WWE Tuesday Night SmackDown #952 – 14.11.2017
Spectrum Center – Charlotte, w Północnej Karolinie

Gale komentują: Corey Graves, Byron Saxton, Tom Phillips

Show rozpoczyna wideo, gdzie na backstage’u jest Shane McMahon, który pyta się Becky, Corbina o ich plany co do Survivor Series. Shane przypomniał, że Triple H zastąpił Jordana w drużynie RAW, ale nie ma potrzeby do rozpaczy, gdyż do ich drużyny dołączył 16-krotny mistrz WWE John Cena. Nikt ich nie zatrzyma – nawet Kurt Angle, Stephanie McMahon oraz The Shield. Kofi bierze mikrofon i mówi, że akceptują wyzwanie The Shield, a Big E dodaje, że to dlatego, iż “SmackDown rządzi!”

W ringu jest SmackDown General Manager Daniel Bryan, który mówi, że wspaniale jest wrócić, po tym, jak otrzymał Chokeslam od Kane’a. Według niego to była jego wina, gdyż poszedł sam na RAW. Powinien wiedzieć, ale pokazał też, że SmackDown nie boi się RAW. To RAW boi się SmackDown dlatego dodali do zespołu Triple H’a. Daniel wie, że Stephanie jest mściwa i istnieje duża szansa na to, że RAW zaatakuje dziś wieczorem. Bryan zaprasza na ring nowego mistrza WWE AJ Stylesa! AJ chce coś powiedzieć, ale przerywa mu Bryan, który pyta się, czy skoro Brock Lesnar ma swojego prywatnego adwokata, to czy może AJ chciały mieć takiego samego na dzisiejszej show. AJ zgadza się, a Daniel zapowiada Stylesa w stylu Heymana. Daniel mówi promo o tym, jak AJ pokona Lesnara. Po promie AJ mówi, iż umie mówić, bo nie jest marionetką jak Lesnar. Styles zgadza się z Heymanem, jest słabszy. Mistrz WWE dodał, że Heyman pomylił się, gdy wspomniał o filmie Rocky, który jest produkcji AJ Stylesa. Na koniec Styles dodał, że znajdzie sposób na pokonanie Lesnara, a SmackDown będzie najlepszym show, które zbudował.

Na backstage’u Jinder Mahal powiedział do Stylesa, że porażka z Lesnarem nie będzie oznaczała nic w porównaniu do porażki z Jinderem.

WWE United States Title match
Baron Corbin def. Sin Cara

The Lone Wolf plants Sin Cara into the canvas with the devastating End of Days for the 1-2-3!

Shane McMahon jest na backstage’u z Danielem Bryanem. Shane mówi o tym, jak ważna jest spójność. Daniel nie zgadza się z “Under Siege”, a kiedy udał się na RAW, to został zaatakowany.

SmackDown Women’s Title match
Charlotte Flair def. Natalya
NOWA MISTRZYNI SMACKDOWN WOMEN’S: CHARLOTTE FLAIR
Po walce Charlotte powiedziała, że w niedziele Królowa pokona Bogini. Flair wie, że jej ojciec nie może być tutaj. Charlotte dedykuje ten pojedynek swojemu tacie. Nowa mistrzyni idzie na stage, gdzie nagle rozbrzmiewa theme song Rica, a WWE Hall of Famer pojawia się na stage’u. Charlotte podbiega do niego i oboje się przytulają.

Charlotte is excited to take on Raw Women's Champion Alexa Bliss at Survivor Series in the battle for brand supremacy...Charlotte and Ric Flair share an emotional moment following The Queen's dramatic title victory.

Promo The Bludgeon Brothers. Na końcu proma pojawił się napis “w następnym tygodniu”.

Singles match
Jimmy Uso def. Chad Gable
Przed walką Usosi powiedzieli, że w niedziele stanie się to samo co z innymi zespołami … zostaną zamknięci w więzieniu Uso.

WWE Photo

Sami Zayn i Kevin Owens mówią o main evencie, a Owens dodał, że będzie to The Sami & Kevin Show. Sami poprawia go i mówi The Kevin & Sami Show.

W ringu jest The New Day. Wszyscy mówią o Survivor Series i walce z The Shield. Kofi powiedział, że oni mogą sobie ufać, a The Shield nie, gdyż w przeszłości ktoś zdradził. Big E nazywa New Day “prawdziwym braterstwem”, a to wszystko dlatego, że New Day rządzi.

New Day say they know they can trust each other 100 percent, but The Shield can?t.

Na 205 Live odbędą się urodziny Kalisto.

Tag Team match
The New Day vs. Sami Zayn & Kevin Owens
Nagle podczas walki rozbrzmiał theme song The Shield. Cała trójka pojawiła się w publiczności! Roman, Dean i Seth otaczają ring, gdzie New Day, Sami i Kevin jednoczą … Sami i Kevin opuszczają ring. The Shield atakuje New Day! Na pomoc przybiegają Usosi i The Shield przegrywa brawl. Nagle przychodzi The Bar, który walczy z drużynami SmackDown. Na backstage’u jest drużyna kobiet RAW, która atakuje kobiety SmackDown. Charlotte podnosi się, a kolejny atak dodaje Alexa Bliss. Do ringu wbiegają kolejni zawodnicy RAW, ale na pomoc przybiega Shane i jego ekipa! Na stage’u pojawia się Kurt Angle, który przywołuje Brauna Strowmana! Strowman niszczy roster SmackDown! Nagle Shane próbuje z nim walczyć, ale również zostaje zniszczony przez Strowmana. The Shield pokazują Shane’owi co stało się z rosterem SmackDown, a do ringu wchodzi Kurt Angle. The Shield wykonuje Triple Powerbomb na McMahonie, a potem Kurt wykonuje Angle Slam! Na koniec The Shield ponownie wykonuje Triple Powerslam! Drużyna RAW opuszcza ring i takim widokiem kończymy ostatnie show przed Survivor Series!

The New Day, Zayn and KO prepare for The Shield...WWE PhotoWWE PhotoWWE Photo... and nearly put him through the canvas with a Triple Powerbomb!Team Red stands triumphant at the conclusion of SmackDown LIVE.