WWE Tuesday Night SmackDown #947 – 10.10.2017
Van Andel Arena – Grand Rapids, Michigan

Gale komentują: Corey Graves, Byron Saxton, Tom Phillips

Show rozpoczynają nowi mistrzowie Tag Team SmackDown The Usos, którzy witają nas w więzieniu braci Usos. Chwilę potem zapraszają na ring New Day, gdyż nowi mistrzowie chcą usłyszeć, co mają do powiedzenia. Obie drużyny gratulują dobrej walki i New Day zastanawiają się, czy Usosi proszą o rozejm. Jimmy mówi, że tutaj chodzi o szacunek. Przerywają im Hype Bros, Mojo mówi, że tutaj jest problem, co tydzień te same drużyny. Potem pojawia się Chad Gable oraz Shelton Benjamin, Chad mówi, że Hype Bros niech wróci do kolejki. Usosi mówią, aby oni też wrócili do kolejki. Następnie pojawia się Breezango oraz The Ascension. Uso mówi, aby każdy wrócił do kolejki, ale New Day przerywają i mówią, że Breezango są fajni. Usosi zgadzają się z nimi, ale jeżeli ktoś chce title shot, to muszą udać się do ringu i coś zrobić. Pojawia się Daniel Bryan, który tworzy Fatal 4 Way Tag Team match o miano pretendenta do mistrzostw SmackDown Tag Team.

#1 Contenders Fatal 4 Way
Chad Gable & Shelton Benjamin def. The Hype Bros, The Ascension, Breezango

WWE Photo

Na backstage’u Lana i Tamina chcą walki z Natalyą. Pojawia się Carmella, która ma walizkę MitB. Pojawia się Charlotte Flair, a Natalya pyta się jej, czy znowu złamała ojcowskie serce. Flair atakuje Natalyę.

Baron Corbin jest na backstage’u z Renee Young. Baron mówi, że dzisiaj dom, który zbudował AJ, zmieni się w okazję, którą AJ zmarnuje.

Singles match
Becky Lynch def. Carmella

WWE Photo

W ringu jest Kevin Owens, który mówi, że zrobił dokładnie to, co powiedział – wysłał Shane’a prosto do piekła. Komisarz SmackDown zniknął i nigdy nie wróci. Jednakże fani także prawie jego stracili, ale miał własnego anioła stróża – Samiego Zayna. Kevin zaprasza na ring swojego najlepszego przyjaciela Samiego Zayna, który szczęśliwy wchodzi do ringu. Sami zaczyna mówić, ale Owens przeprasza za przerwanie, ale chce powiedzieć, że nie miał pojęcia, iż uratuje go na Hell in a Cell. Kevin z dna jego serca dziękuje mu za pomoc. Sami mówi, że gdy KO wykonał na nim Powerbomb w apron, to zaczęły mu się otwierać oczy. Zayn mówi, że Owens został mistrzem Interkontynentalnym, Universal i United States, a on zawsze czekał na okazję. “The Underdog from the Underground” mówi o przejściu na SmackDown i ostrzeżeniu Shane’a. Wtedy Sami zrozumiał, że musi coś zrobić. McMahon pokonałby Kevina, ale gdy widział go na szczycie klatki, to musiał coś z tym zrobić. Prawda jest taka, że Kevin zawsze będzie dla niego bratem i zrobił to, bo Shane troszczy się o siebie, a on o swojego brata. Sami dziękuje Kevinowi i oboje przytulają się oraz podnoszą swoje dłonie.

Tag Team match
Randy Orton & Shinsuke Nakamura def. Rusev & Aiden English

Na backstage’u AJ Styles mówi o utracie tytułu na Hell in a Cel, ale dzisiaj będzie koniec panowania Corbina.

Promo Ericka Rowana i Luke’a Harpera. Wkrótce powrócą jako Bludgeon Brothers.

W drodze na ring jest Bobby Roode. Roode w ringu mówi, iż jego debiut na PPV, bo wspaniały … dopóki Dolph Ziggler go nie zaatakował po walce. Jeśli Dolph chce walczyć, to zróbmy to. Pojawia się Dolph Ziggler ponownie bez muzyki oraz titantronu. Ziggler mówi, iż udowodnił, że jest lepszym człowiekiem i wrestlerem. Dolph pokazuje screen z Hell in a Cell i rollupu. Ziggler nazywa Bobby’ego oszustem, ale Roode odpowiada, mówiąc, że udowodnił, iż jest mądrzejszy niż on. Roode zgadza się na propozycję Zigglera dotyczącą rewanżu. Dolph szykuje się do wejścia na ring, ale odchodzi.

WWE United States Championship match
Baron Corbin def. AJ Styles
Po walce Corbin powiedział, że fani mogą płakać, a wtedy on wykupi łódź do pływania po rzece z łez.

Corbin hits the devastating End of Days and scores the 1-2-3!The Lone Wolf is still United States Champion...

——————————————————-
Zdjęcia: WWE.com