sugerować jakiś triple threat na ppv,bądź ewentualne pokonanie Shelton’a&Chad’a na SD i ewentualne wznowienie programu New Day/Usos (choć budowanie Gable’a&Benjamin’a na porażkę na tygodniówce byłaby głupotą),BB/Hype Bros było tym czym miało być,nie było zbytnio sensu tego przeciągać skoro heel turn Mojo “wisiał w powietrzu” (przynajmniej teraz z 1 z nich mają szansę coś zrobić, nie liczyłem że to będzie Ryder),promo Roode’a jedynie upewniło o jego programie z Corbin’em,handicap match był na tyle dobry na ile mógł być,klasyczne babyface’owe zwycięstwo i frustracja byłego championa,wydaje mi się że odpuszczą sobie Mahal’a jako topowego heel champion’a SD,(choć raczej nie wróci do bycia low-midcard’erem,przynajmniej od razu,za dużo w niego zainwestowali żeby go sobie tak szybko odpuszczać ),TT kobiet był dobry,solidny spot z zakończeniem,klasyczna dominacja heel’i tak to powinno wyglądać przy podbudowaniu stajni heel’i choć do zakończenia walka nie była jakoś porywająca,main event solidny,dobry booking,Zayn zdobył pin tydzień temu,Owens zaliczył zwycięstwo,heel’e znów przechytrzyły Shane’a co powinno zwiększyć jego frustrację i historia może ruszyć z miejsca.

  • Radley

    Mam nadzieje że The Bludgeon Brothers nie zostaną zeszmaceni tak jak Ascenion

  • Gaduła

    Naprawdę te story Shane’a i Daniela wygląda coraz lepiej, a Sami i KO błyszczą, do tego świetny moim zdaniem The Fashion Files w wykonaniu Breezango, minusem moim zdaniem jest to że The Riot Squad tak szybko poskładał takie zawodniczy jak Naomi,Charlotte i Natalye, moim zdaniem za szybko, mogli to robić tak jak z Absolution, a tak teraz ta stajnia może stać się nudna, choć kto wie

    • Kamil10

      Fakt, story Daniela i Shane’a jest bardzo dobry jak i booking Kevina i Samiego. Myślę, że to wszystko prowadzi do turnu Shane’a. Czekam na dalszy rozwój tego programu.

  • kacper syrek

    dobre