WWE Monday Night RAW #1259 – 10.07.2017
Toyota Center – Houston, Texas

Gale komentują: Michael Cole, Corey Graves, Booker T

Show rozpoczyna Big Cass, który pojawia się w ringu z nowym theme songiem. Cass uśmiecha się i pyta „jak się masz?”. Potem dodaje, że nigdy nie czuł się lepiej i przypomina, że pokonał Enzo Amore na Great Balls of Fire. Cass pokazuje wideo, gdzie Enzo potrzebował pomocy, aby dojść do szatni. Big Cass informuje cały roster WWE, że jak ktoś z nim zadrze, to to się z nim stanie. On jest przyszłością WWE i kiedy wygra mistrzostwo Universal, będzie główną atrakcją main eventu WrestleManii, będzie w The Tonight Show oraz każdego dnia będzie reprezentował WWE. Nikt nie jest na jego poziomie, nikt nie jest większy od niego. Nagle przerywa mu Big Show, Cass mówi coś po cichu, a Show odpowiada headbuttem. Po chwili zwarcia i kilku atakach od Showa Cass ucieka z ringu.

WWE Photo

Singles match
Finn Balor def. Elias Samson
Przed walką Samson śpiewał o Balorze i Houston.

W ringu są bracia Hardys. Jeff mówił o ich porażce w ostatniej minucie 30-minutowego Iron Man matchu, inne drużyny myślą o nich, że są „przestarzali”. Pojawiają się chanty „Delete!”. Matt Hardy bierze mikrofon i robi kilka odniesień do „Broken” po czym dodaje, że zaczęli robić magię w WWE Universe. Przerywa im Luke Gallows i Karl Anderson, którzy sugerują, aby usunęli się z ringu i ćwiczyli swoją magię, gdzie indziej. Gallows informuje ich, że to oni są Magicznymi Zabójcami, a ring należy do nich. Matt odpowiada, że żaden z nich nie jest w 100%, są trochę posiniaczeni, a nawet trochę „złamani”, ale jeśli chcą oni walki, to mogą walczyć … już teraz.

Tag Team match
The Club (Luke Gallows & Karl Anderson) def. The Hardys (Jeff & Matt Hardy)
Po walce The Revival zaatakowało braci Hardys.

WWE Photo

W ringu jest mistrz Interkontynentalny The Miz, Maryse, Curtis Axel oraz Bo Dallas. Miz informuje, że nagrodę The Mizzies za najlepsze role drugoplanowe otrzymują Bo i Curtis za rolę w Miztourage. Bo dziękuje Mizowi, że ten zmienił jego karierę. Curtis natomiast dziękuje, że dzięki niemu wygląda jak milion dolarów. Nagrodę dla najbardziej seksownej kobiety otrzymuję Maryse. Ostatnia najważniejsza nagroda dla najbardziej wybitnego wykonawcy i największego człowieka w WWE idzie oczywiście do …. Deana Ambrose’a? Miz zaraz się poprawia i mówi, że to on jest najlepszym mężczyzną w WWE. Przerywa mu Dean Ambrose, który idzie prosto do ringu i atakuje Miza. Axel i Dallas bronią mistrza Interkontynentalnego, ale nagle na pomoc przybiega Seth Rollins, który czyści ring.

Dean na backstage’u mówi, że nie ufa Rollinsowi. Ambrose chce, aby Seth wycofał się z jego spraw, bo pojednanie The Shield nie nastąpi.

Tag Team match
Bayley & Sasha Banks def. Nia Jax & Alexa Bliss

WWE Photo

Nowe Shattered Dreams Production od Goldusta, który mówi o tym, że R-Truth nie stworzył spotlightu. W zeszłym tygodniu próbował zniszczyć jego karierę, ale The Shattered Truth okazało się najlepszym hitem lata. Sequel nadchodzi, tak samo, jak Złoty Wiek.

Trailer pre-orderu WWE 2K18 z WWE Hall of Famerem Kurtem Anglem.

