WWE Tuesday Night SmackDown #935 – 18.07.2017
Legacy Arena – Birmingham, Alabama

Gale komentują: John Bradshaw Layfield, Byron Saxton, Tom Phillips

Show rozpoczyna WWE Champion Jinder Mahal oraz The Singh Brothers. Ring otoczony jest strukturą Punjabi Prison. Struktura zostaje opuszczona, a Jinder mówi, że ta kolosalna struktura będzie ostatnim miejscem dziedzictwa Randy’ego Ortona. Singh Brothers wyjaśnił zasady walki – w strukturze są 4 drzwi, każde z nich będzie otwierane przez 60 sekund. Jedynym sposobem na wygranie jest wyjście z ringu. Mahal dodał, że najważniejszą zasadą, jest to, że tutaj nie ma zasad. Fani chantują Randy, a mistrz WWE mówi, iż w tej strukturze go zniszczy, a potem przemawia do swojego ludu, ale nagle przerywa mu theme song Randy’ego Ortona. The Viper nie może uwierzyć, że Jinder chce się zamknąć z nim w tej klatce bez jedynej rzeczy, która zabrała od niego mistrzostwo WWE – The Singh Brothers. Na Battleground nie będzie ucieczki dla Jindera, a Orton nie ma nic do stracenia. Mahal jest 50-tym mistrzem WWE, a popiera go 1,3 mld ludzi, ale co Jinder zrobi, gdy te 1,3 mld ludzi będzie uważało go za hańbę? Randy wspina się na szczyt drugiej klatki i dodaje, że tak będzie wyglądał jego widok, gdy na Battleground odbierze to, co jego, a Mahal będzie patrzył na nowego mistrza WWE!

WWE PhotoWWE Photo

Singles match
Jimmy Uso def. Kofi Kingston

WWE Photo

Shane McMahon jest na backstage’u z Laną, Charlotte Flair, Becky Lynch, Taminą Snuką oraz Natalyą. Charlotte chce walki z Laną, ale dzisiaj to Natalya zmierzy się z nią. Tamina przerywa i mówi, że nikt nie będzie walczył z Laną. Shane utworzył walkę Becky z Charlotte na dzisiejsze show.

Wywiad z Chadem Gable, który mówi, że był zszokowany wiadomością, iż Jason Jordan jest synem Kurta Angle. Gable ma jednak pomysł na nowy początek dla siebie.

Singles match
Mike Kanellis (w/Maria Kanellis) def. Sami Zayn
Mike wykorzystał rozproszenie Samiego i wykonał Samoan Driver.

WWE Photo

W ringu jest John Cena, a wraz z nim amerykańska oraz bułgarska flaga. Jedna z tych flag upadnie na Battleground. Cena wie, że nie jest lubiany przez niektórych fanów, ale jest gotowy na ten pojedynek. John nie pozwoli na porażkę, bo Ameryka jest narodem bojowników, którzy się nie poddają. Rusev obraża Amerykę za każdą szansę, którą dostał od niej. John bierze flagę Ameryki, ale nagle atakuje go od tyłu Rusev, który zapina następnie The Accolade. Cena próbował się podnieść, ale ostatecznie nie dał rady. Na koniec Rusev wziął flagę Bułgarii i celebrował z nią na stage’u.

Na backstage’u jest AJ Styles oraz Shinsuke Nakamura. AJ mówi o Japonii, ale Nakamura jest skoncentrowany na mistrzostwie United States. Shinsuke dodał, że pewnego dnia wyzwie AJ’a do walki.

Singles match
Becky Lynch def. Charlotte Flair
Po walce Charlotte i Lynch podały sobie ręce. Chwilę później pojawiła się Tamina Snuka wraz z Laną. Natalya nagle zaatakowała Becky i Charlotte, a do ataku dołączyła Lana i Tamina. Następnie Natalya nagle zaatakowała Taminę, ale pomogła jej Lana.

WWE PhotoWWE PhotoWWE Photo

Na backstage’u jest Renee Young oraz Naomi. Nagle pojawia się Carmella, która obiecuje, że pewnego dnia wykorzysta walizkę i zdobędzie jej tytuł.

The Fashion X Files z Tylerem Breezem i Fandango. W segmencie pojawia się Aiden English, który trenuje swój głos. Nagle świeci na nich z góry światło, a oni otrzymują paczkę … w której jest głowa ich konia oraz notatka z napisem Battleground.

Tag Team match
Baron Corbin & Kevin Owens def. AJ Styles & Shinsuke Nakamura

... and plants his nemesis with a ring-shaking Pop-up Powerbomb for the win.

——————————————————–
Zdjęcia: WWE.com