WWE Monday Night RAW #1271 – 09.10.2017
Bankers Life Fieldhouse – Indianapolis, Indiana

Gale komentują: Michale Cole, Corey Graves, Booker T

Show rozpoczyna mistrz Interkontynentalny The Miz oraz Curtis Axel. Dzisiaj trzy osoby otrzymają nagrody Mizzie, pierwsza z nich idzie do Axela, a fani chantują „zasługujesz na to”. Miz zgadza się z fanami i nazywa Curtisa jednym z najbardziej utalentowanych gwiazd WWE. Drugą nagrodę „najlepszych wspierających aktorów” otrzymują Cesaro i Sheamus. The Bar pojawia się w ringu, Sheamus mówi, iż są zaszczyceni i przypomina, co działo się w zeszłym tygodniu. Następnie dziękuje on facetowi, bez którego nie byłoby to możliwe … Romanowi Reignsowi. Cesaro dziękuje także … Sethowi Rollinsowi oraz Deanowi Ambrose’owi za danie im powodu do udowodnienia, że są przeszkodą. Ostatnią nagrodę otrzymuje … The Miz, a fani chantują „zasługujesz na to”. Miz dedykuje tę nagrodę swojemu nienarodzonemu dziecku i innym dzieciom, które potrzebują nowego wzoru do naśladowania. Przerywa mu Roman Reigns, który mówi, aby Miz się zamknął. Miz przypomina, że on jest sam, a ich jest czterech. The Shield są tym, czym jest Reigns … niczym poza hype’m. Roman pyta, czy ktoś mówił o plotkach i pojawia się Dean oraz Seth. The Shield idzie w stronę ringu, a potem otacza ring. Sheamus, Cesaro oraz Curtis walczą z Shieldami, a Miz opuścił ring. Roman wykonuje Superman punch, Rollins King’s Landing. Cała trójka zobaczyła Miza i chwilę później otrzymał on już Dirty Deeds oraz oczywiście Triple Powerbomb. Na koniec The Shield zrobiło swój znak pięścią i takim widokiem kończymy RAW.

As do Sheamus & Cesaro.The Hounds of Justice hoist Miz into the air and...

Singles match
Jason Jordan def. Karl Anderson

WWE Photo

Kurt Angle ustalił walkę na TLC The Shield vs. The Miz & The Bar.

Singles match
Elias def. Apollo Crews
Przed walką Titus O’Neil zaśpiewał piosenkę na banjo.

WWE Photo

W ringu jest Enzo Amore i nie jest on zadowolony z walki o mistrzostwo Cruiserweight na TLC z Kalisto. Przypomina klauzulę i według niej Kalisto nie powinien otrzymać title shota. Enzo czuje się oszukany i chce, aby Kurt okazał mu szacunek. Do ringu przychodzi Kurt Angle, który mówi, że podpisał kontrakt z Kalisto po podpisaniu klauzuli. Następnie ustala, że w dzisiejszym main evencie Enzo zmierzy się z Kalisto o mistrzostwo Cruiserweightów … w Lumberjack matchu!

Singles match
Braun Strowman def. Matt Hardy
Po walce Strowman nie skończył ataku na Hardym, więc na stage’u pojawiło się The Shield (w koszulkach The Shield). Strowman zaatakował Romana, a Dean i Seth rzucili się na Brauna. Reigns wykonał Spear, a potem cała trójka rzuciła się na niego. Atak zakończył się Triple Powerbombem na stół komentatorski.

Believe in The Shield!

Na backstage’u jest The Shield z Charly Caruso. Ambrose mówi, że robią to, co robią najlepiej – niszczą swoich wrogów, którzy stają im na drodze. Roman dodaje, że jeżeli będzie trzeba, to wezmą wszystkich, jak będzie trzeba … i możecie w to uwierzyć.

