Po powrocie Paige i debiutach kobiet z NXT pojawiły się spekulacje, że na styczniowym Royal Rumble PPV odbędzie się Royal Rumble Match kobiet. Dave Meltzer przekazał jednak, że WWE nie ma obecnie takich planów. Z drugiej strony brytyjski The Sun donosi, że federacja jednak planuje taką walkę. Aktualnie po debiutach z NXT, WWE ma 11 aktywnych zawodniczek na Raw i 10 na SmackDown.

Zdjęcie użytkownika WrestlingINC.com.

Jerry Lawler przekazał w swoim podcaście, że podczas tegorocznego Survivor Series na zapleczu obecny był The Undertaker. “The King” powiedział, że oglądał galę razem z Takerem i ten wygląda bardzo dobrze. Jerry dodał również, że Deadman byłby w stanie stoczyć jeszcze kilka walk.

Batista wyznał ostatnio w wywiadzie, że chciałby powrócić do WWE. Jednak nie jest zainteresowany powrotem na jedną walkę i że chciałby wrócić w pełnym wymiarze czasowym, walczyć na live ventach i być częścią programu. Dodał, że pozostaje w dobrych stosunkach z WWE i że niedawno rozmawiał nawet z Vincem McMahonem. “The Animal” wspomniał, że marzy mu się program z Triple H, którego nazwał najlepszym wrestlerem wszech czasów.

Podczas sobotniego live eventu Starrcade, Goldust wystąpił w gimmicku “The Natural” Dustin Rhodes, którego używał w WCW na początku lat 90-tych. Podczas gali Goldust pokonał Dasha Wildera. Więcej o Starrcade możecie przeczytać w wynikach z tej gali na naszej stronie >>>LINK<<<

WWE planuje zrobić live event Starrcade również w następnym roku.

WWE będzie chciało podpisać umowę telewizyjną również poza umową z NBCUniversal. Aktualnie trwają rozmowy z YouTubem i Amazonem.

Jeff Hardy przekazał ostatnio w wywiadzie, że jego rehabilitacja przebiega zgodnie z planem i że jest on na dobrej drodze, by wrócić do ringu. Dodał, że powinien być gotowy na czas WrestleManii.

Na koniec mistrzowie SmackDown – AJ Styles oraz Charlotte Flair.