WWE Monday Night RAW #1267 – 04.09.2017
CenturyLink Center Omaha – Omaha, Nebraska

Gale komentują: Michael Cole, Corey Graves, Booker T

Singles match
John Cena def. Jason Jordan
 
Po walce Roman Reigns przybył na ring. Roman zastanawia się, dlaczego 16-krotny mistrz WWE potrzebuje 20 minut, aby pokonać debiutanta. Skoro Cena jest tak dobry, jak mówił, to powinien pokonać Jordana natychmiast. Roman nazywa go kłamczuchem i fejkową dupą małej suki. John obraża twarz Reignsa i potem mówi o tym, jak na No Mercy go pokona. Cena mówi, iż Reigns jest zarozumiały i trzeba nauczyć go szacunku. Lider Cenation dodaje, iż szanuje takie osoby jak Jason Jordan, Chad Gable czy nawet The Miz za pracę w każdym tygodniu, ale nie szanuje osób, które przychodzą i obrażają go. Reigns zaprasza Cenę do zbicia jego tyłka już teraz, ale John tego nie robi. Roman na koniec mówi, iż Cena tylko gada i dlatego nie szanuje go.
 
Tag Team match
Cesaro & Sheamus def. Rhyno & Heath Slater
WWE Photo
 
Jeff Hardy na backstage’u powiedział, iż dzisiaj opuści galę z mistrzostwem Interkontynentalnym.
 
WWE Intercontinental Title match
The Miz def. Jeff Hardy
The Miz retains his coveted Intercontinental Championship.
 
Michael Cole poinformował, że Sasha Banks otrzyma swój rewanż na No Mercy.
 
Nia Jax wchodzi do pokoju Kurta Angle’a. Nia zastanawia się jakim cudem Sasha otrzymała title shot wcześniej niż ona. Kurt twierdzi, iż należy jej się rewanż po utracie mistrzostwa. Wchodzi Emma, która ma nowy hashtag – #GiveEmmaAChanceAtTheWomensTitle. Kurt ustalił walkę Tag Team, jeżeli Emma i Jax wygrają walkę, to zostaną dodane do Fatal 4 Way matchu na No Mercy.
 
Six-Women’s Tag Team match
Enzo Amore, Cedric Alexander & Gran Metalik def. Drew Gulak, Tony Nese & Noam Dar
 
Na backstage’u Sasha Banks jest z Alexą Bliss. Bliss nie lubi sytuacji, w jakiej jest dzisiaj. Bliss potrzebuje Sashy, bo inaczej na No Mercy prawdopodobnie straci mistrzostwo. Na koniec Banks mówi, iż Bliss będzie krzyczeć, gdy na No Mercy podda ją ponownie.
 
Finn Balor jest w ringu, a fani chantują “too sweet”. Balor mówi, że mistrzostwo NXT i Universal dobrze wyglądało wokół jego talii. To samo byłoby z mistrzostwem Interkontynentalnym, ale Bray Wyatt pozbawił go tego …. mimo wygranej na SummerSlam. Następnym razem będzie gotowy, bo on nie ucieka przed demonami … on staje się nimi. Bray pojawia się na telebimie i mówi o byciu jury oraz katem. Balor nie zwyciężył na SummerSlam, Demon to zrobił. Bray zaprasza do walki Finna na No Mercy. Wyatt sugeruje, aby Finn pozostawił Demona i zmierzył się z nim jak mężczyzna z mężczyzną. Balor dokonał wyboru i zgodził się na pojedynek.
 
Tag Team match
Emma & Nia Jax def. Sasha Banks & Alexa Bliss
Po walce Nia Jax wykonała Samoan Drop na Emmie.
 
Braun Strowman powiedział, że dzisiaj zniszczy Big Showa i będzie to wiadomość dla Showa, Angle i Lesnara … oraz wszystkich innych.
 
Tag Team match
Dean Ambrose & Seth Rollins def. Luke Gallows & Karl Anderson
Podczas walki pojawił się Sheamus i Cesaro. Po walce The Club zaatakowali byłych mistrzów Tag Team. Sheamus i Cesaro nie odpuścili i powrócili na ring, gdzie wyrzucili z niego Gallowsa i Andersona.
WWE Photo
 
Na 205 Live poznamy rywala Neville’a na No Mercy.
 
Steel Cage match
Braun Strowman def. Big Show
Po walce Braun powiedział, że tak będzie wyglądała przyszłość Brocka Lesnara. Sędzia otwiera klatkę, ale Braun nie kończy i wrzuca Showa w klatkę, która się rozwala.
WWE Photo