WWE Tuesday Night SmackDown #945 – 26.09.2017
Gila River Arena – Glendale, Arizona

Gale komentują: Corey Graves, Byron Saxton, Tom Phillips

Show rozpoczyna Kevin Owens i mówi, że słyszał o tym, jak Shane dzisiaj podejmie działanie lub odpowie na jego przeprosiny. Kevin nazywa go tchórzem i pyta gdzie jest McMahon? KO po zastanowieniu mówi, iż Shane nie jest tchórzem, a naprawdę inteligentnym człowiekiem. Owens szanuje i lubi Vince’a, więc niech teraz O’Mac wyobrazi sobie, co zrobi człowiekowi, którego nie lubi. Nagle pojawia się Sami Zayn, który pyta Owensa, co się z nim dzieje? Według niego Kevin stracił kontrolę. Oboje znają się od wielu lat, a Sami wie, że na Hell in a Cell Owens może przekroczyć linie. KO przypomina, że pozbawił on kariery Zayna w WWE. Nagle pojawia się Daniel Bryan, który nie wie, czy Shane pojawi się dzisiaj, ale jeżeli nie, to może to być lepsze dla Owensa. Dzisiaj Sami zmierzy się z Kevinem.

Singles match
Baron Corbin def. Tye Dillinger via Count Out
Podczas walki Corbin sprowokował AJ’a, a chwilę później wrzucił w niego Tye’a Dillingera. Po walce Corbin wykonał jeszcze Big Boot na Dillingerze. AJ pojawił się w ringu, ale Baron uciekł. Następnie wziął mikrofon i powiedział, że AJ nie może pokonać go w walce jeden na jeden, więc odbierze mistrzostwo United States na Hell in a Cell.

W ringu jest The Singh Brothers oraz mistrz WWE Jinder Mahal. Mahal mówi, iż zmierzy się na Hell in a Cell z Nakamurą. Jinder kontynuuje i mówi, że Shinsuke jest bardzo wartym przeciwnikiem … i znowu pokazuje twarze Nakamury. Nagle Shinsuke pojawia się na titantronie, a potem w arenie. Nakamura atakuje The Singh Brothers, ale Jinder wychodzi z ringu i atakuje go. Jinder sprowadza Nakamurę na ring, ale ten kontruje atak. Shinsuke szykuje się do Kinshasy, ale przerywają mu bracia Singh. Mahal próbuje wykonać The Khallas, ale Nakamura kontruje i wykonuje Kinshase!

Tag Team match
The Usos def. The Hype Bros
Przed walką pojawiło się The New Day. Po walce New Day ogłosiło, że zmierzą się z nimi na Hell in a Cell … w Hell in a Cell!

W ringu jest Aiden English, który przedstawia mężczyznę, który jest burmistrzem Plovdiv (miasta, gdzie urodził się Rusev). Następnie English śpiewa hymn narodowy Bułgarii, a Rusev wchodzi do ringu z flagą. Burmistrz ogłasza, że dzisiaj jest Dzień Ruseva, a potem wręcza mu klucz do miasta. Rusev bierze mikrofon i dziękuje po bułgarsku, a potem widzimy historyczne zwycięstwo nad Ortonem. Potem opowiada on historię o tym, jak zniszczył legendę Zabójcy Legend. Teraz SmackDown to jest dżungla. English śpiewa piosenkę na cześć Dnia Ruseva, ale pojawia się Randy Orton, który wykonuje RKO na Englishu oraz Rusevie.

WWE Photo

Na backstage’u Sami chce, aby Daniel zadzwonił do Shane’a i poprosił, aby nie ingerował w walkę.

Na backstage’u Randy Orton mówi do Renee Young, aby powiedziała Rusevowi, gdy ten się obudzi, że widzą się na Hell in a Cell.

Singles match
Charlotte Flair def. Carmella
Po walce pojawiła się Natalya, która powiedziała, iż cieszy się, że Ric Flair czuje się lepiej, bo będzie szczęśliwsza, wiedząc, że Flair będzie oglądał porażkę swojej córki na Hell in a Cell.

WWE Photo

The Fashion Files wróci w następnym tygodniu.

W drodze na ring The Undertaker Dolph Ziggler. Dolph mówi, że fani naprawdę myśleli, iż Deadman pojawi się dwa razy w roku? Nagle przerywa mu Bobby „The Glorious” Roooooooooode. Bobby mówi, że Ziggler jest niesamowitym talentem, ale też hipokrytą. Prawda jest taka, że oboje są podobni, bo domagają się szacunku w ringu. Roode twierdzi, że Ziggler jest jednym z największych zawodników w ringu w historii WWE. Bobby proponuje walkę … na Hell in a Cell. Ziggler odpowiada, że Roode jest dokładnie tym, co jest nie tak w WWE, więc … przyjmuje jego wyzwanie! Na koniec Dolph mówi, że z Roodem stanie się to, co z każdym, który wchodzi z nim do ringu … będzie Spoczywał w ….. Bobby przerywa mu palcem i mówi, że Hell in a Cell będzie absolutnie … wspaniałe!

Has The Undertaker returned?!

Singles match
Sami Zayn vs. Kevin Owens
W pewnym momencie kamery przeszły na backstage, gdzie Shane McMahon przybył do areny. Podczas walki Sami próbował wykonać swoje DDT przez liny, ale Kevin skontrował i wykonał Superkick. Potem KO dodał Powerbomb na apron, a sędzia zakończył walkę. Sami został wyprowadzony z areny, ale nagle Kevin zaatakował Samiego. Adam Pearce próbował powstrzymać Owensa, ale ten założył krzesło na jego szyję (szyję Samiego) … na stage’u pojawił się Shane McMahon! Shane zaczął biec w stronę Kevina, ale ten wrzucił Samiego z krzesełkiem prosto w McMahona. KO uciekł potem z areny.

Owens shoves Zayn into Shane...WWE Photo

——————————————————-
Zdjęcia: WWE.com