Vince McMahon przeniósł pięć osób z NXT do głównego rosteru, gdyż czuł, że dywizje kobiet RAW i SmackDown “stały się nieaktualne”.

WWE stworzyło nową ankietę dla fanów, gdzie pytają się jaka powinna być pierwsza rywalka Paige po powrocie, ankietę wygrała Asuka z 32%, ale druga Alexa Bliss miała 31%.

W kolejnej ankiecie poszukiwany był kolejny rywal dla Brocka Lesnara, tutaj wygrał Finn Balor z 27% głosów, Braun Strowman 25%, kolejnymi możliwościami w ankiecie byli Triple H 18%, Roman Reigns 9%, 6% Samoa Joe, 5% dla kogoś innego, 3% Bray Wyatt i po 2% dla Dean i Setha.

Sklep WWE oraz Euroshop WWE rozpoczęło wyprzedaż z okazji Black Friday, na niektórych przedmiotach można zaoszczędzić nawet 75%.

Według SI.com Finn Balor nigdy nie był brany pod uwagę jako rywal dla Lesnara na Royal Rumble.

WWE oficjalnie ogłosiło, że The Miz, Becky Lynch oraz Shawn Michaels wystąpią w The Marine 6: Close Quarters”.

Ciekawe zdjęcie na swoim Twitterze zamieściło Miami Heat po zwycięstwie z Boston Celtics (Celtics wygrali poprzednie 16 meczów z rzędu).

Ryback w swoim podcaście wypowiedział się bardzo pozytywnie na temat Miza, stwierdził, że jest to bardzo ciężko pracujący zawodnik, o którym nie może powiedzieć złego słowa, zawsze służy radą i można z go prosić o radę czy po prostu porozmawiać. W tym samym podcaście wypowiedział się również na temat ostatnich zwolnień, zawodnik stwierdził, że Emma prawdopodobnie została zwolniona przez swoje zachowanie na Twitterze i otwarte krytykowanie tam jej bookingu przez kreatywnych WWE.

The Ascension opublikowało zdjęcie gdzie pojawili się w stroju swoich najlepszych przyjaciół Breezango.

Wczoraj minęło 27 lat od debiutu Undertakera na Survivor Series w 1990 roku.

Na iTunes pojawiła się nowa kolekcja Jim Johnston “WWE: Uncaged IV” znajdują się tam theme songi między innymi D-X, Kevina Nasha czy Brocka Lesnara.