WWE Tuesday Night SmackDown #950 – 31.10.2017
Norfolk Scope – Norfolk, Wirginia

Gale komentują: Corey Graves, Byron Saxton, Tom Phillips

Show rozpoczyna Komisarz SmackDown Shane McMahon, który wyjaśnił, iż SmackDown zaatakowało RAW, gdyż mimo 25-lecia RAW, to fani zawsze patrzyli na SmackDown. Wraz z zespołem stwierdzili, że najlepszym sposobem na wysłanie oświadczenia RAW będzie udanie się tam i postawienie ich pod oblężeniem. Tutaj fani chantują “pod oblężeniem”. Shane dziękuje wszystkim, którzy oglądają SmackDown w telewizji oraz tym, którzy przyjeżdżają na eventy SmackDown. McMahon mówi potem o Survivor Series i ujawnił, że to on będzie kapitanem drużyny SmackDown!

2 of 3 Falls match
Bobby Roode def. Dolph Ziggler
Bobby Roode dołączył do drużyny SmackDown na Survivor Series.

WWE Photo

Na backstage’u jest The New Day, Xavier Woods jest ubrany jako Jimmy Hart, Kofi Kingston jako Brothery Love, a Big E jako Akeem The African Dream. Przerywa im Rusev oraz Aiden English, którzy uważają, iż Halloween jest głupi i Dzień Ruseva jest lepszy. Big E wyzywa do walki Ruseva.

Kapitan drużyny SmackDown Becky Lynch jest na backstage’u z Charlotte Flair, Naomi, Tamina Snuka, Laną, Carmellą oraz James Ellsworth. Drużyna mówi o Survivor Series, ale nagle pojawia się Natalya, która mówi, iż każdy zespół ma słabą linię, a Becky musi znaleźć najsłabsze ogniwo.

Singles match
Baron Corbin def. Sin Cara via DQ
Po walce Cara atakował Corbina przy stole komentatorskim. Potem Cara rzucił krzesełkiem, ale Corbin uciekł.

Renee jest na backstage’u z mistrzami SmackDown Tag Team The Usos, którzy mówią, jak przygotowują się do walki na Survivor Series z Rollinsem i Deanem Ambrosem. Nagle pojawia się Shelton Benjamin i Chad Gable. W następnym tygodniu Usosi będą musieli zmierzyć się z nimi.

W ringu jest mistrz WWE Jinder Mahal oraz The Singh Brothers. Mahal mówi, że na Survivor Series Bestia zostanie zraniona i podbita. Po Survivor Series będzie on znany jako The Beast Master.

Singles match
AJ Styles def. Samir Singh
Po walce Jinder zaatakował wraz z Sunilem AJ’a. Na koniec Mahal wykonał The Khallas na AJ’u.

WWE Photo

Kevin Owens rozmawia z Samim Zaynem o Survivor Series. Gdy Owens pokona Nakamurę, to będzie ich show.

Promo The Bludgeon Brothers.

Singles match
Rusev def. Big E

WWE Photo

Sin Cara na backstage’u mówi, że przeszedł przez piekło, aby dostać maskę i przejdzie przez piekło, aby ją zatrzymać.

Shane McMahon ogłosił, iż w następnym tygodniu AJ Styles zmierzy się z Rusevem, a zwycięzca otrzyma miejsce w drużynie SmackDown.

Fashion Police “Strangerer Things”. W pewnym momencie światła na tablicy zaczęły mrugać i świeciły jedynie wokół The Bludgeon Brothers. Potem ktoś zaatakował Fandango, Breeze’a oraz The Ascension. Na koniec w walizce było krótkie wideo, gdzie głos powiedział “niech zacznie się gra”.

Singles match
Shinsuke Nakamura def. Kevin Owens
Podczas walki pojawił się Randy Orton, który zaatakował Zayna, a w ringu Nakamura wykonał Kinshase i wygrał walkę.

... but Randy Orton suddenly strikes from behind!... and scores the 1-2-3!

——————————————————-
Zdjęcia: WWE.com