WWE Tuesday Night SmackDown #926 – 16.05.2017
SNHU Arena – Manchester, New Hampshire

Gale komentują: John Bradshaw Layfield, Byron Saxton, Tom Phillips

Show rozpoczyna WWE United States Champion Kevin Owens z własną wersją Highlight Reel, wraz z Jeri-Tronem. Owens wita nas w Highlight Reel, ponieważ poprzedni gospodarz nigdy, nigdy więcej nie powróci. Owens krytykuje Jericho i dodaje, że wszystko co zrobił Jericho, zrobi także AJ Stylesowi na Backlash. Kevin chce wprowadzić swojego gościa, ale po francusku. Pojawia się AJ Styles, który obiecuje, że pokona Owensa w niedziele i zabierze mu tytuł. Styles chce walczyć dzisiaj, ale przerywa mu Jinder Mahal wraz z The Singh Brothers. Mahal mówi, że ma być gościem Owensa, a Kevin nazywa AJ’a niegrzecznym Amerykaninem, który wkłada nos, gdzie nie należy. Jinder mówi, że na Backlash pokona Randy’ego Ortona. Potem cytuje on Gandhiego i dodaje, że AJ dzisiaj przegra, tak samo jak Orton na Backlash. AJ odpowiada, mówiąc, że po niedzieli Owens nie będzie mógł biegać, a dzisiaj zajmie się Mahalem.

Flanked by The Singh Brothers, The Maharaja promises to defeat Styles tonight and beat Randy Orton for the WWE Championship at WWE Backlash this Sunday.

Singles match
Jinder Mahal (w/The Singh Brothers) def. AJ Styles

Kolejny epizod „The Fashion Files”.

WWE Champion Randy Orton jest na backstage’u z Renee Young. Orton powiedział, że Jinder myśli, iż ludzie go nie lubią ze względu na jego wygląd, ale prawa jest taka, że Jinder jest po prostu dupkiem.

Singles match
Breezango def. The Colons
Po walce pojawili się bracia Usos, którzy witają Breezango w więzieniu Uso.

W ringu jest Shane McMahon, który mówi o tym, w jaki sposób dywizja kobiet stała się częścią SmackDown. Shane mówi, że w niedziele odbędzie się walka sześciu kobiet. Następnie wprowadza Carmelę, Taminę Snukę i Natalyę, a potem Charlotte Flair, Becky Lynch oraz SmackDown Women’s Champion Naomi. Natalya nazywa swoje rywalki żałosnymi, a na Backlash okaże się, kto jest najlepszy. Komitet Powitalny podpisuje kontrakt. Becky przejmuje mikrofon i mówi, że nie może się doczekać, aż zmierzą się w niedziele. Becky podpisuje kontrakt, a Naomi mówi, że w niedziele każda z nich pozostanie łysa, w tym Ellsworth. Naomi podpsuje kontrakt. Potem mikrofon przejmuje Charlotte, która mówi, iż każdy miał z nią problem, kiedy przeszła na SmackDown, ale w niedziele problemy rozwiążą się. Charlotte podpisuje kontrakt, a Shane oficjalnie stwarza walkę. Nagle Ellsworth podnosi mikrofon i obraża każdą z trzech zawodniczek. Niemal dochodzi do brawlu, ale Shane zatrzymuje je i ustala walkę Carmelli z Naomi.

Singles match
Carmella (w/Ellsworth, Tamina & Natalya) vs. Naomi (w/Charlotte Flair & Becky Lynch)

Dolph Ziggler jest na backstage’u i nie rozumie podekscytowania wokół Shinsuke Nakamury. Ziggler dodaje, że przegrany debiut Nakamury zakończy ten cały szum.

Sami Zayn jest na backstage’u z Dashą Fuentes i mówi, że na Backlash zmierzy się z Baronem Corbinem. Nagle Corbin atakuje go od tyłu i mówi, że w niedziele zakończy go na dobre.

Singles match
Randy Orton vs. Baron Corbin
Po walce pojawił się Jinder Mahal, który mówił do Ortona, a nagle od tyłu mistrza WWE zaatakowali The Singh Brothers. Nagle Orton skontrował, ale Mahal pojawił się w ringu, gdzie wykonał The Coloss.

... and The Singh Brothers pounce on a distracted Orton!... and poses with The Viper's WWE Championship.


Zdjęcia: WWE.com