Chris Jericho zmierzy się z Kennym Omegą na Wrestle Kingdom 12. Wiadomość ta została ogłoszona po wygranej walce Kenny’ego z Trent Barettą. Jericho pojawił się na telebimie i wspomniał o Edge’u i CM Punku, którzy twierdzili, że są najlepsi, ale ich już nie ma, a Y2J tak, gdyż to on jest najlepszy na świecie. Chris nazwał siebie “Alphą” i wyzwał Omegę do walki, który natychmiast akceptował walkę. Warto wspomnieć, że około dwa lata temu Jericho w wywiadzie wspomniał, że nigdy więcej nie zawalczy dla innej federacji niż WWE.

Pro Wrestling Illustrated ogłosiło listę 50 najlepszych zawodniczek. Pierwszą dziesiątkę otwiera Asuka, a za nią są odpowiednio Charlotte Flair, Alexa Bliss, Sasha Banks, Bayley, Io Shirai, Natalya, Sienna, Naomi i Kairi Sane.

WWE zwolniło 2 kolejnych zawodników. Pierwszy z nich to Sawyer Fulton, który we wrześniu 2016 roku dołączył do Sanity, jednak w grudniu był zmuszony odejść przez kontuzję. Do akcji wrócił w maju, jednak nie pojawił się w telewizji. Drugi z nich to rekrut z Chin – Leo Gao. Nigdy nie pojawił się on w telewizji. Prawdopodobnie został on zwolniony przez kontuzję szyi, której nabawił się podczas treningu w sierpniu. Niedawno dostał zielone światło od lekarzy, jednak okazało się, że ma poważne problemy z sercem.

Pojawiły się spekulacje, iż Undertaker może powrócić do kolejnego pojedynku na WrestleManię 34.

Na najbliższe Raw został zapowiedziany “Guitar on a Pole Match”, w którym wezmą udział Jason Jordan i Elias.

Do sieci wyciekły kolejne nagie zdjęcia Paige oraz tym razem JoJo.

Niedawno zwolnieni z WWE Emma, Summer Rae i Darren Young będą dostawać swoje pensje do końca lutego, więc w najbliższym czasie nie podejmą pracy w federacjach niezależnych.

Najbliższe Raw otworzy MizTV z udziałem Kurt’a Angle’a.

Bilety na jubileuszowy odcinek Raw z okazji 25-lecia czerwonej tygodniówki zostały wyprzedane w mgnieniu oka i aktualnie można je zdobyć już tylko na rynku wtórnym.

Według Wrestling Observera WWE nie zamierza podpisać kontraktu z Toni Storm ani z Piper Niven. Po Mae Young Classic WWE powiedziało zawodniczkom, że będą z nimi w kontakcie, jednak nie skontaktowali się z nimi od czasu turnieju.

Figure Four Online informuje, że WWE wyprzedało bilety zarówno na najbliższe Raw, jak i na SmackDown. Obie tygodniówki odbędą się w Manchesterze i ma się na nich zjawić po 14,000 widzów.

The Buldgeon Brothers (Luke Harper i Erick Rowan) zadebiutowali na live evencie w Dublinie atakując zawodników WWE UK. Doprowadziło to walki, gdzie The Buldgeon Brothers wraz z The Ascension pokonali The Colons i Breezango. Wraz z gimmickiem panowie otrzymali nowy theme song, który możecie usłyszeć poniżej.

Triple H zastąpił Romana Reignsa na live evencie w Londynie i wystąpił w drużynie z Deanem Ambrosem i Seth’em Rollins’em.

Triple H oraz WWE UK Champion Pete Dunne pojawili się na Insane Championship Wrestling.