W ringu jest pretendenta do mistrzostwa Kobiet RAW Mickie James. Mickie mówi, że w końcu uświadomiła sobie, że chce podziękować Alexie Bliss. Bliss kryła się za jej ochroniarką Nią Jax. Mickie ma więcej energii niż Bliss ma różowych farbowanych włosów. Wiek to tylko liczba, jedyną liczbą, która będzie się liczyć to 7, gdyż na TLC zostanie siedmiokrotną mistrzynią kobiet. Na stage’u pojawia się Alexa Bliss, która pokazuje wideo z przeszłości Mickie w WWE. Mickie mówi, że być może przez jej wiek nie jest w stanie usłyszeć tego, co mówi, więc może Alexa przyjdzie do ringu i powie jej to. Bliss idzie w stronę ringu, ale zatrzymuje się i mówi, że ten ruch jest tak stary, jak James. Pretendenta szybko wychodzi z ringu i sprowadza Alexe do ringu, gdzie wykonuje kilka punchy. Mickie próbowała wykonać Superkick, ale Bliss opuściła ring.

... but Alexa manages to dodge a Mick Kick and heads for higher ground.

Kurt Angle jest na backstage’u z Bayley i Sashą Banks. Obie kobiety są zainteresowane zmierzeniem się z Asuką. Alicia Fox przerywa i chce wiedzieć, po co miała się tutaj stawić. Potem przychodzą także Dana Brooke i Emma. Kurt ogłasza Fatal 5 Way, a zwyciężczyni zmierzy się z Asuką na TLC.

Tag Team match
Jack Gallagher & Brian Kendrick def. Cedric Alexander & Mustafa Ali

WWE Photo

Kurt Angle jest na backstage’u i spotyka The Miza, który mówi, że The Shield powiedziało, iż mogą zmierzyć się z czteroma lub pięcioma zawodnikami. Kurt zgadza się, a Miz mówi, że już znalazł czwartego partnera … Brauna Strowmana.

W drodze na ring jest Finn Balor. Finn nie wie, co ma powiedzieć. Po chwili mówi, iż Wyatt jest jak trucizna lub wirus, który wciąż mutuje się z większą liczbą kłamstw i gier umysłowych. Balor nie wierzy mu, Bray jest zdesperowany i próbuje wzbudzać strach. The Balor Club nie boi się Wyatta, Demon też się nie boi. Bray może sprowadzić Siostrę Abigail, może sprowadzić całą rodzinę, bo na TLC nie ma on szans. Wyatt pojawia się na titantronie i mówi o siostrze Abigail. Widzimy, jak Bray zmienia wygląd i także zmienia się jego głos, brzmiący bardziej jak kobieta. Głos mówi, że obiecała Wyattowi, że zawsze będzie przy jej boku … więc oto ona jest. Finn nie może go/jej pokonać. Bray/Abigail na koniec mówi uciekaj i zaczyna się śmiać.

Fatal 5 Way elimination Match
Emma def. Sasha Banks, Alicia Fox, Dana Brooke, Bayley

WWE PhotoWWE Photo

Finn Balor jest na backstage’u z Renee Young. Po obejrzeniu i usłyszeniu słów Braya zaczął się bać. Jednakże teraz wie, co musi zrobić.

Kalisto jest na backstage’u z Charly Caruso, mówi on o byciu zainspirowanym przez facetów jak Eddie Guerrero i Rey Mysterio. Dzisiaj ma nadzieje, że Rey i Eddie będą dumni, gdy zostanie nowym mistrzem.

Lumberjack match o WWE Cruiserweight Championship
Kalisto def. Enzo Amore
NOWY MISTRZ CRUISERWEIGHT: KALISTO
Podczas walki face’owie Cruiserweight’ci rozpoczęli brawl z heelami. Po walce kilku Cruiserweightów świętowało z Kalisto.

WWE PhotoSuddenly, Kalisto drops Enzo with a stunning superplex onto the brawling Cruiserweights!WWE Photo

——————————————————-
Zdjęcia: WWE.com