WWE Tuesday Night SmackDown #947 – 10.10.2017
Van Andel Arena – Grand Rapids, Michigan

Gale komentują: Corey Graves, Byron Saxton, Tom Phillips

Show rozpoczynają nowi mistrzowie Tag Team SmackDown The Usos, którzy witają nas w więzieniu braci Usos. Chwilę potem zapraszają na ring New Day, gdyż nowi mistrzowie chcą usłyszeć, co mają do powiedzenia. Obie drużyny gratulują dobrej walki i New Day zastanawiają się, czy Usosi proszą o rozejm. Jimmy mówi, że tutaj chodzi o szacunek. Przerywają im Hype Bros, Mojo mówi, że tutaj jest problem, co tydzień te same drużyny. Potem pojawia się Chad Gable oraz Shelton Benjamin, Chad mówi, że Hype Bros niech wróci do kolejki. Usosi mówią, aby oni też wrócili do kolejki. Następnie pojawia się Breezango oraz The Ascension. Uso mówi, aby każdy wrócił do kolejki, ale New Day przerywają i mówią, że Breezango są fajni. Usosi zgadzają się z nimi, ale jeżeli ktoś chce title shot, to muszą udać się do ringu i coś zrobić. Pojawia się Daniel Bryan, który tworzy Fatal 4 Way Tag Team match o miano pretendenta do mistrzostw SmackDown Tag Team.

#1 Contenders Fatal 4 Way
Chad Gable & Shelton Benjamin def. The Hype Bros, The Ascension, Breezango

WWE Photo

Na backstage’u Lana i Tamina chcą walki z Natalyą. Pojawia się Carmella, która ma walizkę MitB. Pojawia się Charlotte Flair, a Natalya pyta się jej, czy znowu złamała ojcowskie serce. Flair atakuje Natalyę.

Baron Corbin jest na backstage’u z Renee Young. Baron mówi, że dzisiaj dom, który zbudował AJ, zmieni się w okazję, którą AJ zmarnuje.

Singles match
Becky Lynch def. Carmella

WWE Photo

W ringu jest Kevin Owens, który mówi, że zrobił dokładnie to, co powiedział – wysłał Shane’a prosto do piekła. Komisarz SmackDown zniknął i nigdy nie wróci. Jednakże fani także prawie jego stracili, ale miał własnego anioła stróża – Samiego Zayna. Kevin zaprasza na ring swojego najlepszego przyjaciela Samiego Zayna, który szczęśliwy wchodzi do ringu. Sami zaczyna mówić, ale Owens przeprasza za przerwanie, ale chce powiedzieć, że nie miał pojęcia, iż uratuje go na Hell in a Cell. Kevin z dna jego serca dziękuje mu za pomoc. Sami mówi, że gdy KO wykonał na nim Powerbomb w apron, to zaczęły mu się otwierać oczy. Zayn mówi, że Owens został mistrzem Interkontynentalnym, Universal i United States, a on zawsze czekał na okazję. “The Underdog from the Underground” mówi o przejściu na SmackDown i ostrzeżeniu Shane’a. Wtedy Sami zrozumiał, że musi coś zrobić. McMahon pokonałby Kevina, ale gdy widział go na szczycie klatki, to musiał coś z tym zrobić. Prawda jest taka, że Kevin zawsze będzie dla niego bratem i zrobił to, bo Shane troszczy się o siebie, a on o swojego brata. Sami dziękuje Kevinowi i oboje przytulają się oraz podnoszą swoje dłonie.

Tag Team match
Randy Orton & Shinsuke Nakamura def. Rusev & Aiden English

Na backstage’u AJ Styles mówi o utracie tytułu na Hell in a Cel, ale dzisiaj będzie koniec panowania Corbina.

Promo Ericka Rowana i Luke’a Harpera. Wkrótce powrócą jako Bludgeon Brothers.

W drodze na ring jest Bobby Roode. Roode w ringu mówi, iż jego debiut na PPV, bo wspaniały … dopóki Dolph Ziggler go nie zaatakował po walce. Jeśli Dolph chce walczyć, to zróbmy to. Pojawia się Dolph Ziggler ponownie bez muzyki oraz titantronu. Ziggler mówi, iż udowodnił, że jest lepszym człowiekiem i wrestlerem. Dolph pokazuje screen z Hell in a Cell i rollupu. Ziggler nazywa Bobby’ego oszustem, ale Roode odpowiada, mówiąc, że udowodnił, iż jest mądrzejszy niż on. Roode zgadza się na propozycję Zigglera dotyczącą rewanżu. Dolph szykuje się do wejścia na ring, ale odchodzi.

