WWE Monday Night RAW #1264 – 14.08.2017
TD Garden – Boston, Massachusetts

Gale komentują: Michael Cole, Corey Graves, Booker T

Show rozpoczyna video na temat pojednania przez The Shield.

W drodze na ring jest Dean Ambrose, który wie, że wszyscy pytają, co jest z nim i Sethem Rollinsem po ostatnim tygodniu. Ambrose wzywa Rollinsa na ring i wkrótce pojawia się Seth. Ambrose mówi, że jest zmęczony graniem w gierki, więc spyta się go ponownie. Co Rollins robi? Oboje wiedzą, że razem jako team mogą zmieść to miejsce. Seth mówi, że jeśli Ambrose, będzie gotowy zapomnieć o przeszłości, to zagra w tą grę i oferuje swoją pięść. Fani chantują “tak”, ale Ambrose nie może w to uwierzyć i prowadzi to do innego argumentu. W pewnym momencie Architekt myśli, iż może za dużo się wydarzyło i odchodzi … ale Dean go powstrzymuje. Teraz to on oferuje mu pięść. Rollins patrzy na niego i podnosi swoją pięść, ale ostatecznie wychodzi z ringu. Między nimi dochodzi do kłótni oraz walki. Nagle na ringu pojawiają się mistrzowie Tag Team RAW Sheamus i Cesaro, którzy atakują byłych braci z The Shield. Po zaatakowaniu Setha o barykadę sprowadzają go na ring, gdzie wspólnie atakują. Gdy zobaczył to Ambrose, to zaatakował on mistrzów Tag Team, ale dwójka poradziła sobie z nim. Sheamus szykował się do Brogue Kicka, ale Seth skoczył na niego z narożnika i od tego momentu bracia z The Shield wyczyścili ring. Po brawlu oboje podali sobie pięści jak za czasów z The Shield. Na stage’u pojawił się GM RAW Kurt Angle, który ogłosił, że Seth oraz Ambrose zmierzą się z Cesaro i Sheamusem na SummerSlam o mistrzostwa Tag Team RAW.

... but he still extends the olive branch.... and the fight is on!Ambrose & Rollins clear the ring!... and he and Rollins bring back the classic Shield fist bump!

Komentatorzy rozmawiają o Ricu Flairze, który z powodzeniem przeszedł operację.

#1 Contenders match
Sasha Banks def. Nia Jax

WWE Photo

Na backstage’u jest Kurt Angle, bracia Hardys oraz The Miztourage. Miz nie jest zadowolony po wydarzeniu z Brockiem Lesnarem i prowadzi to do walki Miz vs. Jason Jordan. Nagle sędzia wchodzi i mówi, że mają problem z Balorem i Wyattem.

Na backstage’u Finn walczy z Brayem. Oficjele rozdzielają ich, a Angle ustalił walkę między nimi.

W ringu jest Elias, który śpiewa piosenkę o tym, jak ludzie w Bostonie są beznadziejni. Nagle przerwał mu R-Truth, który został brutalnie zaatakowany przez Eliasa.

W ringu jest klatka na Enzo Amore, a w drodze na ring jest Big Cass, który mówi o SummerSlam. Fani buczą na niego oraz chantują “ssiesz”. Cass wspomina o niedzielnym pojedynku z Big Showem. Według niego Show potrzebuje Enzo, aby go pokonać. Jednakże Enzo będzie zamknięty w klatce, więc Show przegra. Na SummerSlam udowodni całej szatni, że jest najlepszym dużym facetem w WWE. Nagle przerywa mu Enzo i Show, którzy nagle zostają zaatakowani przez Andersona i Gallowsa. Segment został zakończony widokiem trójki heeli atakujących Big Showa.

... all that matters is when he talks.... and Cass, Anderson & Gallows brutalize the hand of The World's Largest Athlete.

WWE Cruiserweight Title match
Akira Tozawa def. Neville
NOWY MISTRZ CRUISERWEIGHT: AKIRA TOZAWA

WWE Photo

Trener poinformował Showa, że jego ręka jest złamana. Enzo przeprasza go i chce zapomnieć o SummerSlam. Big Show jednak nie myśli o straceniu SummerSlam.

Mickie James i Emma są na backstage’u. Emma nie jest zadowola, gdy patrzy na social media ze względu, iż wszyscy piszą o Sashy, a nikt o jej #GiveEmmaAChance. Mickie przekuje ją, aby przestała narzekać na social media i wygrała z nią walkę.

Singles match
Bray Wyatt def. Finn Balor
Po walce Wyatt przynosi na ring wiaderko z czymś czerwonym. Bray wylewa “krew” na Balora i śmieje się w narożniku.

WWE Photo

Singles match
Mickie James def. Emma

WWE Photo

Finn Balor na backstage’u powiedział, że na SummerSlam przywróci swoje demony. Czyżby Demon Balor wrócił na SummerSlam?

Singles match
Jason Jordan def. The Miz via DQ
Po walce bracia Hardys oczyścili ring z The Miztourage.

WWE Photo

Tag Team match
The Hardys & Jason Jordan def. The Miztourage

WWE Photo

Komentatorzy potwierdzili walkę Demon Balor vs. Bray Wyatt na SummerSlam.

W ringu jest Kurt Angle, który zapowiedział Brocka Lesnara. Do ringu przybył WWE Universal Champion Brock Lesnar i jego adwokat Paul Heyman. Paul mówi, że walka Fatal 4 Way to walka w więzieniu, a w dodatku Lesnar jest w złym nastroju. Potem przypomina, że potencjalna porażka sprawi, że Brock odejdzie z WWE do UFC. Heyman przedstawia scenariusze możliwe na SummerSlam …. on nie przewiduje, on spoileruje. Nagle przerywa mu Samoa Joe, który przypomina, iż nie boi się Lesnara, a na SummerSlam przyjdzie po mistrzostwo. Przerywa mu Braun Strowman i mówi, że to on będzie ostatnim człowiekiem na nogach. Joe przypomina jednak, że gdyby nie on to przegrałby tę walkę. Pojawia się i Roman Reigns, który od razu wykonuje Spear na Joe. Braun wykonuje na nim Powerslam. W ringu jest Lesnar i Braun oraz ochrona, która otaczała ring. Oboje jednak poradzili sobie z ochroną, więc Kurt zawołał po zawodników z RAW. Brock jednak wyrwał się i zaatakował Brauna. Potem to Strowman wyrwał się i zaatakował mistrza Universal. Widokiem w końcu powstrzymanego Lesnara i Strowmana kończymy RAW.

Paul Heyman and Universal Champion Brock Lesnar hit the squared circle...WWE Photo... and takes down Joe with a thunderous Spear!WWE Photo

——————————————————–
Zdjęcia: WWE.com