WWE Monday Night RAW #1269 – 18.09.2017
SAP Center – San Jose, w Kalifornii

Gale komentują: Michael Cole, Corey Graves, Booker T

Show otworzyła grafika, iż show jest poświęcone pamięci WWE Hall of Famera Bobby’ego “The Brain” Heenan’a.

W ringu jest Generalny Menadżer RAW Kurt Angle. Angle jest podekscytowany No Mercy, które odbędzie się już w tę niedzielę. Nagle przerywa mu WWE Intercontinental Champion The Miz z Curtis Axelem i Bo Dallasem, Maryse nie jest dzisiaj obecna. Kurt pogratulował Mizowi zostania ojcem, ale mistrz IC nie docenia tego, gdyż znowu jest pomijany. No Mercy to drugie PPV, na którym nie będzie bronił mistrzostwa. Kurt właśnie ma zamiar ogłosić walkę Miza na PPV. Jego rywalem będzie … zwycięzca walki Elias vs. Jason Jordan vs. Matt Hardy vs. Jeff Hardy. Według Miza Jordan nie powinien być w tej walce, bo jest wiele innych gwiazd lepszych od niego … takich jak Axel i Dallas. Angle jest już zmęczony przekrętami Miza i może ojcostwo zmieni go na lepsze. Mizanin obraża Angle’a, ale nagle pojawia się Jason Jordan, który chce, aby Axel i Dallas pojawili się w tej walce. Kurt robi Six Pack Challenge, a Miz mówi, iż Jordan jest bardziej niekompetentny niż jego ojciec. Jason atakuje Miza, Axel i Dallas próbowali pomóc, ale ostatecznie The Miztourage opuścili ring.

Na backstage’u Kurt chce, aby Jason się uspokoił.

Singles match
Nia Jax def. Alexa Bliss
Po walce Sasha Banks zaatakowała Nię, ale ta poradziła sobie z nią. Nagle pojawiła się Bayley i wszystkie trzy zawodniczki powaliły Jax. Po wyjściu Nia z ringu Bayley i Sasha zaatakowały Alexę.

Bayley-to-Belly!

Podczas przerwy w następnej walce otrzymaliśmy promo debiutu Asuki.

Six-man Tag Team match
Cesaro & Sheamus def. Luke Gallows & Karl Anderson, Seth Rollins & Dean Ambrose
Przed walką Sheamus i Cesaro powiedzieli, że ponownie zniszczą nostalgię, jak braci Hardy. Pojawili się mistrzowie Tag Team, którzy powiedzieli, iż ich przyjaźń jest fałszywa. Następnie przybył The Club, Anderson i Gallows nazywają mistrzów TT nerdami i dochodzi do brawlu.

Na backstage’u Miz mówi, iż Jason nie zasługuje na zabranie im (Dallasowi i Axelowi) miejsce w walce na No Mercy.

Na backstage’u Angle rozmawia przez telefon. Nagle pojawia się Goldust, który jest bez farby. Goldust chce walki z Wyattem, ale nie jako Goldust, a jako człowiek za farbą. Kurt akceptuje walkę, a Goldust dodaje, iż Bray nie zapomni jego nazwiska … Dustin Rhodes.

Singles match
Apollo Crews def. Curt Hawkins
Przed walką Curt powiedział, że jego streak 114 porażek dzisiaj dobiegnie końca.

Otrzymujemy wywiad z Braunem Strowman i Brockiem Lesnarem. Ekran jest podzielony i jesteśmy na żywo. Heyman mówi, iż Braun będzie dominował, ale padnie ofiarą Lesnara. Strowman odpowiada, iż jest jedyną osobą, która może zniszczyć Brocka. Paul wspomina Suplex City, ale Braun odpowiada, iż spali całe Suplex City na No Mercy. Cole ma pytanie do Strowmana, ale Heyman przerywa i zastanawia się, dlaczego aż tyle pytań jest do challengera. Paul kontynuuje i mówi, że dziękuje on Strowmanowi, bo Brock nigdy nie był jak zmotywowany jak teraz. Brock na koniec mówi, iż zobaczą się w niedziele … Suplex City, suko.

W ringu jest Roman Reigns, który mówi, iż nie jest drugim Johnem Ceną, bo nie wygląda jak biały facet z buzzcut’em (taka fryzura) … jeżeli nie wierzysz, to zapytaj Alexa Riley’a. Roman nazywa Cenę największym hipokrytą i pokazuje materiał z 2012 roku, gdzie Cena dissował Rocka za odejście do Hollywood. Powracamy na ring, gdzie Reigns dodaje, iż No Mercy będzie takie samo jak WrestleMania, ale zostanie pokonany on przez innego Samoana.

Na backstage’u Matt i Jeff rozmawiają na temat dzisiejszej walki. Oboje postanawiają, aby najlepszy Hardy wygrał.

Singles match
Bray Wyatt def. Dustin Rhodes
Po walce Balor pojawił się na titantronie i powiedział historię o małym nieśmiałym chłopcu, który zawsze czuł inny. Chłopiec stał się człowiekiem, który stworzył demona. Balor pyta się Braya, iż skoro Demon jest stworzony przez człowieka, to który jest bardziej niebezpieczny. Tego Wyatt dowie się na “No Mercy”.

WWE Photo

Wideo poświęcone Bobby’emu Heenanowi.

Enzo Amore podczas swojgo wejścia mówił o walce z Nevillem, ale nagle zaatakował go Braun Strowman. Po ataku pojawił się Neville, który dodał Red Arrow na Enzo.

Singles match
Neville def. Gran Metallik

WWE Photo

Six-Pack Challenge o miano nowego pretendenta do WWE Intercontinental Championship
Jason Jordan def. Elias, Matt Hardy, Jeff Hardy, Curtis Axel, Bo Dallas
Po walce w ringu pojawił się Miz, który chciał zaatakować Jasona, ale otrzymał kilka suplexów. Nagle zaatakował go Axel i Dallas, a Miz dodał Skull Crushing Finale. Na koniec Miz powiedział, że po No Mercy on nadal będzie mistrzem, Kurt Angle nadal będzie okropnym mistrzem, a Jordan nadal będzie dupkiem.

... and The Awesome One drives Jordan into the mat with the Skull-Crushing Finale.... and stands tall with his cohorts as Raw concludes.