Na stronie WWE Elias Samson jest teraz nazywany “Elias”. Prawdopodobnie oznacza to, że jego oficjalne imię zostało skrócone. Dołącza w ten sposób do “Alexandra” Ruseva, “Adriana” Neville’a czy też “Antonio” Cesaro.

Jeżeli Kurt Angle ma powrócić do ringu, to jego pierwszym rywalem prawdopodobnie będzie The Miz, a osią feudu ma się stać danie Jasonowi title shota na pas IC.

Triple H jest podobno niezadowolony z zachowania Deana Ambrose’a i Setha Rollinsa na ostatnim RAW. Przyczyną zdenerwowania się Huntera był przytulenie się byłych członków Shield. Cała obecna rywalizacja miała doprowadzić do markowego “fist-bumpu”, a oficjele uważają, że przytulenie trochę umniejszy temu wydarzeniu.

Na wczorajszym live evencie WWE ogłosiło PPV Hell in a Cell, które odbędzie się 8 października w Detroit w Little Caesars Arena. Event będzie ekskluzywny dla SmackDown.

WWE Hall of Famer Jim Ross w Sam Roberts Wrestling Podcast ujawnił, że w jego kontrakcie ma ustalone 40 dat na rok na występny dla federacji.

Drew McIntyre chce wyjść do swojego starego theme songu “Broken Dreams” na gali NXT:TakeOver Brooklyn III, gdzie zmierzy się z Bobby Roode’m o NXT Championship.

Niedługo może dojść do powrotu Darrena Younga.

WWE zarezerwowało ostatnio nazwę :”Tabboo Tuesday”. Być może więc dojdzie do powrotu tego PPV.

Curt Hawkins w ostatnim tygodniu przegrał swój setny pojedynek z rzędu.

Nieznana jest przyszłość Samiego Zayna na SSlam, jednak wygląda na to, że Kanadyjczyk miałby dostać spory push po największej imprezie lata. Być może nawet pod koniec roku zostanie jedną z największych gwiazd w federacji.

POWER OF LOVE!