WWE Tuesday Night SmackDown #953 – 21.11.2017
Toyota Center – Houston, Texas

Gale komentują: Corey Graves, Byron Saxton, Tom Phillips

Show rozpoczyna SmackDown Commissioner Shane McMahon, który mówi, że SmackDown udowoniło, iż nawet po porażce będą nazywani The Show. Shane jest dumny z każdego zawodnika w rosterze SmackDown … z wyjątkiem dwóch osób … Kevina Owensa i Samiego Zayna. Oboje wchodzą na ring i naśmiewają się z McMahona. Kevin chce przeprosin za nie wybranie ich do drużyny SmackDown, ale Shane każe im się zamknąć. Potem dodaje, że Owens i Zayn nie mają szacunku do nikogo innego w rosterze. Sami zgadza się, a Shane ma dla nich dwa słowa. Kevin wie o co chodzi i mówi, że oni są dwójka najlepszych zawodników w WWE. McMahon mówi, że cały roster ich nienawidzi i dlatego ma dla nich dwa słowa … jesteście … przerywa Generalny Menadżer SmackDown Daniel Bryan. Daniel mówi, że Shane ma prawo ich zwolnić, ale powinien odłożyć na bok swoje osobiste odczucia. Sami mówi, że Daniel jest rozsądny, ale Bryan dodaje, aby Zayn się w końcu zamknął. Następnie GM SmackDown mówi, że ze względu na pogróżki Randy Orton musiał opuścić dzisiejsze show. The New Day również jest na nich wściekłe i to dlatego zmierzą się dzisiaj z nimi. Sami jest niezadowolony i mówi, że to nie sprawiedliwe, gdyż jest ich troje. Daniel znowu chce, aby Sami się zamknął i dodaje, iż podczas ich walki przy ringu będzie obecny cały roster SmackDown!

Singles match
Shelton Benjamin def. Jey Uso

WWE Photo

Na backstage’u Owens i Zayn rozmawiają z Baronem Corbinem. Oboje chcą się upewnić, że będą mieli dzisiaj przyjaciela przy ringu. Corbin mówi, iż nie może znieść żadnego z nich i powinni znaleźć kogoś innego. Potem podchodzą do Bobby’ego Roode’a, który również im odmawia, a dodatkowo będzie przy ringu.

Naomi jest na backstage’u, nagle przychodzi Ruby Riot, która jest dzisiaj z przyjaciółmi … Liv Morgan i Sarah Logan. Trójka jest tutaj, aby … Riot, Morgan i Logan atakują Naomi! Byłej mistrzyni próbowała pomóc Becky Lynch, ale ta również została zniszczona.

Shane McMahon jest na backstage’u z Bryanem. Daniel nie wiedział, że Shane sprowadza kobiety z NXT, ale to jest niesamowite. Shane decyduje się opuścić arenę, niż zrobi coś drastycznego.

Tag Team match
The Bludgeon Brothers def. The Hype Bros

... and The Bludgeon Brothers are victorious in their reemergence!

Na backstage’u Natayla powiedziała, iż dzisiaj będzie chciała odebrać mistrzostwo SmackDown Kobiet.

AJ Styles jest w ringu i mówi, że chciałby być tutaj, świętując pokonanie Bestii, ale nie wyszło tak, jak chciał. Lesnar jest Bestią, tak jak każdy myślał. Jeśli kiedyś Brock będzie chciał rewanżu, powinien pamiętać, że Rocky wygrał w sequelu. Dzisiaj jednak jesteśmy na SmackDown. Jeżeli Jinder Mahal chce odzyskać mistrzostwo, to teraz ma na to czas. Na telebimie pojawia się Mahal, który mówi, że jest zbyt zajęty, aby wejść na ring. Jinder mówi, że AJ wykorzystał moment, gdy przygotowywał się do Bestii, więc Modern Day Maharaja wykorzysta swój rewanż, kiedy będzie tego chciał … na Clash of Champions! Nagle The Singh Brothers atakują AJ’a, ale ten sobie radzi i na koniec wykonuje Styles Clash na Samirze.

Jinder Mahal appears on the TitanTron...WWE PhotoWWE Photo

Sami Zayn i Kevin Owens próbują zdobyć Ruseva i Aidena na ich stronę.

SmackDown Women’s Championship match
Natalya def. Charlotte Flair via DQ
Podczas walki Natalya została zaatakowana przez Ruby Riot, Liv Morgan i Sarah Logan. Potem trójka z NXT również zaatakowała Charlotte Flair.

Kevin Owens i Sami Zayn są na backstage’u z Danielem Bryanem. Sami i Owens mówią, iż cały roster jest zazdrosny o ich sukces, a zwolnienie ich po walce będzie największym błędem popełnionym przez Bryana. Daniel życzy im powodzenia i odchodzi.

Handicap Lumberjack match
Sami Zayn & Kevin Owens def. The New Day
Podczas walki brawl Drwali przeniósł się na ring. Sami wykorzystał rozproszenie i wygrał walkę. Po walce Kevin uciekł, a Sami został otoczony oraz zniszczony przez New Day. Na backstage’u Kevin błagał Daniela, aby ich nie zwalniał. Daniel powiedział, że nigdy nie chciał ich zwolnić. Daniel widzi w nich talent i dlatego za tydzień zmierzy się z Randym Ortonem.

WWE PhotoRusev and Aiden English help Owens get away, but Zayn is trapped with The New Day!Zayn is left down as SmackDown LIVE concludes, and Bryan informs Owens that KO will be facing Randy Orton next week on the blue brand!