WWE Monday Night RAW #1265 – 21.08.2017
Barclays Center – Brooklyn, Nowy Jork

Gale komentują: Michael Cole, Corey Graves, Booker T

Show rozpoczyna Brock Lesnar, który na ring przychodzi z Paulem Heymanem. Fani chantują “Suplex City” i Heyman zaczyna mówić. Paul przedstawia się oraz swojego klienta. Według niego federacja spiskowała przeciwko Lesnarowi. Po raz pierwszy w życiu Lesnar został zabrany z pola bitwy na noszach. Heyman opowiada o tym, jak Brock pokonał Reignsa. Nikt w WWE oraz UFC nie może go dotknąć. Nagle przerywa mu Braun Strowman. Lesnar i Braun spotykają się w środku ringu, a Lesnar mówi, że patrzy on na mistrza. Nagle Strowman chce wykonać Chokeslam, ale Lesnar kontruje, ale zostaje powalony Big Bootem. Braun podnosi się i niszczy Lesnara Running Powerslamem. Chwilę później Braun wykonuje kolejny Powerslam i podnosi mistrzostwo Universal, podczas gdy Heyman jest zszokowany.

The Monster Among Men celebrates with the Universal Championship.

Brooklyn Street Fight
Enzo Amore def. Big Cass
Podczas walki Big Cass został kontuzjowany.

Na backstage’u Emma rozmawiała z Daną Brooke. W pewnym momencie obrażała Nię Jax, która oczywiście pojawiła się za jej plecami. Nia powiedziała, że po dzisiejszej walce będzie nowy hashtag – #GiveEmmaCPR.

Singles match
Nia Jax def. Emma

Singles match
Elias def. R-Truth

Do ringu przychodzi Generalny Menadżer RAW Kurt Angle, który zaprasza Johna Cene. John Cena mówi, że Kurt na SummerSlam zapytał go, czy chce przyjść na RAW. John natychmiast powiedział, że tak, nie ze względu na to, iż SmackDown nie złe, ale ponieważ chce stanąć w tym ringu i stanąć twarzą w twarz z pewną gwiazdą WWE. Pojawia się Roman Reigns, który jak zawsze jest wybuczany. Reigns pyta się, czy Cena go szukał. Po krótkiej rozmowie Cena przygotowuje się do walki, ale przerywa im WWE Intercontinental Champion The Miz, który przychodzi z Maryse, Curtisem Axelem i Bo Dallasem. Miz mówi, że jest już zmęczony staraniem się na RAW, aby dostać swój moment. Według niego Kurt myśli, że RAW potrzebuje dodatku w postaci Ceny, ale prawda jest taka, że RAW potrzebuje mistrza Interkontynentalnego i jego momentu. Miz opowiada o tym, co zrobił przez 12 lat i chce się dowiedzieć, gdzie jest jego moment. Fani chantują “zasługujesz na to”. John zgadza się i proponuje walkę na main event John Cena & Roman Reigns vs. The Miz i ktoś z jego sługusów. Nagle przerywa mu Samoa Joe, który chce być partnerem Miza, bo nie znosi Reignsa oraz Ceny. Joe nagle atakuje Cene, a Roman w tym momencie niszczy The Miztourage. Joe zapiął Coquina Clutch, ale Reigns wykonał Superman punch, a fani zaczęli chantować “oboje ssiecie”. Widokiem stojącego w ringu Ceny i Reignsa kończymy ten segment.

WWE Photo

Eight-man Tag Team match
Rich Swann, Cedric Alexander, Mustafa Ali & Gran Metalik def. Drew Gulak, Noam Dar, Ariya Daivari & Tony Nese

Akira Tozawa otrzyma swój rewanż na 205 Live.

Na backstage’u Kurt Angle jest ze swoim synem Jasonem Jordanem. Jordan nie chce specjalnego traktowania, ale chce walkę. Jordan chce Finna Balora, a Kurt pyta się go, czy jest gotowy na taki poziom konkurencji. Jason odpowiada pozytywnie, więc Angle ustala walkę.

Do ringu przychodzą nowi mistrzowie RAW Tag Team Seth Rollins & Dean Ambrose. Rollins mówi o tym, jak dobrze czuje się teraz w ringu. Wrócili razem i teraz są mistrzami RAW Tag Team. Trochę przypomina to mu stare czasy, ale nadszedł czas na świętowanie. Mistrzowie RAW Tag Team wiedzą, iż Cesaro i Sheamus mają rewanż, ale oni mogą walczyć tu i teraz. Nagle pojawiają się bracia Hardys, którzy sugerują walkę z nimi. Rollins zgadza się i rozpoczynamy pojedynek.

Tag Team match
Seth Rollins & Dean Ambrose def. The Hardys

WWE Photo

Braun Strowman zmierzy się z Brockiem Lesnarem na No Mercy.

Samoa Joe jest na backstage’u z The Miztourage. Miz mówi do Joe, jakimi są przyjaciółmi, ale ten chce, aby się zamknął. Joe przedstawił plan według którego Axel i Dallas mają stać przy ringu.

JoJo zapowiedziała nową mistrzynię RAW Women’s Sashę Banks. Sasha mówi, że świat nie potrzebuje fałszywej bogini, tylko szefa. Banks dodaje, mówiąc, że będzie broniła swoje mistrzostwo w prawidłowy sposób. Ona nie musi uciekać z walki, nie potrzebuje także Nia Jax. Przerywa jej Alexa Bliss, która mówi, że Banks nigdy nie obroniła swojego mistrzostwa, mimo, iż jest czterokrotną mistrzynią. Fani chantują “poddałaś się”. Sasha sugeruje, aby Bliss już teraz wykorzystała klauzulę rewanżu, ale Alexa odpowiada negatywnie. Według niej nikt z Brooklynu nie zasługuje na oglądanie jej celebracji jako nowa mistrzyni. Alexa chce to zrobić w przyszłym tygodniu.

Singles match
Finn Balor def. Jason Jordan

WWE Photo

Tag Team match
John Cena & Roman Reigns def. The Miz & Samoa Joe

Cena & Reigns are victorious...

——————————————————–
Zdjęcia: WWE.com