WWE United States Championship match
Baron Corbin def. AJ Styles
Po walce Corbin powiedział, że fani mogą płakać, a wtedy on wykupi łódź do pływania po rzece z łez.

Corbin hits the devastating End of Days and scores the 1-2-3!The Lone Wolf is still United States Champion...

——————————————————-
Zdjęcia: WWE.com • Świetne show. I bez Jindera!

  • MixQQ

   Na dodatek Corbin czysto pokonał Aj’a! Szok :O

   • Xepa

    Z tego powodu, że Styles idzie teraz na Mahala, tak myślę

   • Fan WWE

    pewnie i tak będą gadać że wygrał tylko dlatego, że AJ wylądował niebezpieczenie za ringiem, zresztą jakby Corbin wygrał kantem, to by musieli przeciągnąć feud, a nie mogli sobie na to pozwolić, bo mistrzostwo WWE czeka

 • Kamil nynek

  Breezango is cool 😀

 • kuba 19/777

  czyli na surviores series prawdopodobnie zobaczymy

  Nakamura vs Mahal vs Orton
  team Shane (AJ Roode Tye Harper Rowan) vs Team Owens (Owens Zayn Corbin Ziggler Rusev)
  Natalya vs Charlotte
  Usos vs Benjamin i Gable
  Team Ballor (Ballor Matt Neville i ???) vs Team Wyatt ( Wyatt/sister Strowman Joe Club)
  Cena Vs Taker
  Shesaro i Miz(c) vs Reigns Rollins i Ambrose(c) TT RAW I IC
  Asuka vs Alexa
  Kalisto vs Enzo

  • Zaiker107

   “Nakamura vs Mahal vs Orton” – czemu Orton?
   “Cena Vs Taker” – yyyyyyyyy… Tutaj zniszczyłeś

   I nei za wcześnie na pisanie co PRAWDOPODOBNIE zobaczymy an SS?

  • Ruski Bartłomiej

   Taker? Undertaker?! Co??!!

 • MoraŚ GG

  Szkoda że nie było fashion files pulp fiction ;/

 • Wojtek Kubiak

  Czy na skrzynce breezango na HitC nie było napisane 2B? 2B = Bludgeon Brothers tj. Harper i Rowan. I wszystko jasne.

  • PM Rock

   We wcześniejszym epizodzie także na ścianie znaleźli napis To Be (2B), a później To Be or not to Be. Tak więc trzeba oglądać Pulp Fashion w kolejnych tygodniach, ciekawe co jest w walizce, może tam będzie jakaś kolejna wskazówka. Chyba, że Pulp Fashion będzie tak porąbane i także nie będzie miało żadnego składnego scenariuszu jak oryginał.

 • Gaduła

  Od razu show było lepsze jak Mahala nie było, ahh, zabrać mu pas i będzie pięknie

 • StachuXXX

  To promo Bludgeon Brothers trochę mi przypominało ten “wstępniak” Zespołu R z Pokemonów, który mówili, zawsze jak się pojawiali.

   • MACIU.MAX

    Byle nie błysneli na każdym odcinku SD jak to miał Zespół R w zwyczaju haha

    • PM Rock

     Ehh..aż przypominają się lata dzieciństwa i siedzenie murem przed TV przez 30 minut od 15 🙂

 • Gdzieś znalazłem fajną uwagę co do segmentu Zayna i Owensa. Owen mówił o tym, jak Sami jest jego aniołem stróżem, a Sami w tym czasie wszedł w ubraniu głównie czarnym i czerwonym, czyli dwoma kolorami kojarzonymi raczej z piekłem i demonami. Taka mała ciekawostka 🙂

 • Seba

  Even your parents don’t like you as much as Ellsworth likes Carmella.
  Zaorane.

  • Musiałem to przeoczyć, w którym momencie to było?

   • Seba

    Podczas walki Carmelli z Becky, poza ringiem jak James stanal miedzy nimi i potem Carmella uderzyla Becky, krotko po tym Graves to powiedzial. Do Saxtona oczywiscie.