Według Pro Wrestling Sheet Siostra Abigal nie będzie damską wrestlerką, ale Bray Wyatt będzie walczył w nowym stroju z Finnem Balorem na TLC.

The Shield prawdopodobnie oficjalnie zjednoczy się na najbliższym RAW w Indianapolis. Będzie to samo miejsce, gdzie grupa zadebiutowała oraz Seth Rollins odwrócił się od Reignsa i Ambrose’a atakując ich.

W grudniu odbędzie się tournée w Indiach, więc Jinder Mahal raczej nie straci mistrzostwa do tego czasu.

John Cena nie jest dalej zapowiadany na Survivor Series. Oczekuje się, że John Cena powróci na grudniowe live eventy.

Swoją drogą na to PPV zapowiadany jest Brock Lesnar i oczekuje się, że pojawi się minimum na jednym RAW.

Powód, dla którego AJ Styles nie walczył na SmackDown, jest taki, że WWE chciało utrzymać widownie na dark match oraz 205 Live.

Według PWInsider Jeff Hardy przejdzie drugą operację ramienia w następnym tygodniu.

WWE nagrało materiał Fashion Files inspirowany “Pulp Fiction”, możliwe, że zostanie wyemitowany on na Hell in a Cell.

Wygląda na to, że na Hell in a Cell dojdzie do rozpadu The Hype Bros.

Kevin Owens zapowiadany jest na kilka epizodów RAW po Hell in a Cell. Możliwe, że po PPV wróci na poniedziałkowe gale.

Samoa Joe ma powrócić do ringu w ciągu najbliższego miesiąca.

Coraz bardziej prawdopodobne jest to, że Charlotte wygra mistrzostwo kobiet SmackDown na Hell in a Cell. • Gaduła

  Nie dziwota skoro panie to obecnie najgorszy produkt w Main Rosterze, a przykre to jest, bo w tamtym roku Sasha i Charlotte wręcz były ozdobą kobiecej dywizji

  • Łukasz Pitas

   “A co do” tego to masz rację. Pomysłu na kobiety w WWE nie widać od kilku miesięcy. Chociaż ozdobą są nadal i miło popatrzeć.

 • kuba 19/777

  powrót shild jest bezsensu… powinnie się zjednoczyć jedynie na tlc a potem kazdy niech idzie w swoją strone

 • banasiur

  Jak ciekawostke dodam, że w planach jest dodanie strowmana do meczu z shieldami. Byłby wtedy 4 on 3 handicap.
  Jakby nie patrzeć jakieś ziarenko prawdy w tym może być, nie na darmo wygrywał z Deanem i Sethem na ostatnich tygodniówkach :-).

 • Warto dodać, że to brand RAW będzie na tournee po Indiach, a Jinder będzie tylko bonusem, więc nie byłbym taki pewny że on będzie trzymał wówczas tytuł. W ten sposób zostawiłby tour SD bez głównego mistrzostwa.

 • Michał Kędzierski

  I znowu Jinder Mahal . WWE really?

  • Heinz0910

   Imo jest chyba najlepszym wyborem na mistrza w tym momencie.

 • Zwalony123

  Widzę że WWE stosuje starą dobrą taktykę pod pushujmy zawodnika do granic możliwości na SD i przenieśmy na RAW.

  Miz, Wyatt, Slater i Ryhno, Dean każdy z nich miał za sobą jeden z najlepszych okresów w WWE Miz kapitalny reign z pasem IC i świetną rywalizację z Zigllerem, Wyatt swój pierwszy title reign i jedną z najlepszych rywalizacji tamtego roku czyli tą z Ortonem, Slater i Ryhno dostali drugą młodość dzięki ich genialnemu programowi z pasami TT, a Dean miał za sobą wielkie zwycięstwo na BG podczas TT the shield bardzo dobrą rywalizację z Stylsem i pas IC. Może nie każdy z nich, w sytuacji przejścia, miał największe momentum, ale każdy miał podstawy do bycia kluczową gwiazdą i wszyscy oprócz Slatera i Ryhno grają pierwsze skrzypce na RAW. Nie będę już wspominał o tym jak Cena po shake-upie z dupy stał się free agentem i przeszedł na RAW

  Jeżeli WWE przeniesie KO po tym jak został kapitalnie rozpisany na SD zpowrotem na RAW na stałe to będzie najlepiej świadczyć o tym czym na prawdę SD jest dla WWE.

  • Ale SD zawsze tym miało być. Platformą w której bardziej wypalone gwiazdy lub ludzie potrzebujący promocji mogą się wybić. Dlatego większość ludzi z NXT przechodzi na SD. Tam oni mogą nabrać momentum, aby na RAW wyglądać już jak kluczowe osobistości. W niczym to jednak nie przeszkadza SD aby ich show bywały ciekawe.