WWE Starrcade (live event SmackDown) – 25.11.2017
Greensboro Coliseum Complex – Greensboro, North Carolina
Publiczność: ok. 12-15 tysięcy

Na początek czym był event WWE Starrcade: był to specjalny live event SmackDown na cześć show WCW Starrcade. Nie był on transmitowany na WWE Network, więc jedynie możecie obejrzeć walki z YouTube itp.

Singles match, Arn Anderson jako specjalny Enforcer
Bobby Roode def. Dolph Ziggler
Podczas walki Ziggler chciał użyć krzesełka, ale powstrzymał go Arn, który następnie został uderzony przez Dolpha. Po chwili Anderson pojawił się w ringu, gdzie wykonał soczystego Double A Spinebustera. Następnie w ringu pojawił się Bobby, który dodał Glorious DDT. Na sam koniec Arn powiedział: “Welcome to Horsemen Country”.

12-man Tag Team match
Bludgeon Brothers, Mike Kanellis, The Colons & Rusev (w/ Aiden English) def. Breezango, The Ascension, Tye Dillinger & Sin Cara

Singles match
Naomi def. Tamina (w/ Lana)

Singles match
“The Natural” Dustin Rhodes def. Dash Wilder
Goldust pojawił się jako “The Natural” Dustin Rhodes.

W ringu pojawił się Ricky “The Dragon” Steamboat, który mówił o tym, co Greensboro Coliseum znaczy dla wrestlingu. Ricky nazwał arenę “ich Madison Square Garden”. Steamboat mówił następnie o wspomnieniach z WCW oraz walkach o mistrzostwo United States.

Singles match o United States Championship
Shinsuke Nakamura def. Baron Corbin via DQ

Promo w ringu Rock ‘N’ Roll Express oraz Hardy Boyz. Bracia Hardys powiedzieli, że RNRE byli ich bohaterami oraz mentorami w branży wrestlingu. WWE Hall of Famersi opowiadali o swoich bitwach na Starrcade w przeszłości. Potem w ringu pojawili się The New Day, którym w “twerkowaniu” przerwali Owens i Zayn. To doprowadziło do kolejnej walki.

Tag Team match o SmackDown Live Tag Team Championships
The Usos def. New Day, Chad Gable & Shelton Benjamin oraz Sami Zayn & Kevin Owens

Przed kolejną walką pojawił się Ric Flair, który powiedział, że był pełen emocji, gdy powrócił do Greensboro. Następnie Flair mówił o spotkaniach z byłymi przyjaciółmi i legendami na backstage’u. Na koniec zapowiedział swoją córkę Charlotte Flair.

Steel Cage Match o SmackDown Live Women’s Championship
Charlotte Flair def. Natalya

Steel Cage match o WWE Championship
AJ Styles def. Jinder Mahal (w/Singh Bros)