WWE Monday Night RAW #1262 – 31.07.2017
PPG Paints Arena – Pittsburgh, Pensylwania

Gale komentują: Michael Cole, Corey Graves, Booker T

Dzisiaj i jutro wyjątkowo pojawią się skrócone wyniki tygodniówek.

Show rozpoczął Kurt Angle, który ogłosił walkę Big Showa z Big Cassem oraz zareklamował MizTV z udziałem jego syna Jasona Jordana. Angle następnie przypomniał, że dzisiejszego dnia mina 21 lat od momentu, gdy wygrał złoty medal. Nagle przerwał mu Paul Heyman wraz z Lesnarem, który jest zły za Fatal 4 Way na SummerSlam. Heyman ogłosił, że jeżeli Lesnar straci pas mistrzowski na SummerSlam, to odejdzie z federacji! … a Paul razem z nim. Jednakże prawda jest taka, że po walce na PPV Lesnar zostanie ogłoszony wciąż panującym mistrzem Universal.

Tag Team match
The Hardys def. Luke Gallows & Karl Anderson
Po walce The Revival zaatakowało Hardysów na rampie. Do walki wtrącili się także Gallows i Anderson. Brawl zwyciężyli face’owie.

Na backstage’u Ambrose powiedział, że drugi raz nie da się wyrolować Rollinsowi.

Six-man Tag Team match
Akira Tozawa, Cedric Alexander & Rich Swann def. Tony Nese, TJP & Ariya Daivari

MizTV, gdzie gościem był Jason Jordan, który pojawił się z nowym theme songiem. Miz zaoferował miejsce Jordanowi w Miztourage, ale Jordan odmówił, gdyż nie chce specjalnego traktowania ze względu, iż jest synem Kurta Angle’a. Miz wtedy zmienił swój ton i zaczął obrażać Jordana oraz Angle’a. Jason nie wytrzymał i powiedział, że jeżeli jeszcze raz obrazi jego ojca, to pożałuje tego. Miz probował zaatakować z zaskoczenia Jordana, ale ten skontrował i wykonał Suplex w Axela oraz Dallasa.

Singles match
Seth Rollins def. Sheamus
Po walce mistrzowie Tag Team RAW dalej atakowali Rollinsa, a na pomoc przybiegł Dean Ambrose, który został zneutralizowany. Na koniec Sheamus wykonał Brogue Kick.

Promo Braya Wyatta na temat Finna Blora. Nagle rozbrzmiała muzyka Balora, który nieoczekiwanie pojawił się w ringu z wyciągniętymi rękami. Wyatt śmieje się i zbliża do Finna, ale ten wykonuje kopniak i następnie dropkick wyrzucając Wyatta przez barykadę.

Triple Threat Match
Roman Reigns def. Samoa Joe, Braun Strowman

The Big Dog plants Joe with a ring-shaking Spear...

Singles match
Elias def. Kalisto

Ambrose dalej nie wierzy w intencje Rollinsa.

Singles match
Bayley def Nia Jax via Count-Out

Singles match
Big Cass def. Big Show via DQ
Cass został zaatakowany przez Enzo. Po walce Cass skontrował ataki od Amore i wykonał Big Boot. Chwilę później Big Show znokautował Cassa i widokiem zszokowanego Enzo kończymy RAW.

——————————————————–
Zdjęcia: WWE.com