WWE Monday Night RAW #1263 – 07.08.2017
Air Canada Centre – Toronto, Ontario

Gale komentują: Michael Cole, Corey Graves, Booker T

Show rozpoczyna mistrz Interkontynentalny The Miz, który jest w ringu z Maryse, Curtisem Axelem i Bo Dallasem. Miz wzywa Jasona Jordana, gdyż jest zmęczony tym, jak ten zlekceważył go na jego show. Zamiast Jordana pojawia się Generalny Menadżer RAW Kurt Angle. Kurt mówi, że jego syn nie będzie gościem w MizTV, ale ma zaplanowaną walkę na dzisiaj z Curtisem Axelem … jednakże jest ktoś, kto będzie gościem Miza … jest to WWE Universal Champion Brock Lesnar! Miz przerywa Heymanowi i mówi, że to jego show. Miz prowokuje Lesnara, mówiąc, że ten opuści SummerSlam bez mistrzostwa Universal. Heyman pyta Miza, czy on i Maryse lubą odgrywać rolę. Potem używa tego do porównania Axela, Dallasa i Miza do Romana Reignsa, Samoa Joe i Brauna Strowmana. Nagle Lesnar dał próbkę SummerSlam i zaatakował The Miztourage, a na koniec wykonał F5 na Mizie, Curtisie i Bo.

"When my hand goes up, your mouth goes shut!" Miz says to Paul Heyman.

Singles Match
Sheamus (w/Cesaro) def. Seth Rollins
Po walce Seth zaatakował mistrzów Tag Team RAW, ale zaraz potem został przez nich zniszczony. Fani chantowali dla Deana, ale ten się nie pojawił.

WWE Photo

Rollins jest na backstage’u i podchodzi do niego Dean Ambrose. Dean mówi, iż informował Setha, aby tego nie robił ponownie, a teraz to on wychodzi na frajera. Seth odpowiada mu, że on jest frajerem. Minęło już 3 lata od tego, co wtedy zrobił i po prostu chce wiedzieć, co musi zrobić, aby udowodnić Ambrose’owi, że nie jest tym samym facetem. Dean ma dzisiaj walkę z Cesaro.

Singles Match
Jason Jordan def. Jean-Pierre Goulet
Przed walką dowiedzieliśmy się, że Curtis nie jest w stanie walczyć. Zamiast niego wystąpi Jean-Pierre Goulet.

W ringu jest Bayley oraz Charly Caruso, która poinformowała, iż Bayley jest wycofana z karty SummerSlam po tym, jak nabawiła się kontuzji w walce z Nią Jax na RAW. Bayley mówi, że nie mogła doczekać się walki z Alexą Bliss. Zawodniczka podziękowała fanom za wsparcie na twitterze. Charly przypomniała, że dzisiaj odbędą się dwa Triple Threat matche i zapytała się jej, kto zasługuje na miano nowej pretendentki do mistrzostwa Kobiet RAW. Odpowiedź Bayley mogła być tylko jedna – Sasha Banks.

Triple Threat Match
Sasha Banks def. Alicia Fox, Emma

Braun Strowman jest na backstage’u z Renee Young. Strowman mówi, że Reigns to tylko szczeniak, a jego podwórko jest placem Brauna. Na SummerSlam to on zostanie nowym mistrzem WWE Universal, a dzisiaj będzie jedynym potworem.

Tag Team Match
The Club (Karl Anderson & Luke Gallows) def. Enzo Amore & The Big Show
Przed walką Enzo i Big Show mówili o szacunku, którego Cass musi się nauczyć. Przerywa im The Club, który wyzywa ich do walki. Enzo zgadza się na walkę i porównuje Andersona & Gallowsa do „Doktora Zło” i „Mini Ja”. Po walce Cass zaatakował Enzo i Showa. W pewnym momencie Show wykonał KO Punch i chantował „how you doin?!”.

WWE Photo

W ringu stoi Finn Balor, który wspomina o tym, co działo się tydzień temu. Balor mówi, że dawno temu nauczył się, aby wstawać i kopnąć strach, zanim ten uderzy. Niezależnie od tego, czy będzie to SummerSlam, czy też dzisiejsza noc. Bray pojawia się pośrodku ringu i rozpoczyna się walką między nim, a Finnem. Nagle Wyatt znika i pojawia się na telebimie, następnie mówi, że następnym razem Balor stoczy się z nieba.

Non Title Match
Dean Ambrose def. Cesaro (w/Sheamus)
Po walce Sheamus i Cesaro zaatakowali Ambrose’a, ale na pomoc przybiegł Seth Rollins. Po wyczyszczeniu ringu z mistrzów Tag Team RAW Dean wstał i wyciągnął rękę do Setha, ale ten opuścił ring.

WWE Photo

Na backstage’u jest Titus O’Neil, Apollo Crews oraz Akira Tozawa. Nagle podchodzi do nich Neville, który mówi, że to ryzykowne umieszczać Tozawe w walce z mężczyzną, który nie ma nic do stracenia.

Singles Match
Akira Tozawa def. Ariya Daivari

Reigns jest przekonany o dzisiejszym swoim zwycięstwie, a na SummerSlam nie będzie inaczej.

Triple Threat Match
Nia Jax def. Dana Brooke & Mickie James

Rich Swann zmierzy się z TJP na 205 Live.

Goldust poinformował nas, że nie może doczekać się podzielenia swoim wielkim arcydziełem. Złoty Wiek powraca.

Kurt Angle ustalił na backstage’u, że Cass zmierzy się z Big Showem na SummerSlam, a Enzo zostanie zawieszony nad ringiem w klatce na rekina.

Last Man Standing Match
Braun Strowman def. Roman Reigns
Podczas walki pojawił się Samoa Joe, który wykonał Coquina Clutch na Reignsie. Fani zaczęli chantować „thank you Joe”, Strowman wstał przy 9 countach i wygrał walkę.

Suddenly, Samoa Joe emerges from the crowd and locks Roman Reigns in the Coquina Clutch!... and The Monster Among Men stands tall as Raw concludes.

——————————————————–
Zdjęcia: WWE.com