Epizod 1 – 30 Sierpnia

W ringu jest nowy NXT Champion Drew McIntyre, który mówi, iż minęło 17 lat. On wie, że tytuł oznacza, iż jest celem. Następnie Drew poinformował Cole’a, Fisha i O’Reilly’ego oraz całą szatnię, że to jest świat teraz. Jeżeli ktoś chce walki z nim, to właśnie stoi tutaj w ringu. Pojawia się Roderick Strong, który chce walki, gdyż dzisiaj pokona Roode’a.

Peyton Royce def. Ruby Riot

Heavy Machinery def. Dwóch jobberów

Roderick Strong def. Bobby Roode
Po walce Drew McIntyre pojawił się i kierował w stronę ringu, ale zaatakował go Cole, O’Reilly i Fish. Trójka po ataku uciekła przez tłum.

Epizod 2 – 6 Września

Andrade “Cien” Almas def. Cezar Bononi

W ringu jest Aleister Black, który mówi, iż 15 lat temu rozpoczął podróż, która doprowadziła go do NXT. Następnym jego krokiem w NXT jest NXT Champion Drew McIntyre. Przerywa mu Velveteen Dream. Dream mówi, że nie widzi ciemności i pyta Aleistera, gdzie są jego blizny. Velveteen dodaje, mówiąc, że widzi mężczyznę, który jest ranny. Black używa Black Mass, aby usunąć mikrofon z dłoni Dreama i siada na macie. Dream również siada i wygląda, jakby chciał go pocaować, ale ostatecznie wyślizguje się z ringu.

Johnny Gargano def. Riddick Moss (w/Tino Sabbatelli)
Podczas walki Riddick powiedział, że Johnny jest niczym bez DIY.

3-on-1 handicap match
Lars Sullivan def. 3 jobberów
Po walce Lars dalej atakował swoich rywali, ale przerwał mu No Way Jose. Po krótkiej rozmowie Lars zniszczył Jose.

Sonya Deville def. Zeda

No DQ match
Kassius Ohno def. Hideo Itami

Epizod 3 – 13 Września

Ruby Riot def. Peyton Royce & Billie Kay

The Street Profits def. The Ealy Brothers

WWE United Kingdom Championship match
Pete Dunne def. Wolfgang
Po walce Adam Cole, Kyle O’Reilly & Bobby Fish otoczyli Dunne’a. Wolfgang dołączył do niego, ale Pete wykorzystał okazję i opuścił ring. Trójka zaatakowała Wolfganga, jednakże na pomoc przybiegli Trent Seven i Tyler Bate. Cole i jego banda opuścili ring.

Epizod 4 – 20 Września

Johnny Gargano def. Tino Sabbatelli (w/Riddick Moss)

Bianca BelAir def. Lacey Evans

Lars Sullivan def. No Way Jose

Kyle O’Reilly & Bobby Fish (w/Adam Cole) def. Trent Seven & Tyler Bate
Po walce pojawił się mistrz NXT Drew McIntyre, ale trójka Cole’a opuściła arenę przez publiczność. Nagle zaatakowało ich SAnitY.

W ringu jest Asuka, która mówi, że kocha NXT i jest wdzięczna fanom. Regal (który był z Asuką w ringu) poinformował, że ostatnio trwały negocjacje między Asuką a Generalnymi Menadżerami SmackDown i RAW. Asuka oficjalnie zrzeka się mistrzostwa NXT. W ringu pojawiła się Ember Moon, która przytuliła byłą już mistrzynie kobiet. Pojawia się także Triple H, który odebrał tytuł, a w zamian wręczył jej bukiet kwiatów. Asuka była mistrzynią 523 dni.