Według Bryana Alvareza z Wrestling Observer Dolph Ziggler niedługo może powrócić “odnowiony” i dlatego też federacja obecnie trzyma go z dala od telewizji.

Według Wrestling Observer WWE planuje walkę MMA Horsewomen vs. WWE Horsewomen po zakończeniu The Mae Young Classic. Jednak pojedynek prawdopodobnie szykowany jest dopiero na Survivor Series lub WrestleManię.

Chris Jericho wspomniał w swoim podcaście, że udał się na SmackDown, aby zrobić podcast z Breezango oraz nagrać materiał do Southpaw Regional Wrestling i przy okazji został poproszony o jednorazowy pojedynek na niebieskiej gali.

Wkrótce Sheamus uda się na nagrania do filmu “Buddy Games”, więc możliwe, że mistrzostwa RAW Tag Team zmienią właścicieli.

Powrót Scotta Dawsona przewidywany jest dopiero na grudzień.

Według PWInsider WWE zamierza robić dwa osobne Superstar Shake-Ups zamiast corocznego draftu.

WWE uruchomiło WWE Network w Chinach.

DX obchodziło ostatnio 20-lecie założenia. • Kacper

  Czyli może jednak szykują coś większego dla Dolpha. Ja tam jestem zadowolony z takiego czegoś.

 • Horsewomens vs. Horsewomens na papierze brzmi genialnie. Pojawia się tylko jeden problem. Tą walkę ktoś będzie musiał wygrać, a ktoś przegrać. mam beznadziejne wrażenie, że Charlotte, Becky, Sasha i Bayley mogą zostać oklepane co by było bardzo niefajne (zapewne poszedłby tam jakiś heel turn). Ja bym proponował, by dobrać je w pary, panie z UFC niech wygrają singlowe pojedynki, natomiast mecz tagowy (najlepiej na Survivor Series) niech wygrają wrestlerki kończąc rywalizację.

  NAGRYWAJĄ SOUTHPAW. YAY.

  A więc chyba Dean i Seth przejmą tytuły. Z kontuzjowanymi Revival nie widzę kompletnie z kim mieliby feudować. Przyprowadzać Kassiusa Ohno i parować go z Cesaro pod nieobecność Sheamo

  • Kamil10

   Może planują, aby AoP stracili pasy na rzecz Sanity oraz ich debiut w MR? Wtedy mieliby wiarygodnych przeciwników, tylko wtedy prawdopodobnie musieliby stracić pasy.
   Druga opcja to Shake up i np. Usosi przejdą na Raw.

   • Z tego co słyszałem, to jest bardzo prawdopodobne że Usos przejdą na RAW

    • PM Rock

     Szczerze to głupie. RAW potrzebuje Face Teamu, a nie kolejnego Heel Tamu. Breezango według mnie bardziej by pasowało na RAW.

     • Kamil10

      The Revival aktualnie nie mogą walczyć, Sheamus ma kręcić film, więc heelowy team jaki zostanie to The Club, a wydaje mi się, że mogą oni przejść na SD. Więc nie uważam żeby to było takie głupie 🙂

 • The Icon
 • PM Rock

  Jeśli w tych Shake Up’ach nie będą zmieniać połowy rosteru tylko jakieś delikatne zmiany będą to ja jestem na tak bo to zawsze ciekawa sprawa taki Shake-Up, jeśli co pół roku będą zmieniać tylko nie wiele to jest praktycznie tak samo jakby robili co roku Draft, więc według mnie to chyba nawet jest lepiej jak będzie częściej.

 • Fan F1

  Oby Ziggler wrócił na szczyt marzy mi się jego title run z głównym pasem