Prawdopodobnie na RAW mieliśmy początek pojawienia się Matta Hardego w gimmicku „Broken”, jak wiadomo po walce, zaczął on wykonywać gest „delete!”, a WWE opublikowało takie oto zdjęcie z zaplecza.

Sam Matt również na swoich mediach społecznościowych odnosi się do tego tematu.
https://twitter.com/MATTHARDYBRAND/status/935522653338730496
https://twitter.com/MATTHARDYBRAND/status/935387173934850048

W sieci pojawiły się wiadomości, jakoby AJ Styles miał zakończyć karierę po Wrestlemani 34, jednak mistrz WWE stanowczo stwierdził, iż nie ma to nic wspólnego z prawdą.

Obecnie plany WWE na Wrestlemanie 34 nie zmieniły się mimo zdobycia przez Romana Reignsa tytułu interkontynentalnego. Roman nadal przewidziany jest jako przeciwnik Brocka Lesnara w walce o pas Universal. Prawdopodobnie Big Dog straci pas przed WrestleManią, aby następnie przystąpić do pojedynku z Bestią.

Ciekawych odpowiedzi podczas Q&A udzielił Kurt Angle na temat storyline’u z Jasonem Jordanem: „Jest to wielki dowcip ze strony Vince, popatrzyłem na niego w stylu „Ty mówisz na serio?” Kiedy jego matka miała być w ciąży w koledżu? I w dodatku była czarnoskóra? Dowcip dotyczył mnie, jednak nie mam zamiaru kłamać i liczę na to, że doprowadzi on do mojej walki z Jasonem”

Finn Balor kontynuuje w mediach społecznościowych swoje gry słowne ze słowem „over”, w odpowiedzi na prawdopodobne anulowanie jego walki z Brockiem na Royal Rumble.
https://www.instagram.com/p/BcCd9-7HwTk/

Wczorajsze Smackdown było pierwszą telewizyjną galą w Rupp Arena w Kentucky od prawie 6 lat, wszystko przez przepisy, które zniesiono dopiero w zeszłym roku zwane ?the cut rule?, które zmuszały zawodnika do opuszczenia meczu, jeśli zaczął krwawić.

Nowa stajnia kobiet na Smackdown w skład której wchodzi Sarah Logan, Liv Morgan i Ruby Riot nazywa się teraz The Riot Squad.

Prawdopodobnie WWE ma w planach, aby na Clash of Champions Baron Corbin bronił swojego pasa United States w walce z Bobbym Roodem, zalążek tego feudu mieliśmy podczas wczorajszego SD, gdy Roode chciał walki z Corbinem o wspomniany pas.

Na Smackdown dowiedzieliśmy się, że Becky Lynch z powodu zeszłotygodniowego ataku The Riot Squad będzie musiała odpocząć od ringu WWE przez kilka tygodni, jak wiadomo jest to tylko storyline i Becky nic nie jest, a wyłączona jest z akcji z powodu nagrań do filmu The Marine 6, gdzie występuje między innymi z Mizem i Shawnem Michaelsem.

Brock Lesnar powróci na RAW 18 grudnia.

Zdjęcie zapowiadające live event SD 20 stycznia z „nowym” wyglądem pasa USA jest prawdopodobnie fałszywe. Pas taki pojawił się na reddicie w zeszłym roku.

Tutaj zdjęcie promujące live event.

A tutaj zeszłoroczny fake z redditu.