WWE Tuesday Night SmackDown #939 – 15.08.2017
Dunkin’ Donuts Center – Providence, Rhode Island

Gale komentują: John Bradshaw Layfield, Byron Saxton, Tom Phillips

Show rozpoczyna The Singh Brothers oraz WWE Champion Jinder Mahal. Mahal bierze mikrofon i mówi, że dzisiaj jest Dzień Niepodległości dla wielkiego narodu Indii. Na stage’u pojawiają się grupa indyjskich tancerzy, a na ringu jakaś kobieta, która śpiewa hymn Indii. Mahal bierze mikrofon i mówi, iż pokona dzisiaj Cene w main evencie. Według niego fani kupują WWE Network tylko dla niego, bo tam pokona Nakamurę. Shinsuke przerywa mu i wchodzi na ring, a Jinder pyta go jak śmie szydzić z jego ludzi w taki dzień. Nakamura mówi, że dzisiaj w Japonii jest dzień, gdzie ludzie modlą się za umarłych w czasie wojny, więc modli się o pokój … Jednakże w niedziele jest SummerSlam, gdzie Jinder straci swój tytuł WWE … na rzecz Nakamury. Pretendent opuszcza ring przy proteście The Singh Brothers.

Singles match
Natalya vs. Becky Lynch
Po walce Natalya wykonała jeszcze Sharpshooter, ale Naomi przybyła do ringu. Na stage’u pojawiła się następnie Carmella z Jamesem Ellsworthem. Według nich jedyną zwyciężczyni na SummerSlam będzie właśnie Pani Money in the Bank Carmella.

WWE Photo

Na backstage’u Tamina Snuka jest z Laną. Lana pomoże Taminie stać się niszczącą siłą i następnie zostać mistrzynią Kobiet SmackDown.

Daniel Bryan jest na backstage’u z braćmi Usos. Usosi chcą wiedzieć, z jakimi członkami New Day zmierzą się na SummerSlam. Bryan mówi, że z Big E’m i Xavierem Woodsem, a Kofi będzie stał przy ringu. Dzisiaj zmierzą się oni z Woodsem i Kingstonem.

Singles match
Chad Gable def. Rusev via DQ
Rusev zniszczył Chada, a po dyskwalifikacji nie zakończył swojego ataku i dodał The Accolade na stole komentatorskim. Rusev bierze mikrofon, wraca na ring i mówi: “Randy…” The Viper pojawia się i wykonuje RKO zupełnie znikąd.

Kick-Off SummerSlam będzie trwał dwie godziny.

W drodze na ring jest WWE United States Champion AJ Styles. AJ zaprasza na ring Shane’a McMahona. Komisarz SmackDown mówi, że nie potrzebuje przeprosin. AJ chce wiedzieć, że to nie wpłynie na pojedynek. Shane wie, że to był przypadek, ale jeżeli jeszcze raz AJ go dotknie, to wtedy nie będzie przypadku. AJ pyta go, czy to groźbą. Nagle przerywa McMahonowi Kevin Owens, który mówi, że AJ planuje coś na PPV. Owens oferuje potrząśnięcie ręki O’Macowi, ale ten mówi, że lepiej powinien zaoferować ją jemu rywalowi. Nagle dochodzi do walki między AJ’em i Kevinem. AJ prawie znowu uderzył Shane’a, ale tym razem McMahon złapał rękę Stylesa. Nagle Kevin chciał wykonać Superkick, ale AJ uniknął go i atak trafił w Shane’a.

Styles lets Shane McMahon know that it was an accident when he nailed him with a Pele Kick last week.Styles misses Owens with a punch that is caught by Shane...WWE Photo

Tag Team match
The Usos def. The New Day

WWE Photo

“Fashion Peaks”, gdzie dowiadujemy się, iż cała dywizja tag team jest zagrożona. Breezango powrócą w ciągu dwóch lat tygodni.

Singles match
John Cena def. Jinder Mahal via DQ
Podczas walki pojawił się Baron Corbin, który zaatakował Johna Cene. Po walce Corbin uderzył walizką MitB Cene i wykorzystał kontrakt.

WWE Photo

WWE Championship match
Jinder Mahal def. Baron Corbin
Cena pojawił się za linami, a Corbin uderzył go. Mahal wykorzystał to rozproszenie i wykonał rollup. Po walce Corbin zniszczył stół komentatorski.

... and cashes in his Money in the Bank contract!Mahal quickly rolls up Corbin for the 1-2-3!Still WWE Champion, Mahal celebrates with The Singh Brothers.

——————————————————–
Zdjęcia: WWE.com