WWE Monday Night RAW #1276 – 13.11.2017
Philips Arena – Atlanta, Georgia

Gale komentują: Michale Cole, Corey Graves, Booker T

Show otwiera Stephanie McMahon, która zapowiada na ring Generalnego Menadżera oraz kapitana drużyny RAW na Survivor Series Kurta Angle. Stephanie chce wiedzieć, jak The New Day dostało się do areny w zeszłym tygodniu, ale Kurt nie wie. Stephanie chce również wiedzieć, kto jest ostatnim członkiem drużyny RAW. Angle odpowiada, iż Jason Jordan. McMahon pyta się Kurta, kim jest Jason Jordan. Złoty medalista odpowiada, iż jego synem. Steph z kolei zastanawia się, czy Jason ma jakieś osiągnięcia i pyta GM’a RAW kto jest piątym członkiem drużyny SmackDown. Kurt odpowiada, iż John Cena. Steph daje jeszcze jedną szanse Angle’owi i pyta się, co zrobi Shanowi na Survivor Series. GM RAW odpowiada, iż jest kapitanem, więc może rozpoczynać walkę. Kurt mówi o złamaniu kostki, ale Steph przypomina, iż to nie są lata 90-te. Według niej Angle zrobił się miękki i popełnia największe błędy. McMahon chce, aby Shane i drużyna SmackDown zniknęła … pojawia się The Shield – Roman Reigns, Seth Rollins oraz Dean Ambrose. The Shield wchodzi do ringu i mówią, że spotkali się z wieloma liderami, ale Angle jest najlepszym z nich. Na TLC udowodnił, że nadal to ma. Fani chantują “nadal to masz”, a Stephanie żartuje sobie z utraty mistrzostw Tag Team, a potem pyta, gdzie był Roman Reigns. Roman odpowiada, iż Steph zadaje dużo pytań i pyta ją, gdzie ona była, bo zniknęła na około 7 miesięcy, po tym, jak została pchnięta na stół na WrestleManii 33. Reigns poprawia się i mówi, że jej mąż popchnął ją na stół na WrestleManii 33. Najwyraźniej McMahon zapomniała, jak wszystko tutaj działa … to nie oni robią, to co chce Steph … oni robią, to co chcą … a tak się składa, że chcą walczyć z New Day. Reigns twierdzi, że drużyna RAW poradzi sobie, gdyż mają Angle’a, a The Shield skopie tyłki New Day i zniszczy ich.

... but Stephanie still seems primed to fire the General Manager...WWE Photo

Triple Threat match
Bayley def. Dana Brooke, Mickie James

WWE Photo

Tag Team match
Enzo Amore & Drew Gulak def. Akira Tozawa & Kalisto
Przed walką WWE Cruiserweight Champion Enzo Amore mówił o Kalisto i walce na Survivor Series. Ich walka odbędzie się podczas Kick-off pre-showu.

WWE Photo

Kurt Angle jest na backstage’u z zawodnikami męskiej drużyny RAW. Kurt chce, aby każdy był po tej samej stronie, gdyż mają wiele do stracenia. Kurt zapowiada walkę Finna i Samoa z Gallowsem i Andersonem. Następnie Kurt ustala walkę Jason Jordan vs. Bray Wyatt. Potem Angle zwraca się do Strowmana, ale ten przerywa mu i chce Kane’a. GM RAW zgadza się i ustala walkę na main event Kane vs. Strowman.

W drodze na ring mistrz Interkontynentalny The Miz, Curtis Axel oraz Bo Dallas na kolejną epizod MizTV. Miz mówi o Survivor Series i walce z Corbinem … jeżeli ten utrzyma mistrzostwo w walce z Sin Carą. Miz obraża Corbina, mówiąc o jego wykorzystaniu walizki MitB. Mistrz IC zaprasza na ring nowych mistrzów RAW – The Bar! Sheamus mówi, że wygrana była zaskoczeniem, bo zawsze nie spuszczają wzroku z nagród. W niedziele zmierzą się z mistrzami Tag Team The Usos, którzy zdobyli mistrzostwo na B Show. W niedziele na Survivor Series uciekną z więzienia The Usos.

WWE Photo

Singles match
Jason Jordan def. Bray Wyatt
Po walce Bray Wyatt zniszczył Jordana.

WWE Photo

W ringu jest WWE Universal Champion Brock Lesnar wraz z Paulem Heymanem. Podczas wejścia na ring widzimy powtórkę z wygrania przez AJ Stylesa mistrzostwa WWE. Heyman przedstawia 5 punktów, dla których powinieneś zakupić WWE Network przed Survivor Series. 1 – po raz pierwszy w historii Brock Lesnar zmierzy się z AJ Stylesem. 2 – drugi punkt, to bardzo samolubny punkt, ale adwokat Lesnara chce zobaczyć walkę Lesnar vs. Styles. 3 – punkt został przerwany, gdy fani zaczęli chantować “powiedziała tak!”, gdyż jakaś para właśnie zaręczyła się w tłumie. Heyman mówi, że powiedziała tak, gdyż nie było obok prawdziwej Bestii. Paul kontynuuje punkt 3 i mówi, że AJ jest ostatecznym rywalem dla Lesnara. Styles ma większe momentum niż ktokolwiek .. prócz Lesnara. 4 – jeśli ktoś chce zobaczyć film Rocky’ego, to niech spojrzy na AJ’a. Punkt ostatni F-5 – to nie jest film Rocky. AJ nie przetrwa F5 i Lesnar zdominuje Stylesa i udowodni, że jest najlepszym mistrzem WWE.

Six-man Tag Team match
Roman Reigns, Dean Ambrose & Seth Rollins def. The Miz, Cesaro & Sheamus

The Shield plant Miz with the bone-rattling Triple Powerbomb!

Na backstage’u Kane powiedział, że pamięta, co Strowman mu zrobił i dzisiaj zemści się.

W ringu jest Kurt Angle, który mówi, że to najtrudniejsza decyzja, jaką podjął w swojej karierze. Jego syn Jason Jordan został kontuzjowany, więc jest zmuszony znaleźć zastępcę. Jason przerywa i mówi, że w niedziele będzie w dobrym stanie. Angle mówi, że potrzebuje go w 100%, ale Jason mówi, że Angle wygrał złoty medal z kontuzją. Nagle przerywa im Stephanie McMahon, która chce, aby ogłosił coś teraz. Kurt wygląda na zmartwionego … TIME TO PLAY THE GAME! Pojawia się Triple H, który wchodzi na ring! Hunter mówi, że skoro Kurt nie potrafi tego zrobić, to zrobi to on … Triple H jest oficjalnie piątym członkiem drużyny RAW. Na koniec Hunter wykonuje Pedigree na Jordanie!

WWE PhotoWWE PhotoTriple H tells The Olympic Hero that if Angle won't make the announcement, he will!... and drops him with a ring-shaking Pedigree!

Tag Team match
Finn Balor & Samoa Joe def. Luke Gallows & Karl Anderson

WWE Photo

Alexa Bliss w wywiadzie z Charly Caruso powiedziała, że zazwyczaj nie ogląda SmackDown, ale tym razem zrobi wyjątek … być może nawet pojawi się tam. W każdym razie nie ma znaczenia, kto wygra, bo Bogini będzie panować na Survivor Series.

Singles match
Kane vs. Braun Strowman – No Contest
W walce użyto kilku krzesełek, a na koniec Strowman wykonał Running Powerslam, który sprowadził zawodników pod ring!

... and sends The Big Red Machine straight to hell!WWE Photo