WWE Tuesday Night SmackDown #943 – 12.09.2017
Thomas & Mack Center – Las Vegas, Nevada

Gale komentują: Corey Graves, Byron Saxton, Tom Phillips

Show rozpoczyna Kevin Owens, który mówi, iż pozwał wszystkich w WWE, każdy McMahon, każdy członek zarządu, wszyscy na SmackDown są jego. Pierwszą osobę, którą zwolni, będzie Sami Zayn. Nie zamierza zwalniać Byrona ani Toma, ale mają nosić ten sam, jeden strój. Owens anuluje … THE FASHION FILES! Zanim będzie kontynuował, to musi porozmawiać z Mr. McMahonem … Pojawia się Shalph ZiggMahon (hehe). Oboje śmieją się i Owens dziękuje za zabawę dodając, że zobaczymy go jeszcze tej nocy. Ziggler odchodzi, a pojawia się Daniel Bryan (tym razem już oryginalny). Daniel mówi, iż to nie Owens, a właśnie on obecnie zajmuje się tym show. Bryan dodał, iż McMahon wkrótce pojawi się na SmackDown i nie spodoba się mu to, co ma do powiedzenia. Kevin odpowiedział, iż to McMahonowi nie spodoba się to, co ma do powiedzenia.

WWE United States Title match
AJ Styles def. Tye Dillinger
Po walce Baron Corbin zaatakował Tye i AJ’a oraz ujawnił, iż w następnym tygodniu to on będzie rywalem AJ’a.

WWE Photo

Dasha Fuentes jest na backstage’u z Rusevem, który zażądał przerwy, aby omówić swoją podróż do Bułgarii. Jego porażka z Ortonem na SummerSlam była najbardziej upokarzającą chwilą jego życia. Musiał po tym wrócić do domu, gdzie powitali go ze wstydem. Teraz musi po prostu odzyskać instynkt zabójcy. Musi złamać legendę.

W ringu jest Jinder Mahal wraz z The Singh Brothers. Jinder pokazuje zdjęcia Nakamury i obraża go przy tym. I w sumie to tyle :/

Na backstage’u Kevin Owens mówi pracownikowi WWE o zmianach, które chce zrobić na show. Nagle widzi on … Samiego Zayna. Kevin mówi o zwolnieniu Samiego oraz o tym, iż jakie będzie miał przez to problemy. Zayn odpowiada, iż wolałby pracować gdziekolwiek niż u Owensa.

Sin City Street Fight o SmackDown Tag Team Championships
The New Day def. The Usos
NOWI MISTRZOWIE TAG TEAM: THE NEW DAY

WWE PhotoThe celebration is on!

SmackDown Women’s Title match
Natalya def. Naomi

WWE PhotoNatalya is still the SmackDown Women's Champion!

Aiden English spotyka się z Kevinem Owensem na backstage’u. Według Kevina Aiden ma znakomity głos, który nadaje się do nowego theme songu SmackDown. Aiden śpiewa zwrotkę i Owensowi podoba się to.

Na stage’u pojawia się Dolph Ziggler, który przygotował dzisiaj kolejne wejścia. Ziggler pojawił się jako Bayley oraz jako … WWE Hall of Famer The Ultimate Warrior. Dolph mówi, że to bieganie jak idiota, malowanie twarzy to jest to, co według fanów tworzą gwiazdę. Każdy może zrobić coś takiego, ale nikt nie zrobi tego, co on w ringu.

Tag Team match
Shelton Benjamin & Chad Gable def. Zack Ryder & Mojo Rawley
Po walce Ryder odmówił podania ręki Gable’owi i Benjaminowi.

WWE Photo

Do ringu przychodzi Kevin Owens oraz Vince McMahon. Owens mówi do niego Vince i dodaje, że to pierwszy raz, gdy stoi w ringu z właścicielem i COO WWE. Vince mówi, że tydzień temu pogardził nazwiskiem McMahon. Vince mówi następnie o szacunku i dodaje, aby Kevin popatrzył w lustro. McMahon poinformował Owensa, że w chwili, gdy wniesie on skargę, to usłyszy te słowa … KEVIN OWENS … JESTEŚ ZWOLNIONY! Mr. McMahon pyta się, czy Owens już podjął decyzję. McMahon wie też, jak będzie brzmiało kolejne nazwisko Owensa po wniesieniu skargi … bankrut. Swoją drogą powodem zawieszenia Shane’a było to … że Shane nie uderzył go zbyt mocno. Jest jednak rozwiązanie … Owens vs. Shane … w HELL IN A CELL! Kevin zgadza się, ale chce mieć słowo Vince’a, że jeśli zostanie sprowokowany, to może sprawić, aby “McMahon” był nieprzytomny. Mr. McMahon zgadza się … i nagle KEVIN ATAKUJE VINCE’A! Czoło Mr. McMahona zaczyna krwawić, w ringu pojawia się sędzia, a Owens wykonuje Superkick, a potem atakuje sędziego. Nagle Owens wchodzi na narożnik, ale pojawia się Adam Pearce. Kevin po zastanowieniu wykonuje FROGSPLASH! Fani chantują “holy shit”, Owens patrzy na to z rampy, a Stephanie McMahon nagle pojawia się i każe mu iść na backstage. Stephanie, Adam oraz lekarze WWE pomagają mu. Na koniec Vince wymamrotał, że bolą go żebra i tak kończymy show.

The Chairman tells KO that he suspended his son because Shane didn't finish the job.... and a devastating kick.KO's vicious assault continues with a brutal kick. A furious Stephanie McMahon stares daggers through KO and goes to check on her father.

—————————————————————
Zdjęcia: WWE.com