Triple H w wywiadzie z ESPN ujawnił, iż Kairi Sane zmierzy się na NXT TakeOver: Houston 18 listopada w Toyota Center o zwakowane mistrzostwo Kobiet NXT.

WWE jeszcze nie zdecydowało się na zwycięzcę walki John Cena vs. Roman Reigns z No Mercy.

Debiut Asuki w głównym rosterze na RAW jest planowany na połowę października, a jej pierwszy pojedynek prawdopodobnie odbędzie się na TLC.

Tapingi Tribute to the Troops prawdopodobnie odbędą się 5 grudnia po lub przed SmackDown w San Diego.

Na dzisiejszym SmackDown Live Chairman Vince McMahon zapowiedział pojedynek na najbliższym PPV od SD, jakim jest Hell in a Cell. Będzie to Hell in a Cell match pomiędzy Kevinem Owensem a Shanem McMahonem.

Plotki co do tego, że New Day poza rekordem najdłużej panujących mistrzów tag team, mają pobić rekord w ilości posiadań pasów tag team w WWE, zaczynają się sprawdzać. Przypominamy, że dziś na SmackDown pokonali oni The Usos w walce rewanżowej, która dodatkowo była Sin City Street Fight matchem co sprawiło, że są już 4 krotnymi mistrzami tag team, aktualny rekord należy do The Dudley Boyz i wynosi 9.

Według Wrestling Observer oryginalne plany na No Mercy zakładają, że Brock Lesnar pokona Brauna Strowmana. Do No Mercy zostało jeszcze trochę czasu, więc plany mogą ulec zmianie. Nie zależnie od wyniku starcia o mistrzostwo Universal Brock Lesnar nie jest planowany na najbliższe gale RAW. Może skazywać to, iż Lesnar po zwycięstwie zrobi przerwę od WWE, ale również dobrze może oznaczać to wygraną Strowmana, który zniszczy Bestię, a ten będzie później “leczył” rany.

Kilka dni temu WWE Hall of Famer Ric Flair wrócił do nagrań do nieznanego projektu. PWInsider informuje, że Flair nagrywany był do magazynu People. Jeśli chodzi o “30 For 30” na ESPN z The Nature Boy’em, to producenci starają się wykończy program przed listopadową premierą.

WWE wprowadziło do sprzedaży nową koszulkę dla stajni debiutantów z ROH jakimi są Adam Cole, Kyle O’Reilly oraz Bobby Fish.

WWE dodało do WWE Network WCW Thunder oraz epizody World Class Championship Wrestling z 1985 do 1986 roku.