WWE starannie pracuje, aby końcówka Fatal 4-Way matchu o mistrzostwo Universal była ona dobrze wykonana. Podobno kontrakt Lesnara daje mu dostęp do walki z dużym wyprzedzeniem. Wielu oczekuje na kursy bukmacherów w ostatni dzień przed galą PPV. Według Wrestling Observer Lesnar i Heyman zostaną w federacji przynajmniej do kwietnia 2018 roku.

Podobno WWE szykuje duże wejście dla Shinsuke Nakamury podczas SummerSlam, łącznie z powrotem skrzypka Lee England’a Jr, który wykonywał “Rising Sun” na TakeOver: Brooklyn II.

?Taboo Tuesday? może wrócić jako specjalna edycja SmackDown.

Ostatnio pojawiły się informacje, iż Baron Corbin miałby otrzymać nowy theme song. Wiadomość tą prawdopodobnie potwierdza live event w Ottawie, gdzie Corbin wszedł do ringu przy takim utworze – https://www.youtube.com/watch?v=KvkZlnZTG0Y

Do nieoczekiwanego zwrotu akcji doszło na live evencie w Montrealu, gdzie Sami Zayn i Kevin Owens współpracowali przeciwko Singh Brothers i Jinderowi Mahalowi.

Rywalem Jasona Jordana na RAW był Izraelski zawodnik Tomer Shalom, który pracował przez kilka lat na Kanadyjskiej scenie indie.

Oryginalnym planem na kick-off SummerSlam był pojedynek The Hardys Boyz z The Revival, ale po kontuzji Scotta Dawsona bracia Hardys prawdopodobnie zmierzą się z The Clubem.

Zwyciężczyni Tough Enough Sara Lee powróciła do treningów po urodzeniu dziecka.

Dzisiejsze RAW oglądało 3,240 milionów widzów, jest to wzrost w porównaniu do zeszłego tygodnia o 2,4%.