WWE Tuesday Night SmackDown #938 – 08.08.2017
Air Canada Centre – Toronto, Kanada

Gale komentują: John Bradshaw Layfield, Byron Saxton, Tom Phillips

Wtorkowe SmackDown otwiera John Cena, który mówi o walce z Nakamurą w zeszłym tygodniu. Przez chwile nie wiedział, dlaczego fani dopingują Shinsuke, ale odkrył to, gdy ten uderzył go bardzo, bardzo mocno. Nagle przerywa mu Baron Corbin (z nowym theme songiem), który chce, aby John się zamknął. Baron jest tak zmęczony słuchaniem o uścisku Ceny i Nakamury. Przypomina on, że posiada walizkę Money in the Bank, więc jeżeli Cena szuka kogoś z szacunkiem, to powinien szukać go, a nie Nakamury. Baron nazywa się przyszłością, ale Cena tak nie myśli. John zaprasza Corbina na ring, ale Mr. Money in the Bank przypomina sobie, że po co skoro ma walizkę. Cena nie ma nic, czego on potrzebuje. Nagle na stage’u pojawia się Generalny Menadżer SmackDown Daniel Bryan, który ustalił walkę Cena vs. Corbin na SummerSlam.

SmackDown LIVE General Manager Daniel Bryan hits the scene and announces that Cena will take on Corbin at SummerSlam!

Tag Team match
The Usos def. Tye Dillinger & Sami Zayn
Po walce Usosi w stylu New Day mówią, że na SummerSlam zostaną nowymi mistrzami Tag Team. Na stage’u pojawia się Big E, a nagle od tyłu braci Usos atakuje Xavier Woods i Kofi Kingston. Big E dołącza do nich, a w międzyczasie Woods przynosi krzesełka. Ostatecznie Jey uratował Jimmy’ego od chairshota.

WWE PhotoWWE Photo

The Singh Brothers nie są obecni dzisiaj na SmackDown z powodu kontuzji.

Renee Young jest na backstage’u z Randym Ortonem. Orton twierdzi, że Rusev był w niewłaściwym miejscu w zeszłym tygodniu. Jednak będzie musiał on poczekać na SummerSlam, bo dzisiaj ma zamiar pokonać Jindera Mahala.

The Fashion Peaks, gdzie Tyler Breeze przesłuchuje The Ascension. Nagle pojawił się Fandango, który mówi, że został zabrany przez kosmitów. Fandango dodaje, iż kosmici dali mu możliwość przewidywania przyszłości i osoba, która teraz wejdzie do pokoju, zabiła konia Tully’ego … do pokoju wchodzi WWE Hall of Famer Arn Anderson, który przyznaje się, że zniszczył Tully’ego … Tully’ego Blanchard’a z The Four Horsemen.

Singles match
Charlotte Flair def. Lana

W drodze na ring jest Komisarz SmackDown Shane McMahon, który mówi o tym, jak w zeszłym tygodniu został wybrany przez Daniela Bryana jako sędzia specjalny. Następnie Shane zaprasza na ring Owensa i AJ Stylesa. O’Mac przypomina, iż Owens nie wierzy, że może być on sprawiedliwym sędzią. Kevin przerywa i mówi, że wcześniej doszło już do wyrolowania Kanadyjczyka (Montreal Screwjob). Owens dodaje, mówiąc, że WWE Hall of Famer Bret Hart zasługiwał na bycie wyrolowanym, ale on już nie. Następnie KO przypomina, że kilka miesięcy temu AJ zaatakował Shane’a i oboje stoczyli walkę na WrestleManii 33. Styles przyznaje, że nie był szczęśliwy, gdy Bryan sprawił, że Shane będzie sędzią specjalnym. Potem dodaje, że jeżeli Shane będzie chciał go wyrolować, to przypomni fizycznie Shane’owi WrestleManię 33. Owens pokazuje nam scenariusz, jaki może się odbyć na SummerSlam w postaci wideo z walki Steve’a Austina z Mankindem na Survivor Series 1998, gdzie Shane przerwał pin przy 2, gdy był sędzią. Kevin dodał, że z takich scen z historii McMahona można by zrobić kolekcję na WWE Network. Shane odnosi się do tego, mówiąc, że nie przepada ani za Kevinem, jak i AJ’em, więc nie ma powodu, aby się angażować w ten sposób. Styles wyzywa Owensa do walki … już dzisiaj na SmackDown LIVE! Kevin odpowiada, że bardzo chętnie, ale wolałby wygrać mistrzostwo Stanów Zjednoczonych w Stanach Zjednoczonych, w miejscu, które ma znaczenie. Nagle Owens kłóci się z AJ’em i atakuje go. AJ wstaje, wykonuje pele kick, ale jednak trafia w Shane’a. Owens ucieka z ringu i śmieje się z tego, co przed chwilą stało się w ringu.

Styles attempts to hit Owens with a Pele kick but instead drills Shane in the face!

Na backstage’u Tamina chce, aby Lana pomogła jej zdobyć title match.

Singles match
Carmella def. Naomi
Podczas walki pojawił się James Ellsworth, który pomógł Carmelli w zwycięstwie (jego zawieszenie minęło 4 sierpnia).

WWE Photo

Na backstage’u Natalya ostrzegła Carmellę i Jamesa Ellswortha, aby trzymali się z dala od SummerSlam.

Wywiad z Shinsuke Nakamurą, który mówi o tym, jak przyszedł tutaj, aby walczyć z najlepszymi, zaczynając od NXT. Następnie Nakamura mówi o pokonaniu Johna Ceny, a na SummerSlam zrobi to samo z Jinderem Mahalem.

Grudge match
Randy Orton def. Jinder Mahal
Gdy Randy Orton był na stage’u na samym końcu show, nagle otrzymał superkick od Ruseva.

... but The Apex Predator reverses the move into a head-ringing RKO outta nowhere!The Bulgarian Brute stands tall as SmackDown LIVE concludes.

——————————————————–
Zdjęcia: WWE.com