WWE Monday Night RAW #1266 – 28.08.2017
FedExForum – Memphis, Tennessee

Gale komentują: Michael Cole, Corey Graves, Jerry Lawler

Show otworzył mistrz Interkontynentalny The Miz, ale od razu przerwał mu Kurt Angle. Angle myśli, że wie, co Miz chce powiedzieć i mówi o tym, że On nie miał walki o mistrzostwo na SummerSlam. Kurt informuje mistrza IC, że zmierzy się na No Mercy. Miz przerywa mu i mówi, iż Angle nie szanuje go. Kurt daje mu tytułowi prestiż, na jaki zasługuje. Miz zmierzy się na następnym RAW ze zwycięzcą … battle royal. It’s true, it’s damn true.

15-Man Intercontinental Title Battle Royal match
Jeff Hardy def. Big Show, Matt Hardy, Finn Balor, Jason Jordan, Apollo Crews, Curtis Axel, Bo Dallas, Curt Hawkins, Kalisto, Goldust, Elias, R-Truth, Karl Anderson, Luke Gallows
Podczas walki Wyatt pojawił się w ringu i wyeliminował Balora.

The Charismatic Enigma will challenge Miz for the Intercontinental Championship next week!WWE Photo

Charly Caruso jest na backstage’u z Alexą Bliss. Alexa powiedziała, że Sasha Banks zawsze traci mistrzostwo podczas pierwszej obrony, więc dzisiaj poznamy nową mistrzynię.

Singles match
Enzo Amore def. Noam Dar

WWE Photo

Na backstage’u Neville nazwał Enzo łasicą oraz dodał, że zawsze będzie mistrzem.

W ringu jest WWE Universal Champion Brock Lesnar wraz z Paulem Heymanem. Heyman przedstawia się i mówi, iż Braun Strowman zasługuje na pochwałę. Braun jest najbardziej wartym kandydatem do tytułu Lesnara w całym WWE. Paul opowiada o tym, co działo się na SummerSlam, gdy Strowman zniszczył Bestię. Tydzień temu na RAW Braun także zniszczył Brocka. Na No Mercy Lesnar zmierzy się z Braunem … Lesnar przejmuje mikrofon i mówi, że Heyman próbuje powiedzieć … “Suplex City, suko!”.

Singles match
Cesaro (w/Sheamus) def. Seth Rollins (w/Dean Ambrose)
Sheamus rozproszył Rollinsa, a Cesaro wykorzystał to i wygrał walkę. Po walce Sheamus powiedział, że noc się nie skończyła i teraz zmierzy się z Ambrosem.

WWE Photo

Singles match
Dean Ambrose (w/Seth Rollins) def. Sheamus (w/Cesaro)
Podczas walki Cesaro próbował rozproszyć Deana, ale Seth przeszkodził mu w tym. Gdy sędzia był zajęty Cesaro, to Rollins uderzył Sheamusa kolanem, a Ambrose wykonał Dirty Deeds.

WWE Photo

Na backstage’u Mickie James sugeruje, aby Emma w końcu coś zrobiła, a nie tylko używała hashtagu.

Zawodnicy WWE zapraszają do wspierania ofiar huraganu Harvey.

Singles match
Emma def. Mickie James
Po walce Emma mówiła, że to ona zaczęła rewolucję kobiet.

W ringu jest Generalny Menadżer RAW Kurt Angle, nadszedł czas na podpisanie kontraktu na walkę Cena vs. Reigns na No Mercy. Pierwszy przychodzi John Cena, który mówi o tym, że nie ma ochrony. John chce walczyć z Reignsem, gdyż on wie, że Reigns nie chce z nim walczyć. Cena podpisuje kontrakt i pojawia się Roman Reigns. Roman mówi, że on ma się bać, walczyć z Ceną? Reigns zrobić coś, czego nigdy nie zrobił Cena … sprawił, że Undertaker przeszedł na emeryturę na WrestleManii. Roman dodaje, że być może po prostu nie musi walczyć z Ceną. John obraża Romana, a siebie nazywa najszybszym i najsilniejszym w całej karierze. On wie, że gdy Reigns podpisze kontrakt, jego Imperium … nie widzi go. Roman każe się zamknąć Cene i mówi, iż tak naprawdę Cena jest fejkową suką …. part timing’ową fejkową suką. Roman kontynuuje i mówi, że Cena jest part-timerem, który niszczy młode talenty. Według Romana jest on jedynym facetem, którego Cena nie widzi. Reigns pyta się, dlaczego miałby porzucić wszystko, aby być następnym Johnem Ceną, kiedy może być jedynym Romanem Reignsem. Cena nazywa go cholernym głupcem, który mówi tę samą wymówkę, którą mówią inni. John gratuluje Reignsowi jego proma, które zajęło mu 5 lat przygotowań. Cena mówi o swoich ostatnich osiągnięciach oraz o promowaniu nowych zawodników WWE takich jak AJ Stylesa i Kevina Owensa. Lider Cenation mówi, iż on nadal jest tutaj, bo Roman nie umie wykonywać swojej pracy. Na koniec Cena mówi, że on robi to lepiej, będąc part timerem, a Roman nigdy nie zrobi tego, walcząc na pełny etat. Reigns podpisuje kontrakt i rzuca stołem. Nagle przerywa im The Club, który chcą dać lekcję niedobrym braciom. Kurt tworzy walkę.

Tag Team match
John Cena & Roman Reigns def. Luke Gallows & Karl Anderson

WWE Photo

W ringu jest Elias, który ostatnio przesłuchał piosenkę Sun Records i zainspirował się. Śpiewa on “Nic prócz Złego Miasta” jako parodię “Nothing but a Hound Dog” Elvisa. Przerywa mu Jerry Lawler, który przedstawia Pelvisa Wesleya (Heath Slater) z Southpaw Regional Wrestling. Pelvis tańczy w ringu. Elias nie jest zainteresowany i wykonuje Drift Away na nim.

Miz na backstage’u nie jest zadowolony z walki z Jeffem, ale Maryse pociesza go, że Jeff nie przypiął, więc nie ma się czego bać.

RAW Women’s Title match
Alexa Bliss def. Sasha Banks
NOWA MISTRZYNI WWE RAW WOMEN’S: ALEXA BLISS
Po walce Nia Jax atakuje Sashę Banks … oraz Alexę Bliss!

... but Alexa counters with a thunderous DDT and scores the victory to become a two-time Raw Women's Champion!Nia holds up the Raw Women's Championship as Raw concludes.

——————————————————–
Zdjęcia: WWE.com