Jeśli Brock Lesanr zdecyduje się na opuszczenie WWE, to nastąpi to prawdopodobnie dopiero jednak w 2018. Brock po powrocie do UFC miałby się zmierzyć z Jonem Jonsem, jednak jak przypomina Dave Meltzer, Brock rok temu został zawieszony przez USADA, co prawda mógłby już powrócić do oktagonu w styczniu, ale jednak Meltzer twierdzi, że WWE będzie chciało skorzystać z usług “Bestii” do końca kontraktu tzn. do WM34.

Jeszcze co do Brocka Lesnara to Paul Heyman bardzo chce, by tytuł na SSlam wygrał Joe, żeby Lesnar mógł już zacząć treningi do UFC.

Bayley została kontuzjowana na ostatnim RAW. Zawodniczka nabawiła się kontuzji ramienia. Bayley oczywiście nie wystąpi na SSlam, a na gali najprawdopodobniej zastąpi ją Sasha Banks.

Brie Bella na Comic-Con poinformowała, że rozpoczęła swoje przygotowania do powrotu na ring.

Wrestling Observer donosi, że zakończenie walki Cena vs Nakamura zostało zmienione. Oryginalnie do walki miał się wmieszać Corbin, który zaatakował Japończyka już po zejściu z anteny. Jednak WWE zrezygnowało z tych planów i Nakamura wygrał walkę z Johnem w czysty sposób. Co ciekawe na stronie internetowej WWE, napisane jest o ingerencji Corbina w walkę, co wskazuje, że ta była planowana a decyzja o zmianie planów zapadła w ostatniej chwili.

Bracia Hardys prawdopodobnie nie będą już starać się o prawa do gimmicku Broken, gdyż zaczynają tworzyć nowy gimmick o nazwie “Woken Wisdom” (Przebudzona mądrość). Teraz będzie Woken Matt, a zamiast słowa “Delete” będzie “Erase”.

Podobno na SSlam odbędzie sięwalka pomiędzy trzema Tag Team’ami – Hardys vs Revival vs Club o miano pretendentów. Mówi się także, że Sheamus i Cesaro na największej gali lata obronią tytuły, a po walce dojdzie do pojednania Dean’a z Sethem.

Enzo Amore najprawdopodobniej pożegna się wkrótce z RAW. Dwiema najprawdopodobniejszymi opcjami są 205Live i NXT, byle jak najdalej z oczu Vince’a McMahona.

Paige ujawniła w Busted Open, że wkrótce powróci do WWE. Obecnie Paige nie podała dokładnej daty, ponieważ czeka na wiadomość od jej lekarza.

WWE zwolniło zawodnika NXT HoHo Luna. Zawodnik poinformował, że poprosił o zwolnienie, gdyż chce wrócić do swojego rodzinnego miasta, aby zająć się chorą matką.

Bardzo mała różnica w kursach bukmacherów, jeśli chodzi o typy zwycięzcy walki o pas WWE. Jinder Mahal kurs + 195, a Nakamura + 215, Cena +230, natomiast bardzo mały kurs na cash-in + 435.

WWE doszło do porozumienia z Evą Marie w sprawie zakończenia kontraktu. Eva podziękowała federacji oraz fanom za 4 lata.

RAW w tym tygodniu śr. oglądało 3,163,000 widzów, co jest wzrostem w porównaniu z poprzednim tygodniem – 3,067,000.
SmackDown natomiast oglądało śr. 2,569,000 widzów co jest także lekkim progresem względem poprzedniego tygodnia – 2,535,000.

Dopóki mistrzem WWE będzie Jinder Mahal, raczej nie ma co liczyć na wykorzystanie kontraktu Money in the Bank Barona Corbina. WWE czeka z cash-inem, aż Mahal straci tytuł na rzecz Nakamury lub innego face’a, taka zmiana mistrza otworzy drogę do zrealizowania kontraktu. • Gaduła

  Woken? Serio?

  • Kamil10

   To i tak pewnie będzie kopia Broken, tylko że pod inną nazwą, może coś ciekawego wykombinują. Ale mimo wszystko fani i tak z tyłu głowy będą mieli gimmick Broken i będą krzyczeli Delete! .

