WWE Tuesday Night SmackDown #954 – 28.11.2017
Rupp Arena – Lexington, Kentucky

Gale komentują: Corey Graves, Byron Saxton, Tom Phillips

Show rozpoczyna Komisarz SmackDown Shane McMahon. Shane mówi o Owensie i Zaynie, mówiąc, że zdradzili całą drużynę SmackDown. Nie mają też szacunku dla WWE, rosteru oraz fanów. McMahon chciał ich zwolnić, ale Daniel Bryan miał inny pomysł. Lumberjack Match – na papierze pomysł znakomity. Shane wiedział, że Bryan chciał zwolnić zdrajców, ale nie zrobił tego. Oboje prowadzili wiele rozmów, ale powinniśmy usłyszeć je z ust Generalnego Menadżera SmackDown Daniela Bryana. Daniel powiedział, że według niego nie powinni się ingerować w Survivor Series, ale temperament Shane’a dał się w znaki. McMahon wspomina, jak Owens pobił jego ojca Vince’a oraz o tym, jak Sami ingerował w walkę z Owensem. Bryan mówi, że nie jest chłopcem na posyłki, ale człowiekiem, który widzi prawdziwy talent w Samim i Owensie. Jeżeli ich zwolnią, to trafią na RAW. Shane mówi, że to będzie wtedy problem jego siostry. Shane ustalił walkę Randy Orton vs. Kevin Owens w No DQ, a Sami nie będzie mógł być przy ringu.

Sami i Kevin chcą, aby Daniel zniósł warunki walki z Ortonem, ale GM się nie zgadza.

Tag Team match
The New Day def. Shelton Benjamin & Chad Gable

WWE Photo

Naomi, Charlotte Flair oraz Natalya rozmawiają o ich walce z Ruby Riot, Liv Morgan i Sarah Logan.

Tag Team match
The Bludgeon Brothers def. The Hype Bros
Po walce Zack powiedział, że coś muszą zmienić … Mojo atakuje od tyłu Rydera!

Mojo na backstage’u powiedział, że zaatakował Rydera, gdyż krajobraz się zmienił.

Dasha Fuentes jest na backstage’u z Bobbym Roodem. Bobby powiedział, że Corbin wie, iż jest ktoś mądrzejszy, lepszy i ten ktoś odbierze mu mistrzostwo Stanów Zjednoczonych. Nagle pojawia się Baron, który mówi, że nie obawia się Roode’a. Bobby mówi, że skoro nie obawia się, to wyzywa go do walki o mistrzostwo United Statates. Corbin … nie akceptuje wyzwania.

2-on-1 Handicap match
AJ Styles def. The Singh Brothers
Mahal przed walką zaatakował AJ’a. Po walce natomiast to Jinder zaatakował The Singh Brothers.

WWE PhotoWWE Photo

Na backstage’u Dasha jest z Ruby Riot, Sarah Logan & Liv Morgan. Ruby ujawniła, że ich grupa nazywa się The Riot Squad. One nie przybyły tutaj, aby się zaprzyjaźnić. Są po to, aby wywrócić dywizję kobiet do góry nogami.

Six-Women Tag Team match
Ruby Riot, Liv Morgan & Sarah Logan def. Natalya, Naomi & Charlotte Flair

The Fashion Files o tematyce filmu Piła. Każdy został przypięty metalowym łańcuchem. Lalka z wideo poinformowała ich, że dzisiaj zapłacą za żarty z dywizji Tag Team. Mają 60 sekund na opuszczenie pomieszczenia, zanim pokój wypełni się gazem. Klucz do łańcuchów znajdował się w głowie ich “zmarłego” konia. Breezango uciekli, ale The Ascension zostali w pokoju.

No DQ match
Kevin Owens def. Randy Orton
Gdy walka przeniosła się na stage, pojawił się Sami Zayn z krzesełkiem, który zaatakował Ortona.

The Viper attacks with the steel steps...The Apex Predators wallops KO with a Kendo stick!Orton drops KO onto the announce table!Shane McMahon had barred Zayn from ringside, so Zayn technically isn't breaking any rules during the No Disqualification Match.Owens is victorious!

——————————————–
Zdjęcia: WWE.com