WWE Tuesday Night SmackDown #946 – 03.10.2017
Pepsi Center – Denver, Kolorado

Gale komentują: Corey Graves, Byron Saxton, Tom Phillips

Show dostaje taki sam początek jak RAW, czyli zawodnicy są na stage’u, a na titantronie pojawia się napis “We Stand with Las Vegas”.

Show otwiera Renee Young, której gościem będzie Shinsuke Nakamura. Renee pyta pretendenta do mistrzostwa WWE o przekroczenie linii przez Jindera Mahala, czyli jego komentarzy na temat min Nakamury. Shinsuke mówi, że kije i kamienie mogą złamać kości, ale słowa nigdy go nie zranią. Nakamura mówi dalej i dodaje, że zostanie mistrzem WWE. Przerywa im The Singh Brothers, którzy wprowadzają The Modern Day Maharaja mistrza WWE Jindera Mahala! Jinder nie pojawia się na stage’u, ale atakuje od tyłu Nakamurę! Shinsuke kontruje po chwili, ale Singh Brothers atakują go. Mahal dodaje The Khallas i staje nad Nakamurą.

Tag Team match
Carmella & Natalya def. Charlotte Flair & Becky Lynch

Singles match
Bobby Roode def. Mike Kanellis
Po walce na stage’u pojawia się Dolph Ziggler, który mówi, iż pracuje nad wejściem na niedzielne PPV. Dolph prezentuje kilka opcji i mówi, że wejście Bobby’ego ma wszystko. W końcu po tylu latach jest w WWE, ale w niedziele pokaże wejście, jakiego świat nie widział. W niedziele pokaże, że Bobby nie jest niczym więcej jak właśnie tylko wejściem. Dolph opuszcza ring, a Bobby podnosi mikrofon i mówi, że Ziggler chciał wiedzieć, co sądzi o wejściu. Roode mówi, że było absolutnie tragiczne i musi on spróbować czegoś takiego … Bobby robi swój gest Glorious i tak kończymy ten segment.

WWE Photo

W ringu są byli mistrzowie SmackDown Tag Team The Usos. Usosi mówią o ich walce na Hell in a Cell, ale przerywają im obecni mistrzowie The New Day. Trójka mówi o tym, jaką zmianę zrobili w dywizji Tag Team. Na Hell in a Cell nic się nie zmieni, bo tam obronią swoje mistrzostwa SmackDown Tag Team, ponieważ New Day Rocks!

Jinder Mahal jest na backstage’u i mówi, że Nakamura go nie docenił tak jak WWE Universe. W niedziele nadal będzie naszym mistrzem WWE.

Singles match
Tye Dillinger def. Baron Corbin
Po walce na titantronie pojawił się AJ Styles, który naśmiewa się z porażki z Tye oraz Johnem Ceną na SummerSlam. Tak samo będzie na Hell in a Cell.

Segment z Daną Warrior i kobietami, które przetrwały walkę z rakiem piersi.

Singles match
Randy Orton def. Aiden English
Przed walką Randy przerwał promo Ruseva, który mówił o tym, iż w niedziele na Hell in a Cell będzie prawdziwy Rusev Day. Po walce Rusev czekał na odpowiedni moment, ale nagle Randy stanął mu na drodze, a ten grzecznie opuścił arenę.

Rusev prepares to attack, but Orton is ready, and The Super Athlete decides to retreat instead.

Na backstage’u jest Shane McMahon oraz Sami Zayn. Shane nie oczekiwał Samiego dzisiaj na SmackDown. Zayn ostrzega go przed walką w Hell in a Cell. Shane mówi, że Owens zostanie zamknięty z nim i docenia jego słowa, ale sam dba o siebie.

W drodze do ringu jest Shane McMahon! Shane wzywa Owensa do ringu. KO nie pojawia się i mówi, właśnie taki jest Kevin. O’Mac nazywa go tchórzem, a chwilę później postanawia zmienić zasady w Hell in a Cell matchu. Ich walka będzie Falls Count Anywhere. Nagle słyszymy głos Kevina i zawodnik pojawia się wśród publiczności. Owens nie zamierza wchodzić na ring, a Shane mówi, iż skoro tak, to on pójdzie do Kevina. W arenie dochodzi do walki między KO i Shanem, a na koniec Owens wykonał Powerbomb na stół z rzeczami WWE. Kevin wraca na ring i mówi, że pokona O’Maca czy to w ringu, czy poza nim. W niedziele Shane zapomni imiona swoich dzieci. Nagle McMahon pojawia się w publiczność i zmierza na ring. Kevin ostrzega go, że jeżeli przyjdzie, to nie wejdzie do klatki Hell in a Cell. Oczywiście dochodzi do walki między Kevinem i Shanem, który nie chce się poddać. Shane wczołguje się do ringu, ale zostaje tam zaatakowany przez Kevina. McMahon otrzymuje Superkick, Headbutt oraz Pop-up Powerbomb! Potem KO opuszcza ring i widokiem patrzącego się ze stage’u Kevina na Shane’a kończymy show.

WWE PhotoOwens savagely powerbombs Shane through the merchandise table!... and drives Shane into the canvas with a Pop-up Powerbomb!Shane stares down his nemesis.

——————————————————-
Zdjęcia: WWE.com • PM Rock

  Harper i Rowan zaginęli, Breezango też powoli można uznać za zaginionych. Chociaż SmackDown ma 2 bardzo ciekawe feudy to jednak szkoda tych niewykorzystywanych jednostek.