   • Gaduła

    No ja nie jestem co do tego przekonany, do tego GFW powinno im oddać prawa, w końcu to Matt gimmick ten stworzył

    • Kamil10

     Jak dalej będą robić to samo pod inną nazwą, to się chyba nikt nie przyczepi.

     • lonzo

      Witam wszystkich i mam pytanko.Gdzie moge zobaczyc starsze gale z lat 1995-2010 Tu nie ma wszystkich.

     • neon

      wpisz np. Royal Rumble 2007 dailymotion.
      Tak samo z innymi galami.

     • Seba

      Stare SummerSlam i Wrestlemanie mozesz pobrac na the pirate bay

    • IncarnatioNN

     Nie myślał wtedy bo jeśli się nie myślę mógł zastrzec to jako swój znak towarowy 😀 ( turpat halo )

     Ale no niestety

  • crafciak31

   Zawsze lepsze to niż nic.

 • Kurczę, szkoda że nie można wybrać Joe znów na wrestlera miesiąca. Na GBOF świetnie się pokazał, ale według mnie jego promo na RAW było czymś zupełnie innym i z lipca to właśnie to promo zapamiętam najlepiej:

  • Kamil10

   You look at me when i’m talking to you 🙂 Coś pięknego

   • Heyman który mówi Joe, że ten nigdy już nie dostanie szansy na tytuł Lesnara, po czym Joe mówi, że Heyman chroni Lesnara przed nim. INSTANT CREDIBILTY

    • Kamil10

     Max mi się podoba w promach Joe ta złość, która z niego kipi, ostatnio to często pokazywał, plus te jego riposty, jak ta, którą wymieniłeś.

  • Z drugiej strony szkoda, że nie ma też Breezango jako kandydatów na wrestlera miesiąca. Ich Fashion Files ostatnio przechodzą same siebie

   • Kamil10

    Szczerze, to troszkę średni ci kandydaci. Nie ma Breezango, Braci Uso, żadnego TT, a na pewno znaleźli by się lepsi kandydaci od np. Bayley, solowi także.

    • Tak, ale w przypadku wyboru wrestlera miesiąca to bardziej jednak chyba patrzy się na osiągnięcia, a nie na to jak ktoś się prezentował

     • Kamil10

      Poniekąd jest to minus. Tak to pewnie byłby Joe, głosowałbym na niego jak nic 😀

     • Breezango – brak poważnej walki Tag Team
      Samoa Joe – porażka na Great Balls of Fire
      The Usos – utrata pasów mistrzowskich na Battleground

      Miałem dodać Lesnara, ale, prawdę mówiąc, jakoś o nim zapomniałem. Według mnie AJ najlepiej sprawdził się w tym miesiącu.

     • neon

      Z The Usos i Breezango wszystko w porządku, ale jeżeli Joe nie znalazł się w nominacjach z powodu przegranej na GBOF to tym samym sposobem myślenia nie powinno być tam Romana.

     • Prawdę mówiąc Roman odpokutował porażkę wydarzeniem po walce 😛

     • neon

      I jeszcze sobie przypomniałem o jego zwycięstwie w Triple Threat Matchu na RAW.

 • Radzio Radiksen

  To Enzo podpadł czymś Vincowi ?

 • Paweł Rabczuk

  Jestem pewien Romek wygrywa pas i Dean z Sethem mistrzowie tag team

 • Jacek

  Pewni obejrzę nadchodzący Summerslam. WWE ostatnio miewa dobre pomysły i obiecujące walki, ale nie zawsze te próby są dobrze realizowane. Mam nadzieje, że Shinsuke zdobędzie pas i jakoś w końcu dojdze do walki Nakamura vs Styles na Wrestlemanii. Jon Jones wyzywa Brocka na pojedynek a ten już skacze na tę okazję i chce znowu do UFC?

 • Tomasz Skoppek

  “Dopóki mistrzem WWE będzie Jinder Mahal, raczej nie ma co liczyć na wykorzystanie kontraktu Money in the Bank Barona Corbina” przeciez juz wykorzystal walizke