WWE Tuesday Night SmackDown #946 – 03.10.2017
Pepsi Center – Denver, Kolorado

Gale komentują: Corey Graves, Byron Saxton, Tom Phillips

Show dostaje taki sam początek jak RAW, czyli zawodnicy są na stage’u, a na titantronie pojawia się napis “We Stand with Las Vegas”.

Show otwiera Renee Young, której gościem będzie Shinsuke Nakamura. Renee pyta pretendenta do mistrzostwa WWE o przekroczenie linii przez Jindera Mahala, czyli jego komentarzy na temat min Nakamury. Shinsuke mówi, że kije i kamienie mogą złamać kości, ale słowa nigdy go nie zranią. Nakamura mówi dalej i dodaje, że zostanie mistrzem WWE. Przerywa im The Singh Brothers, którzy wprowadzają The Modern Day Maharaja mistrza WWE Jindera Mahala! Jinder nie pojawia się na stage’u, ale atakuje od tyłu Nakamurę! Shinsuke kontruje po chwili, ale Singh Brothers atakują go. Mahal dodaje The Khallas i staje nad Nakamurą.

Tag Team match
Carmella & Natalya def. Charlotte Flair & Becky Lynch

Singles match
Bobby Roode def. Mike Kanellis
Po walce na stage’u pojawia się Dolph Ziggler, który mówi, iż pracuje nad wejściem na niedzielne PPV. Dolph prezentuje kilka opcji i mówi, że wejście Bobby’ego ma wszystko. W końcu po tylu latach jest w WWE, ale w niedziele pokaże wejście, jakiego świat nie widział. W niedziele pokaże, że Bobby nie jest niczym więcej jak właśnie tylko wejściem. Dolph opuszcza ring, a Bobby podnosi mikrofon i mówi, że Ziggler chciał wiedzieć, co sądzi o wejściu. Roode mówi, że było absolutnie tragiczne i musi on spróbować czegoś takiego … Bobby robi swój gest Glorious i tak kończymy ten segment.

WWE Photo

W ringu są byli mistrzowie SmackDown Tag Team The Usos. Usosi mówią o ich walce na Hell in a Cell, ale przerywają im obecni mistrzowie The New Day. Trójka mówi o tym, jaką zmianę zrobili w dywizji Tag Team. Na Hell in a Cell nic się nie zmieni, bo tam obronią swoje mistrzostwa SmackDown Tag Team, ponieważ New Day Rocks!

Jinder Mahal jest na backstage’u i mówi, że Nakamura go nie docenił tak jak WWE Universe. W niedziele nadal będzie naszym mistrzem WWE.

Singles match
Tye Dillinger def. Baron Corbin
Po walce na titantronie pojawił się AJ Styles, który naśmiewa się z porażki z Tye oraz Johnem Ceną na SummerSlam. Tak samo będzie na Hell in a Cell.

Segment z Daną Warrior i kobietami, które przetrwały walkę z rakiem piersi.

Singles match
Randy Orton def. Aiden English
Przed walką Randy przerwał promo Ruseva, który mówił o tym, iż w niedziele na Hell in a Cell będzie prawdziwy Rusev Day. Po walce Rusev czekał na odpowiedni moment, ale nagle Randy stanął mu na drodze, a ten grzecznie opuścił arenę.

Rusev prepares to attack, but Orton is ready, and The Super Athlete decides to retreat instead.

Na backstage’u jest Shane McMahon oraz Sami Zayn. Shane nie oczekiwał Samiego dzisiaj na SmackDown. Zayn ostrzega go przed walką w Hell in a Cell. Shane mówi, że Owens zostanie zamknięty z nim i docenia jego słowa, ale sam dba o siebie.

W drodze do ringu jest Shane McMahon! Shane wzywa Owensa do ringu. KO nie pojawia się i mówi, właśnie taki jest Kevin. O’Mac nazywa go tchórzem, a chwilę później postanawia zmienić zasady w Hell in a Cell matchu. Ich walka będzie Falls Count Anywhere. Nagle słyszymy głos Kevina i zawodnik pojawia się wśród publiczności. Owens nie zamierza wchodzić na ring, a Shane mówi, iż skoro tak, to on pójdzie do Kevina. W arenie dochodzi do walki między KO i Shanem, a na koniec Owens wykonał Powerbomb na stół z rzeczami WWE. Kevin wraca na ring i mówi, że pokona O’Maca czy to w ringu, czy poza nim. W niedziele Shane zapomni imiona swoich dzieci. Nagle McMahon pojawia się w publiczność i zmierza na ring. Kevin ostrzega go, że jeżeli przyjdzie, to nie wejdzie do klatki Hell in a Cell. Oczywiście dochodzi do walki między Kevinem i Shanem, który nie chce się poddać. Shane wczołguje się do ringu, ale zostaje tam zaatakowany przez Kevina. McMahon otrzymuje Superkick, Headbutt oraz Pop-up Powerbomb! Potem KO opuszcza ring i widokiem patrzącego się ze stage’u Kevina na Shane’a kończymy show.

WWE PhotoOwens savagely powerbombs Shane through the merchandise table!... and drives Shane into the canvas with a Pop-up Powerbomb!Shane stares down his nemesis.

——————————————————-
Zdjęcia: WWE.com