  • Apropo Fashion Police, wkurza mnie to, że zapowiadają powrót, a tu dupa. I to nie jest pierwszy raz, wielokrotnie było tak z Rusevem. Nie mam pojęcia po co tak robią, bo według mnie wychodzi to na gorsze.

   PS. Fashion Police wróci na Hell in a Cell.

 • Cm Punk2

  Moje wyniki gali hell in a cell

  1.corbin pokonuje aj stylesa
  2.new day pokonuja usos
  3. Charlotte pokonuje natalye
  4. Roode pokonuje zigglera
  5. Benjamin i gable pokonuja hype broos
  6. Rusev pokonuje ortona
  7. Nakamura pokonuje mahala
  8. Shane pokonuje owensa przy pomocy zayna

  Surviores series

  New day vs gable i benjamin
  Charlotte vs becky
  Nakamura vs mahal
  Team owens (owens ziggler rusev englisch corbin) vs team shane (zayn roode orton aj styles i tye)

 • Radley

  Czy ktoś mi powie co zza idioci zapowiadają Brezango, a ich do cholery nie ma ?

 • Gaduła

  XD, zapowiadają Breezango, a ich nie ma, parodia normalnie to jest, ciekaw jestem co jeszcze odstawią, może Mahal będzie w kick off show wraz z Shinem………..

  A tak poza tym, zapowiada nam się walka roku pomiędzy Shanem a Kevinem, cholernie czekam na tą walkę

  • Radley

   największą parodią by było gdyby elsworth pokonał mahala i na wm by bronił pasa

   • Kamil10

    Założę się, że i tak byłby lepszym mistrzem 🙂

    • Radley

     hahaha xD ja go widzę jedynie w women dywision ;d

     • PM Rock

      A wiesz kim on był przed WWE 🙂 Wiesz, że miał Tag Team z Drew Gulakiem ? Wiesz, że był zawodnikiem CZW i wystąpił w Tournament of Death ? Oczywiście pytania retoryczne.

     • Radley

      a to nie wiedziałem 🙂

  • Jedyną walką z tego PPV które może znaleźć się w gronie pretendentów do miana walki roku razem z Ember vs. Asuka z Brooklynu, Bate vs. Dunne z Chicago oraz Cena vs. Styles z San Antonio w WWE to New Day vs. Usos.

   • Gaduła

    Zobaczymy po gali 🙂

   • PM Rock

    Przepraszam Ciebie bardzo, ale gdzie tu jest Fatal-4-Way o pas Universal z SSlam ?

 • BelieveInTheShield

  Hell in a Cell w dodatku Falls Count Anywhere, czyżby szykował się pin na szczycie klatki?

 • Wojtek Kubiak

  Ok, dzisiaj nic się nie działo na SD, to chociaż polecę całe nowe theme Corbina wrzucone bodajże dzisiaj? Lubię cięższe brzmienia, więc patrząc subiektywnie, z takim parciem na dobre theme, Corbin wygra pas na HitC. Theme bez pętli coś chyba znaczy 😀 Nie odbierając Roode czy Nakamurze.

  • Gaduła

   Ze słowami ten theme jest naprawdę świetny

   • PM Rock

    No, tylko teraz niech się wezmą za Corbina bo szkoda takiego theme’u na gościa który na razie niemal nic nie znaczy 🙁

 • Radley

  Swoją drogą, mam nadzieje że jak odbędzie się następny draft to przeniosą slatera do sd gdzie wygra pas iC czy WWE Champion, wiem powiecie że inne osoby bardziej by się nadawały typu Nakamura, Aj, Zayn itp. ale uważam ze Slater mógłby być całkiem dobrym mistrzem. Czego mu brakuje? Ring i mic skill ma jest charyzmatyczny przebojowy, a co mu najbardziej brakuje? Jedynie więcej tytułów. Gorszy od Jindera nie może być

  • Adventurer

   Czego mu brakuje do osiągnięcia takiego sukcesu? Mhh… Można by
   podyskutować i się trochę bardziej rozpisać, jednak myślę, że jedna
   cyfra i dwie litery w zupełności wystarczą…

   …3MB 😉

   • Radley

    inaczej sprostuje to uważam że brakuje w jego dorobkach pasa Ic i główny tytuł. Wiem że był chłopcem do bicia za czasów 3MB, i w sumie jego pozycja jak i kariera mówią same za siebie. Ale uważam że powinien coś więcej zdobyć niż pasy tt. Jeśli mowa o tytule tt czy serio musi on grać w duecie z kimś silniejszym i groźniejszym żeby coś zdobyć jak np. z Rhyno

    • Adventurer

     Pisząc o 3MB nie robiłem sobie przysłowiowych “jaj” (no może trochę :)) Ale bardziej pisałem to na poważnie. No bo na przykład dla mnie, reunion 3MB w przyszłości jest całkiem możliwy. Tylko tym razem byłaby to znacznie poważniejsza stajnia, a nie taka jak kiedyś.
     A Heath też mógłby na tym skorzystać, bo ostatnio jego pozycja znów spadła i w ogóle rzadko się pojawia. A jeśli już to jako Pelvis Wesley…

     • Radley

      może i możliwy byłby ale ja bym wolał zrobić Reunion nexusa jak coś, z pozostałych byłych członków. Tam Slater na pewno nie były tak poniżany a kto może nawet zrobić pojedynek nexus vs the shield gdzie wystawi się członków tarczy na próbę oczywiście by mogli liczyć na na pomoc np. zayna , englisha i np. nakamura i ciekawe starcie było by