Singles match
Goldust def. R-Truth

WWE Photo

Do ringu przychodzi Generalny Menadżer RAW Kurt Angle, który twierdzi, że Great Balls of Fire okazało się wielkim sukcesem (serio?) i nie może się doczekać kolejnego tego PPV za rok. Jednakże niektóre rzeczy wymknęły się spod kontroli. Braun Strowman odmówił leczenia po wypadku z karetką i nie jest pewien, kiedy Braun wróci. Angle wprowadza mistrza Universal Brocka Lesnara, który do ringu przychodzi z Paulem Heymanem. Otrzymujemy zdjęcia z GBoF, a Kurt przypomina, że Lesnar pokonał go na WrestleManii kilkanaście lat temu i jest pod wrażeniem, jak on się wciąż rozwija. Angle zaprosił ich dzisiaj na RAW, gdyż chciałby oficjalnie zapowiedzieć walkę na SummerSlam. Heyman i Lesnar nie są zainteresowani, ale przerywa im Roman Reigns. Angle przypomina, co Roman zrobił zeszłej nocy. Reigns jednakże odpowiada, że Kurt powinien mu podziękować, bo ten nie wiedział jak poradzić sobie z Strowmanem. Może w ramach podziękowania otrzyma walkę z Lesnarem. Heyman lubi ten pomysł, ale Lesnar wyrywa mu mikrofon i mówi, że Reigns nie zasługuje na to. Nagle przerywa im Samoa Joe, który mówi, że wszyscy są w fantastycznie krainie, ale on przywróci ich do rzeczywistości. Lesnar przypomina mu, że wczoraj skopał jego dupę. Joe wtrąca się i mówi, że Brock nie pokonał go, tak samo, jak Roman Reigns nigdy z nim nie wygrał. Wszystko nabiera ognia i Angle musi rozdzielić Joe oraz Brocka. Samoa przypomina, że Braun pokonał Romana zeszłej nocy, ale Reigns dodaje, pytając, gdzie jest teraz Strowman? Kurt oficjalnie utworzył walkę Joe vs. Reigns na następne RAW, a zwycięzca zmierzy się z Lesnarem na SummerSlam. Jednakże jeżeli dzisiaj dojdzie między nimi do walki, to nie będzie żadnego pojedynku.

Corey Graves oraz Kurt Angle otrzymują kolejnego sms’a. Kurt jest zaniepokojony i mówi, że to może zniszczyć jego karierę, reputację oraz rodzinę. Angle w przyszłym tygodniu będzie musiał ujawnić to i liczy na poparcie fanów.

Tag Team match
Akira Tozawa & Cedric Alexander def. Noam Dar & Neville

WWE Photo

Charly Caruso jest na backstage’u z Sethem Rollinsem. Charly pyta się go czy nie powinien skoncentrować się na walce z Wyattem, zamiast pomagać Deanowi. Seth odpowiedział, że nie pomagał Ambrose’owi, ale chciał zamknąć Miza. Bray nadal jest dla niego oszustem i dzisiaj udowodni, że jest on tylko człowiekiem. Wyatt przerywa i obiecuje, że los Rollinsa jest jego zabawką. Seth spłonie za swoje grzechy.

Singles match
Bray Wyatt def. Seth Rollins
Po walce pojawił się The Miz, Curtis Axel oraz Bo Dallas, cała trójka otoczyła ring. Seth próbował walczyć, ale od razu został pokonany. Nagle z krzesełkiem przybiegł Dean Ambrose, który oczyścił ring.

WWE PhotoWWE PhotoWWE Photo

Na backstage’u Kurt Angle rozmawia z kimś przez telefon. Na następnym RAW zrobią to razem. Hall of Famer jest dumny z tej osoby i ma nadzieje, że poradzą sobie. Cokolwiek się zdarzy, zdarzy się. Na samym końcu Kurt mówi do tej osoby, że ją kocha i RAW się kończy.

——————————————————–
Zdjęcia: WWE.com