WWE Monday Night RAW #1268 – 11.09.2017
Honda Center – Anaheim, w Kalifornii

Gale komentują: Michael Cole, Corey Graves, Booker T

Show rozpoczęła chwila milczenia jako chwila pamięci dla ofiar ataku terrorystycznego z 11 września 2001 roku.

Singles match
Roman Reigns def. Jason Jordan
Po walce oboje podziękowali sobie za walkę. Na backstage’u Cena powiedział Charly Caruso, że ma coś do powiedzenia, ale zamierza zrobić to prosto w twarz Reignsa.

WWE Photo

Do ringu przychodzi John Cena, a fani śpiewają “John Cena Sucks”. Cena przypomniał, że tydzień temu Roman zarzucał mu, iż prawie przegrał z rookie’m, a dzisiaj ten rookie prawie pokonał The Guy’a. Reigns odpowiada, iż miał świetny mecz, coś, czego Cena nigdy nie widział. Na No Mercy Roman dowie się, co oznacza prawdziwa porażka. Cena wychodzi, ale Reigns mówi, aby przywrócił swój tyłek z powrotem. Reigns przypomina, że to Cena przyszedł na RAW, a nie odwrotnie. To nie WWE potrzebuje Ceny, to Cena potrzebuje WWE. Dlaczego? Dlatego, iż Cena nie może dostać się do Hollywood … jak The Rock. John odpowiada mu, mówiąc, że Roman chce zwalczać ogień ogniem, słowami, które może zrozumieć. Ich walka będzie podobna do testu na obecność narkotyków … Reigns go nie przejdzie.

Singles match
Sasha Banks def. Emma
Podczas walki Nia Jax dołączyła do komentatorów i Alexy Bliss.

W drodze na ring jest Brock Lesnar oraz Paul Heyman. Heyman przedstawia się i mówi o No Mercy oraz o tym, że Brock stoi przed wielkim wyzwaniem, gdyż zmierzy się z facetem, który jest większy i potężniejszy od niego. W 2002 roku Lesnar pokonywał takich ludzi jak Ric Flair, Hulk Hogan, Undertaker, Rob Van Dam, The Rock. Braun musi przekroczyć granicę w Suplex City. Heyman wie, że Braun jest teraz na backstage’u, a Lesnar jest gotowy, więc walka! Do ringu przychodzi Braun i rozpoczyna się brawl! Lesnar kontruje i wykonuje Suplex, ale Strowman od razu wstaje! Brock nie może w to uwierzyć, a Braun wykonuje na nim Chokeslam i Running Powerslam! Na koniec Strowman podnosi mistrzostwo Universal do góry, a potem kładzie na Lesnarze i odlicza do trzech.

WWE Photo

Singles match
Bray Wyatt def. Goldust
Przed walką Bray powiedział, że Goldust boi się zdjąć farbę z siebie i pokazać człowieka, który żyje pod spodem. Podobnie jak Finn Balor, farba to nic innego jak broń, która ma chronić od prawdy. Po walce natomiast Bray wziął szmatkę i zaczął zmywać farbę z twarzy Goldusta. Nagle pojawił się Finn Balor, a Wyatt uciekł z ringu.

Sheamus i Cesaro na backstage’u powiedzieli, że Gallows i Anderson próbują odciągnąć ich od tytułów Tag Team, ale prawdziwy test przyjdzie na no Mercy.

Tag Team match
Sheamus & Cesaro vs. Luke Gallows & Karl Anderson
Przed walką Rollins i Ambrose zaatakowali Sheamusa i Cesaro. Potem do walki dołączył The Club. Oficjele ostatecznie rozdzielili ich.

Seth i Dean chcą walki zarówno z The Clubem, jak i Sheamusem & Cesaro na No Mercy. Angle nie zgadza się, ale ustala walkę Eight-Man Tag Team. (Kurt: Batman…huehue … Byłby dobrym tag team partnerem)

Asuka wkrótce zadebiutuje na RAW!

Alexa Bliss przeprasza Nię Jax. Nia ujawnia, że w następnym tygodniu zmierzy się ona z Bliss.

Singles match
Elias def. Kalisto

Singles match
John Cena def. Braun Strowman via DQ
Braun zaatakował Cenę o metalowe schody.

Dean i Seth szukają tag team partnerów, pierw spotykają jakichś młodzików, potem Deana Malenko i Jamie Noble oraz … The Hardy Boys.

W ringu jest WWE Intercontinental Champion The Miz, Maryse, Curtis Axel oraz Bo Dallas. Miz poinformował, że on oraz jego żona Maryse … oczekują na pierwsze dziecko! Miz mówi do Maryse, że w przeciwieństwie do Kurta Angle’a będzie przy dziecku od pierwszego dnia. Aby uczcić ten mały cud, przygotował on przemówienie na temat ojcostwa … przerywa mu Enzo Amore. Enzo wchodzi na ring i mówi, że chce świętować wraz z nimi. Miz wspomina o tym, że Enzo został wyrzucony z trasy WWE oraz z szatni. On chciał mu pomóc, a w zamian ten przerywa mu. Według niego Enzo nie pokona Neville’a, bo to tylko artysta z kilkoma catchphrases’ami. W odpowiedzi na to Enzo mówi, iż Miz kopiuje wszystkich w tym Chrisa Jericho i Rica Flaira. Potem Enzo nazywa Miza papierowym mistrzem. W końcu dochodzi do tego, że Enzo wyzywa Miza do walki. Miz zgadza się, a Amore kończy segment mówiąc, iż Daniel Bryan miał rację … jest tylko jedno słowo, aby opisać Miza … S.A.W.F.T!

... and that's why he gets kicked off tour buses and out of locker rooms.

Singles match
Enzo Amore vs. The Miz via DQ
Podczas walki Enzo wziął mikrofon i powiedział, aby zapytał się dziecka … kto jest twoim ojcem. Miz potem agresywnie zaatakował Enzo, a The Miztourage dodali od siebie pięć groszy. Fani chantowali “who’s your daddy?”, a Miz wykonał Skull Crushing Finale.

WWE Photo

Enzo Amore jest na backstage’u, nagle podchodzi do niego Neville … który się śmieje.

Eight-man Tag Team match
Seth Rollins, Dean Ambrose, Matt Hardy & Jeff Hardy def. Luke Gallows, Karl Anderson, Cesaro & Sheamus

Dean, Seth, Jeff and Matt stand tall as Raw concludes.