Jeśli Brock Lesanr zdecyduje się na opuszczenie WWE, to nastąpi to prawdopodobnie dopiero jednak w 2018. Brock po powrocie do UFC miałby się zmierzyć z Jonem Jonsem, jednak jak przypomina Dave Meltzer, Brock rok temu został zawieszony przez USADA, co prawda mógłby już powrócić do oktagonu w styczniu, ale jednak Meltzer twierdzi, że WWE będzie chciało skorzystać z usług “Bestii” do końca kontraktu tzn. do WM34.

Jeszcze co do Brocka Lesnara to Paul Heyman bardzo chce, by tytuł na SSlam wygrał Joe, żeby Lesnar mógł już zacząć treningi do UFC.

Bayley została kontuzjowana na ostatnim RAW. Zawodniczka nabawiła się kontuzji ramienia. Bayley oczywiście nie wystąpi na SSlam, a na gali najprawdopodobniej zastąpi ją Sasha Banks.

Brie Bella na Comic-Con poinformowała, że rozpoczęła swoje przygotowania do powrotu na ring.

Wrestling Observer donosi, że zakończenie walki Cena vs Nakamura zostało zmienione. Oryginalnie do walki miał się wmieszać Corbin, który zaatakował Japończyka już po zejściu z anteny. Jednak WWE zrezygnowało z tych planów i Nakamura wygrał walkę z Johnem w czysty sposób. Co ciekawe na stronie internetowej WWE, napisane jest o ingerencji Corbina w walkę, co wskazuje, że ta była planowana a decyzja o zmianie planów zapadła w ostatniej chwili.

Bracia Hardys prawdopodobnie nie będą już starać się o prawa do gimmicku Broken, gdyż zaczynają tworzyć nowy gimmick o nazwie “Woken Wisdom” (Przebudzona mądrość). Teraz będzie Woken Matt, a zamiast słowa “Delete” będzie “Erase”.

Podobno na SSlam odbędzie sięwalka pomiędzy trzema Tag Team’ami – Hardys vs Revival vs Club o miano pretendentów. Mówi się także, że Sheamus i Cesaro na największej gali lata obronią tytuły, a po walce dojdzie do pojednania Dean’a z Sethem.

Enzo Amore najprawdopodobniej pożegna się wkrótce z RAW. Dwiema najprawdopodobniejszymi opcjami są 205Live i NXT, byle jak najdalej z oczu Vince’a McMahona.

Paige ujawniła w Busted Open, że wkrótce powróci do WWE. Obecnie Paige nie podała dokładnej daty, ponieważ czeka na wiadomość od jej lekarza.

WWE zwolniło zawodnika NXT HoHo Luna. Zawodnik poinformował, że poprosił o zwolnienie, gdyż chce wrócić do swojego rodzinnego miasta, aby zająć się chorą matką.

Bardzo mała różnica w kursach bukmacherów, jeśli chodzi o typy zwycięzcy walki o pas WWE. Jinder Mahal kurs + 195, a Nakamura + 215, Cena +230, natomiast bardzo mały kurs na cash-in + 435.

WWE doszło do porozumienia z Evą Marie w sprawie zakończenia kontraktu. Eva podziękowała federacji oraz fanom za 4 lata.

RAW w tym tygodniu śr. oglądało 3,163,000 widzów, co jest wzrostem w porównaniu z poprzednim tygodniem – 3,067,000.
SmackDown natomiast oglądało śr. 2,569,000 widzów co jest także lekkim progresem względem poprzedniego tygodnia – 2,535,000.

Dopóki mistrzem WWE będzie Jinder Mahal, raczej nie ma co liczyć na wykorzystanie kontraktu Money in the Bank Barona Corbina. WWE czeka z cash-inem, aż Mahal straci tytuł na rzecz Nakamury lub innego face’a, taka zmiana mistrza otworzy drogę do zrealizowania kontraktu.