Triple H w wywiadzie z ESPN ujawnił, iż Kairi Sane zmierzy się na NXT TakeOver: Houston 18 listopada w Toyota Center o zwakowane mistrzostwo Kobiet NXT.

WWE jeszcze nie zdecydowało się na zwycięzcę walki John Cena vs. Roman Reigns z No Mercy.

Debiut Asuki w głównym rosterze na RAW jest planowany na połowę października, a jej pierwszy pojedynek prawdopodobnie odbędzie się na TLC.

Tapingi Tribute to the Troops prawdopodobnie odbędą się 5 grudnia po lub przed SmackDown w San Diego.

Na dzisiejszym SmackDown Live Chairman Vince McMahon zapowiedział pojedynek na najbliższym PPV od SD, jakim jest Hell in a Cell. Będzie to Hell in a Cell match pomiędzy Kevinem Owensem a Shanem McMahonem.

Plotki co do tego, że New Day poza rekordem najdłużej panujących mistrzów tag team, mają pobić rekord w ilości posiadań pasów tag team w WWE, zaczynają się sprawdzać. Przypominamy, że dziś na SmackDown pokonali oni The Usos w walce rewanżowej, która dodatkowo była Sin City Street Fight matchem co sprawiło, że są już 4 krotnymi mistrzami tag team, aktualny rekord należy do The Dudley Boyz i wynosi 9.

Według Wrestling Observer oryginalne plany na No Mercy zakładają, że Brock Lesnar pokona Brauna Strowmana. Do No Mercy zostało jeszcze trochę czasu, więc plany mogą ulec zmianie. Nie zależnie od wyniku starcia o mistrzostwo Universal Brock Lesnar nie jest planowany na najbliższe gale RAW. Może skazywać to, iż Lesnar po zwycięstwie zrobi przerwę od WWE, ale również dobrze może oznaczać to wygraną Strowmana, który zniszczy Bestię, a ten będzie później “leczył” rany.

Kilka dni temu WWE Hall of Famer Ric Flair wrócił do nagrań do nieznanego projektu. PWInsider informuje, że Flair nagrywany był do magazynu People. Jeśli chodzi o “30 For 30” na ESPN z The Nature Boy’em, to producenci starają się wykończy program przed listopadową premierą.

WWE wprowadziło do sprzedaży nową koszulkę dla stajni debiutantów z ROH jakimi są Adam Cole, Kyle O’Reilly oraz Bobby Fish.

WWE dodało do WWE Network WCW Thunder oraz epizody World Class Championship Wrestling z 1985 do 1986 roku. • NapewnonieGucio

  Pierwszą zapowiedzianą walką na HiaC była walka Szynki z Jinderem Hinderem. Shane vs Kevin są tymi drugimi.

  • ZatHH

   Zgadzam się, pokazali promocję tej walki przed “wystąpieniem” Jinder’a.

 • banasiur

  JC vs RR -jakoś specjalnie mnie ten feud nie kręci, nie było między nimi żadnego brawlu, a jedynie potyczki słowne i obaj powiedzieli sobie to co wszyscy doskonale wiedzą. Więc według mnie feud wygra RR, Cenie to zwycięstwo nic nie daje, a przy ewentualnej porażce Reignsa jego momentum jakby nie patrzeć ucierpiało by dość mocno.
  No chyba, że feud zostanie przedłużony to wtedy pewnie wygra Cena, chociaż jak dla mnie byłby to czarny scenariusz. Póki co ani jeden, ani drugi wcale mnie w tym feudzie nie pociągają.

  • PM Rock

   Mi brak brawli nie przeszkadza te mamy w drugim dużym feudzie na RAW.
   Fakt nie jest świetnie na mikrofonach, zwłaszcza Cena zawodzi bo Roman nigdy wirtuozem nie był a teraz spisuje się chyba lepiej niż kiedykolwiek, ale i tak w całości to nie wygląda jakoś bardzo okazale, ale myślę, że na razie jest to fajna podbudowa pod No Mercy a później zobaczy się co dalej, według mnie będzie dalej, ja nie należę do sceptyków którzy uważają, że to źle, że ich dali na No Mercy bo nie będzie ich na WM. Moim zdaniem ta walka na No Mercy to początek długiej rywalizacji na WM, ale mogę się mylić. Wszystko też zależy od walki Braun vs Brock, jak Strowman zniszczy Brocka na No Mercy to moim zdaniem jest już duże prawdopodobieństwo, że mamy na WM walki Cena vs Roman i Lesnar vs Strowman.

  • Paffcio

   Ile razy Johnowi nic nie dawało zwycięstwo, ale jednak nie przegrywał + po jego zwycięstwie nie było kontynuacji feudu (czyt. Ruru i Baronik)

   • PM Rock

    Zapomniałeś o jednym, RuRu i Baron razem nie znaczą w połowie tyle co jeden Roman.

 • Gaduła

  Koszulki świetne, w sumie można tak erę nazwać 😀

  • PM Rock

   I co miałoby niby oznaczać ?

   • Gaduła

    A ja wiem, sama nazwa dla mnie się podoba, ale w sumie no nwm, może że to jest era wrestlerów niezastąpionych, wyjątkowych, coś w ten desent

Top