WWE Tuesday Night SmackDown #943 – 12.09.2017
Thomas & Mack Center – Las Vegas, Nevada

Gale komentują: Corey Graves, Byron Saxton, Tom Phillips

Show rozpoczyna Kevin Owens, który mówi, iż pozwał wszystkich w WWE, każdy McMahon, każdy członek zarządu, wszyscy na SmackDown są jego. Pierwszą osobę, którą zwolni, będzie Sami Zayn. Nie zamierza zwalniać Byrona ani Toma, ale mają nosić ten sam, jeden strój. Owens anuluje … THE FASHION FILES! Zanim będzie kontynuował, to musi porozmawiać z Mr. McMahonem … Pojawia się Shalph ZiggMahon (hehe). Oboje śmieją się i Owens dziękuje za zabawę dodając, że zobaczymy go jeszcze tej nocy. Ziggler odchodzi, a pojawia się Daniel Bryan (tym razem już oryginalny). Daniel mówi, iż to nie Owens, a właśnie on obecnie zajmuje się tym show. Bryan dodał, iż McMahon wkrótce pojawi się na SmackDown i nie spodoba się mu to, co ma do powiedzenia. Kevin odpowiedział, iż to McMahonowi nie spodoba się to, co ma do powiedzenia.

WWE United States Title match
AJ Styles def. Tye Dillinger
Po walce Baron Corbin zaatakował Tye i AJ’a oraz ujawnił, iż w następnym tygodniu to on będzie rywalem AJ’a.

WWE Photo

Dasha Fuentes jest na backstage’u z Rusevem, który zażądał przerwy, aby omówić swoją podróż do Bułgarii. Jego porażka z Ortonem na SummerSlam była najbardziej upokarzającą chwilą jego życia. Musiał po tym wrócić do domu, gdzie powitali go ze wstydem. Teraz musi po prostu odzyskać instynkt zabójcy. Musi złamać legendę.

W ringu jest Jinder Mahal wraz z The Singh Brothers. Jinder pokazuje zdjęcia Nakamury i obraża go przy tym. I w sumie to tyle :/

Na backstage’u Kevin Owens mówi pracownikowi WWE o zmianach, które chce zrobić na show. Nagle widzi on … Samiego Zayna. Kevin mówi o zwolnieniu Samiego oraz o tym, iż jakie będzie miał przez to problemy. Zayn odpowiada, iż wolałby pracować gdziekolwiek niż u Owensa.

Sin City Street Fight o SmackDown Tag Team Championships
The New Day def. The Usos
NOWI MISTRZOWIE TAG TEAM: THE NEW DAY

WWE PhotoThe celebration is on!

SmackDown Women’s Title match
Natalya def. Naomi

WWE PhotoNatalya is still the SmackDown Women's Champion!

Aiden English spotyka się z Kevinem Owensem na backstage’u. Według Kevina Aiden ma znakomity głos, który nadaje się do nowego theme songu SmackDown. Aiden śpiewa zwrotkę i Owensowi podoba się to.

Na stage’u pojawia się Dolph Ziggler, który przygotował dzisiaj kolejne wejścia. Ziggler pojawił się jako Bayley oraz jako … WWE Hall of Famer The Ultimate Warrior. Dolph mówi, że to bieganie jak idiota, malowanie twarzy to jest to, co według fanów tworzą gwiazdę. Każdy może zrobić coś takiego, ale nikt nie zrobi tego, co on w ringu.

Tag Team match
Shelton Benjamin & Chad Gable def. Zack Ryder & Mojo Rawley
Po walce Ryder odmówił podania ręki Gable’owi i Benjaminowi.

WWE Photo

Do ringu przychodzi Kevin Owens oraz Vince McMahon. Owens mówi do niego Vince i dodaje, że to pierwszy raz, gdy stoi w ringu z właścicielem i COO WWE. Vince mówi, że tydzień temu pogardził nazwiskiem McMahon. Vince mówi następnie o szacunku i dodaje, aby Kevin popatrzył w lustro. McMahon poinformował Owensa, że w chwili, gdy wniesie on skargę, to usłyszy te słowa … KEVIN OWENS … JESTEŚ ZWOLNIONY! Mr. McMahon pyta się, czy Owens już podjął decyzję. McMahon wie też, jak będzie brzmiało kolejne nazwisko Owensa po wniesieniu skargi … bankrut. Swoją drogą powodem zawieszenia Shane’a było to … że Shane nie uderzył go zbyt mocno. Jest jednak rozwiązanie … Owens vs. Shane … w HELL IN A CELL! Kevin zgadza się, ale chce mieć słowo Vince’a, że jeśli zostanie sprowokowany, to może sprawić, aby “McMahon” był nieprzytomny. Mr. McMahon zgadza się … i nagle KEVIN ATAKUJE VINCE’A! Czoło Mr. McMahona zaczyna krwawić, w ringu pojawia się sędzia, a Owens wykonuje Superkick, a potem atakuje sędziego. Nagle Owens wchodzi na narożnik, ale pojawia się Adam Pearce. Kevin po zastanowieniu wykonuje FROGSPLASH! Fani chantują “holy shit”, Owens patrzy na to z rampy, a Stephanie McMahon nagle pojawia się i każe mu iść na backstage. Stephanie, Adam oraz lekarze WWE pomagają mu. Na koniec Vince wymamrotał, że bolą go żebra i tak kończymy show.

The Chairman tells KO that he suspended his son because Shane didn't finish the job.... and a devastating kick.KO's vicious assault continues with a brutal kick. A furious Stephanie McMahon stares daggers through KO and goes to check on her father.

—————————————————————
Zdjęcia: WWE.com • Adventurer

  Owens, który w bezwzględny sposób atakuje nawet Vinny’ego…
  Czekałem na takiego Kevina, oj czekałem.

