WWE Monday Night RAW #1270 – 02.10.2017
Pepsi Center – Denver, Kolorado

Gale komentują: Tom Phillips, Corey Graves, Booker T

Na początku na stage’u pojawia się roster RAW, wraz z Vincem McMahonem, a na titantronie widzimy napis “We Stand with Las Vegas”.

Raw Superstars observe a moment of silence for those lost and affected by the tragedy in Las Vegas.

Singles match
Braun Strowman def. Seth Rollins
Po walce Braun zaatakował ponownie Rollinsa Powerslamem. Chwilę później już wychodził z ringu, ale postanowił wrócić. W takim razie pojawił się drugi mistrz RAW Tag Team Dean Ambrose. Dean próbował walczyć, ale Strowman zniszczył swojego nowego rywala. Braun po wykonaniu Scoop Running Powerslamu opuszcza ring, ale zastąpili go Cesaro i Sheamus. Oboje wykonali po swoim finisherze i na koniec stoją nad swoimi rywalami.

WWE PhotoThe Swiss Cyborg drops Ambrose with the Neutralizer, and The Celtic Warrior lands a punishing Brogue Kick on Rollins.

Na backstage’u Mickie James spotyka Alicię Fox, która śmieje się, a potem Emma, która podchodzi, mówi, iż mimo jej wieku wciąż ma tajemniczego wielbiciela. Mickie otrzymuje w prezencie pampersy czy jakieś majtki dla starszych osób oraz chodzik. James nie jest zadowolona i idzie po Alexy Bliss, która jest z Nią Jax. Bliss oferuje walkę z Nią, Mickie akceptuje walkę.

Bray Wyatt jest na backstage’u i mówi, że ona nigdy go nie okłamała.

Singles match
Elias def. Titus O’Neil
Przed walką Elias zaśpiewał piosenkę na temat Denver, gdzie oczywiście obrażał ludzi.

Już w niedziele odbędzie się Hell in a Cell.

Nowe promo debiutu Asuki na TLC 22 października.

Singles match
Mickie James def. Nia Jax via DQ
Mickie wykonała Tornado DDT i przypięła Nię, ale Alexa zaatakowała ją. Bliss próbowała zrobić to ponownie, ale Mickie odpowiedziała jej ponownym slapem oraz superkickiem.

WWE Photo

Otrzymujemy wideo z ostatniego segmentu RAW, gdzie Enzo został zaatakowany przez Neville’a. Dostaliśmy także wideo z RAW Exclusive, gdzie Enzo zaatakował Braun Strowman oraz cały roster Cruiserweightów.

Na backstage’u WWE Cruiserweight Champion Enzo Amore jest z Renee Young. Enzo jest zdenerwowany i jego uczucia są zranione. Enzo nic nie mówi, a Renee dziękuje za wywiad.

Na backstage’u Kurt Angle dał title shot Mickie James na TLC.

Tag Team match
Luke Gallows & Karl Anderson def. Matt Hardy & Jason Jordan

WWE Photo

W ringu jest Dana Warrior (żona zmarłego WWE Hall of Famera Ultimate Warriora), zawodniczki WWE oraz trzy kobiety ocalałe po walce z rakiem piersi. Dana ujawnia różowe pasy mistrzowskie i ich posiadaczki.

WWE Intercontinental Title match
Roman Reigns def. The Miz via DQ
Podczas ogłaszania Miza Roman zaatakował Bo Dallasa oraz Curtisa Axela. Akcja przeniosła się na stage, gdzie Romek zaatakował Axela krzesełkiem. Na pomoc przybiegł Bo Dallas, który także otrzymał cios krzesełkiem. Później, gdy Reigns już szykował się do zakończenia pojedynku Spearem, nagle zaatakowali go Sheamus i Cesaro! Roman próbował walczyć, ale wkrótce do ataku dołączył The Miz! Cała trójka potem wykonała swoje finishery – Neutralizer, Brogue Kick oraz Skull Crushing Finale. Wszyscy opuścili ring, ale później wrócili jak w stylu The Shield (otaczając ring), a potem wykonali Triple Powerbomb i znak pięścią The Shield.

Reigns takes The A-Lister's co-stars out of commission with a vicious attack!Just as Reigns is prepared to hit the Spear on Miz, Sheamus & Cesaro attack!Miz, Sheamus and Cesaro put the exclamation point on their beatdown by taking Reigns out with the Triple Powerbomb!WWE Photo

Finn Balor jest w ringu i mówi, że chce być szczery – nie lubi wychodzić i rozmawiać … lubi wychodzić i walczyć. Bray Wyatt natomiast lubi wychodzić i grać w gry umysłowe. W zeszłym tygodniu słyszeliśmy, jak małe dziecko śpiewało “whole world”. Przez chwile Finn nie wiedział, o co chodzi, ale teraz już wie, że Bray to nie Bóg, Zjadacz Światów, ale po prostu tchórz. Bray przegrał z Demonem na SummerSlam i z człowiekiem na No Mercy. Nagle Bray pojawia się na titantronie i ciągle powtarza “nigdy mnie nie okłamała”. Bray w końcu mówi, że Siostra Abigail żyje i chce spotkać się z Balorem. Bray zmienił się w wersje zombie i zaczyna się śmiać, a chwilę później słyszymy również śmiejący się kobiecy głos.

Tag Team match
Sasha Banks & Bayley def. Emma & Alicia Fox

WWE Photo

Na ostatni segment w ringu pojawia się Enzo Amore przy mieszanych reakcjach. Enzo mówi, że cały roster Cruiserweightów może iść do piekła, a Enzo wraz z nimi. On użyje tego samego kompasu, którego użył do umieszczenia 205 Live na mapie. Amore śmieje się z wcześniejszej dywizji i kiedy leżał w zeszłym tygodniu jak naleśnik, słyszał tylko “zasługujesz na to”. Enzo wie, że roster Cruiserweightów jest zazdrosny, ale przypomina sobie, że cały roster go zaatakował, więc zgodnie z klauzulą nikt nie może się z nim zmierzyć. Nagle pojawia się cały roster Cruiserweightów, ale jeżeli któryś dzisiaj go dotknie, to zostanie zwolniony. Enzo obraża zawodników, a na stage’u pojawia się GM RAW Kurt Angle. Angle informuje, że żaden z nich nie może wyzwać o mistrzostwo Enzo. Jednakże roster Cruserweightów ma nowego zawodnika, którego to nie dotyczy … jest nim Kalisto, który atakuje Enzo, a potem dodaje Salida del Sol. RAW kończymy chantami “Lucha”.

WWE PhotoSmacktalker Skywalker reminds the Cruiserweights that none of them can challenge him for the title because they all laid their hands on him during last week?s attack, despite his No-Contact clause.WWE Photo

Na backstage’u jest Roman Reigns, a do niego przychodzi Dean Ambrose oraz Seth Rollins.

——————————————————-
Zdjęcia: WWE.com