Pojawiły się plotki, iż Neville poprosił o zwolnienie z WWE. Podobno zawodnik opuścił poniedziałkowe RAW w Indianapolis. Wiele źródeł potwierdziło tę informację. Oryginalne plany zakładały, że Neville miałby zmierzyć się z Enzo Amore na RAW, ale ostatecznie Enzo zmierzył się z Kalisto. Według Ryana Satina z Pro Wrestling Sheet Neville miał przegrać z Enzo.

Na Survivor Series możliwe, że odbędzie się pojedynek Team Shane vs. Team Owens, a AJ Styles prawdopodobnie będzie rywalem Jindera Mahala.

Poniedziałkowe RAW oglądało 2,871 milionów widzów, jest to wzrost w porównaniu do zeszłego tygodnia 3,5%. Pierwszą godzinę, czyli tą, gdzie odbył się reunion The Shield, oglądało 3,008 milionów widzów.

Roman Reigns podczas wywiadu z członkami międzynarodowych mediów powiedział, że WWE nie potrzebuje “biegaczy” robiących “too sweet” (chodzi o Young Bucks). Reigns powiedział, że są oni tacy jak DX 20 lat temu. Według niego WWE potrzebuje oryginalnych bohaterów takich jak Seth Rollins, Kevin Owens czy Bray Wyatt.

Kevin Owens pomógł Samiemu Zaynowi w walce z Mikem Kanellis na poniedziałkowym live evencie WWE w East Lansing, Michigan. Podczas walki Sami został wybuczany oraz pojawiły się tam chanty ‘sprzedałeś się”.

Była mistrzyni Divas Kelly Kelly rozstała się ze swoim mężem, byłym zawodnikiem NHL Sheldonem Sourayem.

WWE podało informacje, iż Akira Tozawa został kontuzjowany po brutalnym ataku Drewa Gulaka na 205 Live.

Według SunSport Conor McGregor jest w rozmowach z WWE na temat jednorazowego występu na WrestleManii 34. Według nich oferta jest “bliska pozytywnego zakończenia”.

Według PWInsider Bradley Cooper nadal rozważa rolę Vince’a McMahona w filmie Pandomenium, ale aktor oczekuje na poprawiony skrypt przed podpisaniem umowy.

Samoa Joe po powrocie z kontuzji prawdopodobnie będzie feudował z Braunem Strowmanem i Finnem Balorem.

Walka Asuki z Emmą na TLC będzie prawdopodobnie squashem.

Pojawiły się spekulacje, iż Summer Rae nie jest już w WWE.