WWE Tuesday Night SmackDown #941 – 29.08.2017
Verizon Arena – North Little Rock, Arkansas

Gale komentują: John Bradshaw Layfield, Byron Saxton, Tom Phillips

Show rozpoczyna The Singh Brothers, którzy wprowadzają mistrza WWE Jindera Mahala. Mahal mówi o dzisiejszym main evencie oraz o braku szacunku do jego osoby. Fani przerywają mu chantami USA. Jinder następnie mówi o porażce Singh Brothers w walce z Shinsuke Nakamurą. Oboje przepraszają Mahala i chcą publicznie pocałować królewskie stopy Jindera. Nagle przerywa im Shinsuke Nakamura, który po wejściu na ring odpycha Singh Brothers i staje przed Jinderem. Chwilę później dochodzi do brawlu, gdzie cała trójka atakuje Shinsuke. Na pomoc przybiegł Randy Orton, ale następnie pojawił się Rusev, który znokautował superkickiem Ortona. Na koniec Mahal wykonał The Khallas na Nakamurze.

As The Singh Brothers are about to kiss Mahal?s feet, they?re interrupted by Nakamura making his entrance on SmackDown LIVE!Rusev appears out of nowhere to lay out The Viper!

W następnym tygodniu odbędzie się pojedynek Randy’ego Ortona z Shinsuke Nakamurą. Zwycięzca zmierzy się z Mahalem o mistrzostwo WWE.

Tag Team match
Chad Gable & Shelton Benjamin def. The Ascension

WWE Photo

Baron Corbin jest na backstage’u z Renee Young. Corbin obwinia Cenę za utratę walizki MitB i dodaje, że John poszedł na RAW, aby ukryć się przed nim. Corbin odpowie na open challenge AJ’a i zdobędzie mistrzostwo United States.

Przed walką AJ przypomniał o porażce Kevina Owensa. Nadszedł czas na Open Challenge dla reszty rosteru. Na stage’u pojawia się Tye Dillinger, ale zaraz po nim Baron Corbin, który kłóci się z nim. Tye popchnął Barona, który później zaatakował od tyłu Dillingera. Corbin chciał wejść do ringu, ale zaatakował go Tye i oficjalnie rozpoczynamy walkę.

WWE United States Title match
AJ Styles def. Tye Dillinger
Po walce Corbin zaatakował Tye oraz próbował AJ’a, ale ten skontrował.

WWE PhotoStyles gets the last word on an angry Corbin.

Jinder Mahal jest na backstage’u z Rusevem. Jinder nazywa go przyjacielem, ale Rusev mówi, iż nie jest jego przyjacielem. On przybył na SmackDown, aby być mistrzem WWE, a po dzisiejszej walce, zmierza po mistrzostwo.

Singles match
Bobby Roode def. Mike Kanellis

WWE Photo

W ringu jest Aiden English, ale w śpiewaniu przerywa mu Kevin Owens, który mówi, że nikt z tych prostaków z Arkansas nie ma zdolności, aby docenić talent Aidena. English opuszcza ring, a Owens mówi o tym, co wydarzyło się w zeszłym tygodniu, gdy Shane McMahon był sędzią, podczas gdy on wybrał Corbina. Według KO Shane wyrolował go już dwa razy, a SmackDown jest polem Shane’a, gdzie nadużywa władzy w obrzydliwy sposób. Przerywa mu Shane, który mówi, że Corbin był bardzo stronniczy, a potem zrezygnował z bycia sędzią, zdejmując koszulkę, więc musiał to naprawić. Owens ponownie mówi, że McMahon go wyrolował. O’Mac ma już dosyć Kevina, więc ten ma opuścić ring, a English zmierzy się teraz z … Samim Zaynem!

SmackDown LIVE General Manager Shane McMahon reminds Owens that he chose Baron Corbin to be the referee in the United States Open Challenge Match last week, and because Corbin left he had to stand in as referee.

Singles match
Aiden English def. Sami Zayn
Kevin Owens komentował walkę. Nagle Owens zdjął koszulkę z sędziego i sam nim został. Kevin wykonał Pop-Up Powerbomb, a English przypiął Zayna.

Renee Young jest z Shanem na backstage’u. McMahon mówi, że Sami nie przegrał i walka nie będzie w książkach.

Dolph Ziggler na backstage’u mówi, że to potrwa trochę dłużej. Dolph nazwał Finna Balora próżnią charyzmatyczną. Ziggler przedstawia kilka opcji swojego gimmicku i … dostaniemy to w następnym tygodniu.

Tag Team match
The Usos def. The New Day
Zwycięzcy walki wybiorą stypulacje rewanżu.

WWE Photo

Na backstage’u jest Carmella oraz James Ellsworth. James wysłał kwiaty Carmelli w ramach przeprosin za popsucie jej planów. Nagle pojawiła się Natalya, która nazwała Carmelle kobiecym Baronem Corbinem. Carmella i Ellsworth odchodzą, a przychodzi Naomi, która ujawniła, iż rewanż o mistrzostwo Kobiet SmackDown odbędzie się za dwa tygodnie.

Singles match
Tamina Snuka def. Tina Stock

Odcinek premierowy drugiego sezonu The Fashion Files. Wszystkie znaki wskazują na Aidena Englisha.

Tag Team match
Randy Orton & Shinsuke Nakamura def. Jinder Mahal & Rusev
Po walce Randy Orton wykonał RKO na Nakamurze.

The Viper hits an RKO outta nowhere!WWE Photo

——————————————————–
Zdjęcia: WWE.com