  Jeśli chodzi o sam feud KO vs. McMahon Family, to jak na razie jest świetny!

 • KarloB1990

  Chyba pojawił się mały błąd. Wydaje mi się, że to nie Ziggler nie chciał podać ręki, tylko Zack.

  Co nie zmienia faktu, że dobre podsumowanie – zwłaszcza segmentu Jindera (w sumie to tyle 🙂

 • Wojtek Kubiak

  No i kolejny tydzień dla SD. Co prawda RAW w tym tygodniu nie było złe, było dobre, jednak nie zmienia to faktu, że tam gdzie są McMahonowie, tam są pieniądze i tam jest również największy nacisk na story. Ostatni segment SD po prostu przyćmił resztę wydarzeń w tym tygodniu. Pozostałe segmenty były mniej więcej na podobnym poziomie na obu tygodniówkach. Znaczy… No bądźmy szczerzy, tagi na SD wypadły lepiej ringowo niż na RAW, myślę jednak, że to może być kwestia story i jakbyśmy mieli Broken Hardyz oraz The Club bez jobberki w przeszłości, oraz brak ograniczeń jak np. w ROH, gdzie każdy ma 3 razy większy moveset, to pewnie wyglądałoby to inaczej. Sama walka AJ vs Dillinger też dała radę, No ale żebym nie był jednostronny, story kobiet na RAW chyba zaczyna lepiej wyglądać niż na SD. Po prostu Naomi jakoś bardziej mnie przekonywała.

 • Jacek

  Jeśli ktoś nadal uważa, że młodzi nie są pushowani, patrzcie na Owensa.

  • Wojtek Kubiak

   33 lata. To już chyba Mahal jest młodszy.

   • PM Rock

    33 lata to dobry wiek dla wrestlera. Jeszcze spokojnie 15 lat może powalczyć. Nikt nie musi zaczynać jak Lesnar, Taker, Cena czy Orton w wieku 20-25 lat. 30 lat to też jeszcze młody zawodnik.

    • Dam Ole

     Dokladnie. Owens dostal push na ktory nie zasluzyl ale powinien dalej isc w skurwesynstwo i jeszcze spera jebnac jak szli z VKM 😀

     • PM Rock

      “nie zasłużył” – wyjaśnij ?

    • Wojtek Kubiak

     “Jeśli ktoś nadal uważa, że młodzi nie są pushowani,”. No to o kim była mowa, z tych starych pushowanych?

     • PM Rock

      Czekaj napisz to raz jeszcze bo czytam i nie mogę zrozumieć.

     • Wojtek Kubiak

      – On napisać, że Kevin Owens jest młodym i widać, że młodzi zaczynają być pushowani
      – Ja spytać, czy 33 lata to młody (20-25, ok, ale 33?)
      – Ty napisać 33 lata to dobry wiek
      – Ja spytać, skoro Owens jest tą młodą krwią, która jest pushowana, to kto był tą starą, o której mówił, że już nie jest pushowana

     • PM Rock

      Jesteś jednak idiotą, albo specjalnie udajesz.
      Jacek napisał do osób które uważały, że młodzi nie dostają szansy, że Owens to przykład osoby jeszcze młodej która jest mocno pushowana obecnie.
      Ty mu odpowiedziałeś, że Kevin ma 33 lata i Jinder jest nawet młodszy, ja Tobie odpowiedziałem, że 33 lata to naprawdę wciąż dobry wiek dla wrestlera. Na co Ty napisałeś uwaga :
      ” “Jeśli ktoś nadal uważa, że młodzi nie są pushowani,”. No to o kim była mowa, z tych starych pushowanych? ”
      I weź tu zrozum o Co nagle panu Kubiakowi chodzi 🙂 Przecież nikt nie pisał o żadnych starych pushowanych wrestlerach, chodzi nam, że 33 latek to nadal młody wrestler i dostaje push, więc teoretycznie i praktycznie młodzi dostają szansę.

      20-25 latkowie z pasami ? To nie te lata. Obecnie w rosterze tylko Cruiserzy są w tych granicach, reszta to ok.30 lub ponad 35 lat, więc 33 lata to nadal młody zawodnik.

 • Paffcio

  Kevin Steen is love, Kevin Steen is live <3

 • Jedynym minusem tygodniówki był segment Jindera. Resztę zaliczyłbym na plus. Nawet Dolpha, który przebrał się za Bayley i Warriora (swoją drogą, Bayley i Dana Warrior były wtedy na arenie). Oby do Chicago Dolph. Oby do Chicago 🙂

  • PM Rock

   Ech co to będzie jak Chicago usłyszy “Look in my eyes..” 🙂

   • Xerer

    Jak już to ‘”All I ever wanted..” 🙁

  • Gaduła

   Czekam na dzień kiedy dla Mahala zabiorą pas, ahh, Hell In A Cell szybciej

 • Seba

  Uwazam, ze zdobycie pasa przez Dillingera po tym, jak Styles zaatakowal Corbina po jego probie ataku na Tye’a byloby bardzo ciekawym zwrotem sytuacji 😀
  Street fight bardzo dobry.
  Z walki kobiet zapamietam tylko Jamesa na smyczy 😀 pieknie
  A co do koncowego segmentu, to widze ze robi sie jakis reunion rodziny McMahon. Nic tylko czekac na dalszy rozwoj wydarzen. No i ten zapowiedziany hell in a cell match… Moze znowu zobaczymy jakis skok z klatki.
  Bardzo dobre SD.

  • Wojtek Kubiak

   Cóż, ja zapamiętałem strój Carmelli, ty Jamesa na smyczy… O gustach się nie rozmawia 😀

   • Seba

    Carmella jest srednia akurat.