WWE Tuesday Night SmackDown #942 – 05.09.2017
Sioux Falls w Południowej Dakocie

Gale komentują: Corey Graves, Byron Saxton, Tom Phillips

Corey Graves oficjalnie został powitany jako nowy komentator SmackDown. Od teraz Graves będzie komentował RAW i SmackDown.

Na backstage’u jest Randy Orton, który mówi, iż Nakamura to gwiazda, ale zastanawia się, czy będzie gwiazdą, która upadnie czy powstanie. W zeszłym tygodniu RKO było wiadomością dla Nakamury, która miała przypomnieć, że nikt nie będzie odbierał title matchu od Ortona. Następnie w innym miejscu pojawia się Shinsuke, który mówi, iż Orton wie jak radzić sobie z bólem, ale jego przeznaczeniem jest tytuł WWE.

W ringu jest Carmella wraz z Jamesem Ellsworthem. Nagle przerywa im Kevin Owens, który ujawnia, iż jest specjalnym sędzią walki Carmelli z Natalyą. Kevin nakazuje sędziemu przekazanie mu koszulki, ale pojawia się Komisarz SmackDown Shane McMahon. Shane mówi, iż Owens w końcu musi przestać obwiniać go za porażki. KO twierdzi, iż O’Mac nie chce go na SmackDown. Shane przypomina, że na RAW Triple H wręczył mu tytuł Universal, ale tutaj na SmackDown tak to nie działa. Kevin wspomina dzieci Shane’a i jego skok z Hell in a Cell. McMahon radzi, aby Owens nigdy nie mówił o jego dzieciach. KO mimo to dodaje, iż cała jego rodzina lepiej żyłaby, gdyby nie przeżył on rozbicia helikoptera … jego ojciec, jego żona … a zwłaszcza jego dzieci. Shane brutalnie zaczyna atakować Owensa! W końcu powstrzymuje go Daniel Bryan, oficjele oraz ochroniarze.

Na backstage’u Kevin Owens poinformował Daniela, iż zamierza zniszczyć to show oraz złoży donos na przestępstwo Shane’a i każdego członka rodziny McMahon.

Singles match
Natalya def. Carmella
Po walce Ellsworth przeprasza Carmellę za porażkę z jego winy. Carmella w odpowiedzi na jego przeprosiny obraża go i nazywa genetycznym defektem. Na koniec Ms. Money in the Bank powiedziała, że między nimi jest wszystko skończone.

Dolph Ziggler stoi na stage’u i mówi, że fani nie chcą go, wolą mieć głupie gimmicki. Rozbrzmiewa theme song Johna Ceny, pojawia się Dolph Ziggler z czapką Ceny oraz ręcznikiem DZ. Ziggler pyta się fanów, czy to zadziałało. Nie? Ma coś lepszego – nostalgię. Rozbrzmiewa theme song WWE Hall of Famera Randy’ego Savage’a i pojawia się Dolph w szlafroku wraz z kobietą, która ma być Miss Elizabeth. Dziś to nie działa. Ziggler wie dokładnie, czego oczekujemy … Dolph pojawia się jako … Naomi! Na koniec DZ mówi, iż nikt nie zrobi tego, co on robi w ringu. Fani sprawiają, że Dolph czuje się gorzej.

Singles match
Aiden English def. Sami Zayn via rollup
Po walce Sami zaczął gonić Englisha.

WWE Photo

Daniel Bryan jest na backstage’u i pojawiają się The New Day. Następnie pojawiają się mistrzowie Tag Team SmackDown The Usos, którzy wybierają stypulację rewanżu w następnym tygodniu. New Day będą próbowali odzyskać mistrzostwa Tag Team SmackDown w … Street Fight matchu. Nagle Daniel otrzymuje telefon i ma zrobić coś w ringu.

Daniel pojawia się w ringu bez swojej muzyki. Bryan mówi, iż potrzebuje, aby Shane McMahon przyszedł do ringu. Po chwili O’Mac wchodzi na ring również bez muzyki. Daniel wspomina MizTV, gdzie Miz sprawił, że poczuł się źle. DBryan myślał wtedy, aby zaatakować go i rzucić WWE, ale tego nie zrobił. Shane nie może atakować pracowników SmackDown. McMahon mówi, że bierze całą sprawę na siebie, porozmawia z Owensem i naprawi wszystko. Daniel informuje go, że jest już za późno, otrzymał telefon od jego ojca, Vince’a McMahona i ze skutkiem natychmiastowym Shane jest zawieszony. Fani chantują “dziękujemy Shane”, a O’Mac wychodzi z ringu.

Jinder Mahal na backstage’u mówi, iż nie obchodzi go, kto wygra main event, bo on jest największym mistrzem WWE wszech czasów.

Singles match
Baron Corbin def. Tye Dillinger

WWE Photo

AJ Styles poinformował na backstage’u Tye Dillingera, że w następnym tygodniu odbędzie się Open Challenge … tylko dla Dillingera.

Ellsworth próbował przeprosić Carmellę, ale otrzymał pocałunek i mocnego liścia.

Main Event Singles match
Shinsuke Nakamura def. Randy Orton

... and connects with a devastating Kinshasa to score the victory!

Na backstage’u Daniel Bryan spotkał się z Kevinem Owensem. Owens powiedział, że to dopiero się zacznie. W następnym tygodniu sprawi, iż stanie się osobistym koszmarem Daniela. Bryan informuje go, że w przyszłym tygodniu na SmackDown przyjdzie ktoś, kto poradzi sobie z tą sytuacją … Vince McMahon!