WWE Monday Night RAW #1277 – 20.11.2017
Toyota Center – Houston, Texas

Gale komentują: Michale Cole, Corey Graves, Booker T

Show rozpoczyna RAW Commissioner Stephanie McMahon. Steph w ringu wita nas oficjalnie w “A Show”. McMahon mówi o swoim bracie Shane oraz o Survivor Series. Dzięki wygranej miejsce pracy obecnego GM’a RAW Kurta Angle jest w 100% bezpieczna. Komisarz RAW zaprasza na ring osobę, która poprowadziła drużynę RAW do zwycięstwa … Triple H’a! Gdy Hunter pojawił się w ringu, od razu rozbrzmiał theme song Kurta Angle. Kurt powiedział, że teraz mówi jako złoty medalista, WWE Hall of Famer, że nadchodzi po niego. Stephanie przypomniała, że mówi teraz do COO jako GM. Nagle przerywa im Jason Jordan, który przychodzi na ring. Kurt zatrzymuje Jasona, który chce walki z Hunterem jeszcze dzisiaj. Fani są za tym pomysłem. Jordan wyzywa Huntera od tchórza, a The Game zdejmuje marynarkę. Stephanie mówi, że Triple H nie boi się nikogo z szatni WWE … rozbrzmiewa theme song Brauna Strowmana! Braun zmierza na ring, gdzie staje przed Hunterem, a ten po chwili opuszcza ring. Stephanie zdecydowała ustalić walkę Jordan vs. Strowman.

Singles match
Samoa Joe def. Finn Balor

WWE Photo

Segment z rzeczami WWE z Lukem Gallowsem i Karlem Andersonem. Już w piątem odbędzie się Black Friday.

Jason Jordan jest na backstage’u z Kurtem Anglem. Jordan mówi, że jest nadal ranny, a powiedział to tylko dlatego, że był to Triple H. Kurt nie chce anulować jego walki, gdyż może źle to na niego wpłynąć. Jordan zgadza się z Kurtem i mówi, że w jego ciele płynie ta sama krew co u Kurta, więc może pokonać Brauna.

Singles match
Asuka def. Dana Brooke

WWE Photo

W ringu jest mistrz Interkontynentalny oraz The Miztourage w kolejnej edycji MizTV. Miz przedstawia jego gościa … Romana Reignsa, który się nie pojawia. Po chwili pojawia się Reigns wraz z Sethem Rollinsem oraz Deanem Ambrosem. The Shield wchodzi na ring, a Miz mówi, że jego gościem jest tylko Roman. Shield zachwyca się swoją wygraną na Survivor Series, a Miz śmieje się z ich powrotu. Rollins mówi, że wkrótce wraz z Ambrosem odzyskają mistrzostwa RAW Tag Team. Reigns dodaje, że nie może być jedynym bez tytułu. Seth wskazuje, iż Miz ma tytuł. Roman wyzywa do walki Miza. Segment kończy się zniszczeniem przez The Shield Axela i Dallasa, podczas gdy Miz spoglądał na to z rampy. Mistrz IC nie zaakceptował wyzwania.

Miz reminds The Shield that he is a champion and that The Hounds of Justice have nothing.WWE Photo

Na backstage’u Braun Strowman powiedział, że dzisiaj sprawi, iż każdy będzie się go bał.

Singles match
Dean Ambrose def. Sheamus

WWE PhotoWWE Photo

Matt Hardy jest na backstage’u z Jasonem Jordanem. Jordan jest przekonany, że może pokonać Strowmana, ale pyta się Mata czy ma dla niego jakąś radę. Hardy mówi, że stawił czoła wielu zawodnikom w WWE, ale bycie w ringu z Strowmanem, to coś innego. Matt nauczył się wielu lekcji przez lata w WWE, ale najważniejsze jest to, że niektóre noce nie są twoje.

W ringu jest mistrzyni RAW Alexa Bliss, która mówi, że miała tylko 5 dni na przygotowanie się do walki z Charlotte Flair. Według niej Charlotte wygrała tylko przez szczęście. Nagle przerywa jej Mickie James, która pyta, kto jeszcze jest zmęczony słuchaniem tego samego gadania ze strony Little Miss Biscuit Butt. Następnie do ringu przychodzi Bayley, Sasha Banks oraz Alicia Fox. Cała trójka chce title shota. Pojawia się Kurt Angle, który ustalił Fatal 4 Way, który wyłoni nową pretendentkę do mistrzostwa.

Raw Women's Champion Alexa Bliss tells the WWE Universe to save their pats on the back after she came up short against SmackDown Women's Champion Charlotte Flair at Survivor Series.

Fatal 4 Way o miano pretendentki do mistrzostwa WWE
Alicia Fox vs. Mickie James vs. Bayley vs. Sasha Banks – No Contest
Podczas walki na stage’u pojawiła się Paige, która powiedziała, iż powraca … ale nie sama. W ringu pojawiła się Sonya Deville i Mandy Rose, które zaatakowały Mickie James, Sashę Banks oraz Bayley.

Na backstage’u Paige, Mandy & Sonya zaatakowały Alexę Bliss.

Singles match
Braun Strowman def. Jason Jordan via DQ
Podczas walki pojawił się Kane, który zniszczył Strowmana z pomocą krzesełka.

WWE PhotoWWE PhotoWWE Photo

W ringu jest WWE Cruiserweight Champion Enzo Amore z Noam Darem, Tonym Nesem, Ariya Daivarim i Drewem Gulakiem. Enzo mówił o wygranej walce na Survivor Series z Kalisto. Amore mówił także o tym, jak jego ekipa poprawiła się od momentu dołączenia do The Zo Train. Nagle przerywa mu Rich Swann, Cedric Alexander, Mustafa Ali oraz Akira Tozawa. Enzo obraża ich, a w ringu rozpoczyna się brawl.

Eight-man Tag Team match
Mustafa Ali, Cedric Alexander, Rich Swann & Akira Tozawa def. Drew Gulak, Tony Nese, Ariya Daivari & Noam Dar

WWE Photo

Renee Young jest na backstage’u i próbuje zdobyć jakieś informacje co do stanu Strowmana. Pojawia się Kurt, który mówi, iż wypowie się na ten temat w innym czasie. Angle idzie sprawdzić co z jego synem. Nagle przychodzi Miz, który chce wycofania walki. Kurt się nie zgadza.

W ringu jest Elias, który ma dla nas kolejny utwór. Nagle przerywa mu Matt Hardy, który atakuje Eliasa. Matt próbował wykonać Twist of Fate, ale Elias opuszcza ring.

WWE Intercontinental Championship match
Roman Reigns def. The Miz
NOWY MISTRZ INTERKONTYNENTALNY: ROMAN REIGNS
Podczas walki pojawił się The Bar, ale chwilę później przybył Dean i Seth, którzy zajeli się Barem.

After a distraction from The Bar, Miz drops Reigns with a Skull-Crushing Finale, but The Big Dog kicks out!Reigns is the new Intercontinental Champion!... and The Hounds of Justice stand tall as Raw concludes.