Ostatnio głośno zrobiło się na temat Kena Shamrocka. Ken powiedział w wywiadzie, że byłby zainteresowany powrotem do WWE … pod jednym warunkiem. Tym warunkiem jest mistrzostwo Heavyweight, ale tylko jeżeli mistrzem będzie Brock Lesnar, Kurt Angle lub The Rock. Ken chciałby ankle match z Kurtem, walkę z Brockiem, aby zobaczyć, kto jest najlepszy z MMA i pro wrestlingu lub z Rockiem, gdyż ten uciekł mu z mistrzostwem WWE.

WWE ogłosiło, że na RAW Paige, Mandy Rose oraz Sonya Deville zmierzą się z Mickie James, Sashą Banks oraz Bayley.

Według Dave’a Meltzera WWE zdecydowało się na zmniejszenie liczby PPV, gdyż zauważono, że liczby subskrybentów WWE Network nie uległy większej zmianie. Całą kartę PPV na 2018 rok możecie zobaczyć w zakładce >>>Kalendarz Gal WWE PPV<<<.

Jason Jordan napisał na twitterze, że odpowie na wyzwanie Romana Reignsa na RAW.

Syn Hulka Hogana Nick Hogan powiedział, że jego tata jest otwarty na powrót do wrestlingu i nawet do kolejnej walki, ale o ile nie będzie wymagało to dużego podróżowania.

WWE nagrywa filmy z byłymi wrestlerami WWE, którzy występowali kilkanaście lat temu. Według PWInsider nagrania są robione na potrzebny 25-lecia WWE RAW.

Goldberg poinformował, że wystąpi w dwóch nadchodzących odcinkach serialu The Flash. Wcześniej w Flashu wystąpił Edge, a w serialu Arrow Cody Rhodes.

Powrót Drewa McIntyre do ringu przewidywany jest na początek kwietnia 2018 roku. Były już mistrz NXT napisał, że zawsze wracał silniejszy i tak też będzie tym razem.

W najbliższą środę odbędą się tapingi NXT.

WWE UK Champion Pete Dunne zmierzy się z Austinem Ariesem 21 stycznia na Destiny Wrestling w Toronto.

Chris Jericho otworzył swój kanał na YouTube.
https://www.youtube.com/watch?v=Y7UMzZPhSLw

Zeda oraz Xia Li