Pojawiają się spekulacje, że walką zamykającą Survivor Series będzie potyczka mistrza WWE AJ Styles’a z mistrzem Universal Brockiem Lesnarem. Zanim Styles pokonał Mahala i został mistrzem, to walka drużynowa mężczyzn miała być walką wieczoru.

Jonathan Coachman opuścił ESPN. Coachman pracował dla WWE w latach 1999-2008 jako konferansjer, a następnie przeniósł do ESPN, gdzie tworzył materiały o WWE, m.in. cotygodniowy segment “Off the Top Rope”.

Pomimo plotek okazuje się, że Chris’a Jericho nie obowiązuje jednak kontrakt z WWE. Kontrakt Y2J’a wygasł w kwietniu po Wrestlemanii, a następnie został przedłużony o 1 miesiąc i wygasł w maju, kiedy stracił on mistrzostwo US na rzecz Kevin’a Owens’a. Później Jericho przepracował jeszcze kilka live event’ów w Japonii oraz pojawił się na jednym odcinku SmackDown, ale zrobił to już jako wolny agent. Dave Meltzer donosi, że Jericho może wrócić już na 25-lecie Raw w styczniu, co mogłoby spowodować duży rozgłos podobny do tego, gdy AJ Styles przybył do WWE z NJPW. Warto dodać, że samo WWE nie ma nic przeciwko walce Jericho w konkurencyjnej federacji. Będzie to jego pierwsza walka poza WWE od roku 1999.

Austin Aries gościł ostatnio w podcaście Chris’a Jericho, gdzie powiedział, że nie został zwolniony z WWE, lecz odszedł za porozumieniem stron. Aries powiedział, że sztab kreatywny przekazał mu, iż nie mają żadnego pomysłu na jego postać i zaproponowali mu rozwiązanie kontraktu, na co ten się zgodził.

Podobno oficjele WWE dyskutowali niedawno powrót Hulk’a Hogan’a. Głównym problemem okazuje się być to, czy sponsorzy nie będą mieli nic przeciwko temu, biorąc pod uwagę rasistowskie wypowiedzi Hogan’a sprzed kilku lat.

Emma będzie występowała na scenie niezależnej pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Według Wrestling Observer’a była zawodniczka WWE potwierdziła na Twitterze, że będzie mogła występować na scenie niezależnej już 1 lutego 2018 roku. Emma rozmawiała z japońską federacją Stardom, ale rozmowy zakończyły się fiaskiem po tym, jak zawodniczka zażyczyła sobie 2,000$ za walkę, biletu lotniczego pierwszej klasy i pełnej kontroli kreatywnej.

Okazuje się, że oryginalne plany zakładały walkę AJ Styles’a z Jinderem Mahalem na galę Clash of Champions, która ma się odbyć 17 grudnia. Styles miał wygrać pojedynek z Rusev’em i dołączyć do drużyny SmackDown na Survivor Series. Plany uległy zmianie i to John Cena uzupełnił drużynę niebieskiego brandu, a AJ Styles został nowym mistrzem WWE. Na razie nie wiadomo, jaką rolę na Survivor Series odgrywać będzie Mahal. Nie wiadomo też, dlaczego Vince McMahon zdecydował się na zmianę mistrza, ale bardzo prawdopodobne jest to, że przyczyniło się do tego malejące zainteresowanie SmackDown. Co ciekawe, Vince podjął taką decyzję zaledwie 3 dni przed odcinkiem niebieskiej tygodniówki. Wysoce prawdopodobne jest, że Mahal odzyska tytuł na live evencie w Indiach, a na Clash of Champions PPV dojdzie do rewanżu.

Na najbliższe Raw zapowiadany jest Street Fight, w którym udział wezmą powracający Roman Reigns i Braun Strowman. Oprócz tego zobaczymy walkę Seth’a Rollins’a & Dean’a Ambrose’a z The Bar. Będzie to ostatni odcinek Raw przed Survivor Series.

Paige przyznała, że nie spotyka się już z Alberto El Patron’em (a.k.a. Alberto Del Rio).

Seria porażek Curt’a Hawkins’a wynosi już 130:0.

Zawodnik WWE UK, Wolfgang, doznał kontuzji na live evencie w Wielkiej Brytanii. Nie wiadomo na razie, kiedy powróci do akcji.

Według PWInsider’a Paige powróci już na najbliższym Raw. Angielka nie pojawiła się w telewizji od lata zeszłego roku. Początkowo pojawiły się plotki, że ma ona pojawić się na SmackDown, ale prawdopodobnie zostanie na Raw, gdzie została przydzielona podczas Draftu. Paige ma dołączyć do drużyny kobiet na Survivor Series i prawdopodobnie zostanie dodana do walki Bayley vs. Dana Brooke vs. Mickie James lub zajmie czyjeś miejsce przed samym PPV.

Podczas touru WWE po Europie, James Ellsworth został zaatakowany przez całą dywizję kobiet SmackDown łącznie z Carmellą.